donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

ja to jednak prosty i glupi wsiun jestem bo nie ogarniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Nie zaszyfrowana

Po prostu z pewnych przyczyn nieżelaznych ode mnie wiecej napusac nie mogę żeby potem nie edytować postów i robić z siebie idioty

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja mam do sprzedania partie dopiero tak za 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie Biernacki'potrzebuje mase bydła i w najbliższym czasie gotów dobrze zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

słyszałem od mojego handlarza ze w najlepszych momentach bił 1000+ dziennie. teraz ponoć 600-800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504

Dlaczego. Napisałem jak sądzę bo napisane jest żeby się wstrzymać może sołtys ma jakieś układ z Biernackim bo do niego oddaje przez jakiegoś niby wiekszego rolnika i ma większą kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
7 minut temu, JarekBazydlo napisał:

żeby dostać dobra kasę może będzie trzeba oddać przez sołtysa dlatego takim szyfrem napisane

ewentualnie przez twojego przydupasa i jego byłych pracodawców

Przed chwilą, JarekBazydlo napisał:

Dlaczego. Napisałem jak sądzę bo napisane jest żeby się wstrzymać może sołtys ma jakieś układ z Biernackim bo do niego oddaje przez jakiegoś niby wiekszego rolnika i ma większą kasę...

sołtys to jest pionek i nie liczy się dla zakladów miesnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

ja tez oddaje do tej samej ubojni co soltys i jak jest potrzeba na dany dzien to naprawde potrafi sporo zaplacic a handlarzyki nie dorzuca tylko w danym dniu bo by sami na siebie bata krecili ze raz tak placa raz tak.

Wiecej pisac nie tez bede. Jak ktos chce pohandlowac i ma kilka sztuk i wie co robic i kiedy to da sobie rade a ze Jarek nie handluje tylko ojczulek to sie musi sporo nauczyc. Czasami wszystkiego wypaplac tez nie mozna bo mozna zarznac kure co czasami zniesie zlote jajko....

Tazke tego panowie listopad jest wasz.....

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
Mikruss napisał:

ja tez oddaje do tej samej ubojni co soltys i jak jest potrzeba na dany dzien to naprawde potrafi sporo zaplacic a handlarzyki nie dorzuca tylko w danym dniu bo by sami na siebie bata krecili ze raz tak placa raz tak.

Wiecej pisac nie tez bede. Jak ktos chce pohandlowac i ma kilka sztuk i wie co robic i kiedy to da sobie rade a ze Jarek nie handluje tylko ojczulek to sie musi sporo nauczyc. Czasami wszystkiego wypaplac tez nie mozna bo mozna zarznac kure co czasami zniesie zlote jajko....

Tazke tego panowie listopad jest wasz.....

Jak sołtys pisał że nie oddaje sam do ubojni więc już nie wiem. Oddaje niby przez dużego gospodarza bo ma dużą lepsza kasę za bydło. Więc sołtysie jak to jest?? Może wreszcie pokażesz ile dostajesz za swoje sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Świeta sie skończyły(ramadn czy jakoś tak) araby biorą każdy wie . 

Edytowano przez zkordalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Jak jest ładny byk w rasie M to i z 8,5 netto można dostać przy płatności od ręki. Ale jak chabeta  to i 6 netto i płatności dygdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

 w końcu byk do góry na razie 20 groszy ale to początek  podwyżek  Tam gdzie ja zdaje potrzebują towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65

Jak sprzedawalem w sierpniu partie to odbiorca mowil ze koniec pazdziernika poczatek listopada bedzie dobra cena... nie wiem skąd on to wiedział wróżka czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Ma tylko mózg. Jak wchodzą dopłaty czy suszowe to wszystko rośnie. 

Trzeba czekać i może za miesiąc jakaś cena będzie. 

Nie wiem czy do Turcji idzie jakaś wołowina ? . Ale na pewno jak Turcja będzie dalej atakować kurdów to wołowina tam nie pójdzie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj