donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

kjak    12

w Grecji też dawali dawali... nikt się nie zagłębiał skąd są pieniądze... a później nie było komu sprzątać...  cena chyba w miejscu... zastanawia mnie tylko fakt ze skoro jest tak dobrze to dlaczego jednocześnie tak ch...jowo...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Rzadzacy maja za***iscie, my mamy ch*jowo. Dodac to do siebie, podzielic na dwa i srednio wyjdzie, ze jest dobrze. :)

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    140

oferta od biernackiego 6,5 netto za hf i mm waga ogólna. Gdzie te wasze 7zł za hf u niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
18 minut temu, Sokol2 napisał:

oferta od biernackiego 6,5 netto za hf i mm waga ogólna. Gdzie te wasze 7zł za hf u niego ?

To teraz napisz kiedy kasa ile sztuk luz, łańcuch, i jaka skitka... 

Osi 12 netto za hf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33
debrzyna napisał:

23 minuty temu, k0b napisał:

ceny byczków hf 5-6 zł/kg

Spory rozrzut Jak u jednej kobiciny . Zapytana do której klasy syn chodzi ? odparła Do drugi cy do pionty 

1 zł na kilogramie to duży rozrzut w przypadku cieląt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Akurat na cielaczkach moze byc rozrzut rozny, cielak kosztuje tyle ile najglupszy osobnik jest w stanie za niego zaplacic, duzego weryfikuja normy na rzezni.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

chyba na podwyżki zbytnio nie ma co liczyć dalej słabnie waluta turecka , a to oni byli kluczowym odbiorcą naszej wołowiny rok temu , jeszcze jak usa nałożą  dodatkowe sankcje [ co jest nie wiadomo  ]  które by osłabiły walute turecką  to nieciekawie wyglądało by w dłuższej perspektywie . 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Sokol2 napisał:

oferta od biernackiego 6,5 netto za hf i mm waga ogólna. Gdzie te wasze 7zł za hf u niego ?

zapewne masz bydło " worek kości renifera" nie dajesz źreć to masz 6,5 zł jak dasz jeść to i cena wróci do 7 zł tak tu piszą)))) A jak nie to przynajmniej d*pę ci obrobią  publicznie w gratisie))))

 

3 godziny temu, Berthold napisał:

To teraz napisz kiedy kasa ile sztuk luz, łańcuch, i jaka skitka... 

Osi 12 netto za hf

wiesz to oficjalny cennik  to sobie go mozesz wsadzić... też tak tu piszą

 

Koledzy musicie karmić byki i sprzedawać według tajnych nie znanych nikomu  cenników tu są szamani  handlu  wiec wiedzą o czym mowa. To forum to królestwo magi normalnie Hogwart, są czarodziejskie wagi i handlarze Hery Pottery  znikają kg żywca a nawet złotówki polskie ( Czarodziej Pięta) ale za to macie 9zł za HF których przeciętny mungol z poza forum nawet pomarzyć nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33

Turcja jest kluczowym odbiorca po za unijnym, a po za unię idzie ok. 10% całości, mnie bardziej martwi zamieszanie z powodu brexitu. @debrzyna fakt, źle to ująłem. OSI chyba 12 brutto za O, chyba że z umową

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po ile krowa

Edytowano przez zkordalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chobot Jan Ludiwniak 

Oferta 11,11,5 wbc w zależność od klasy 

Wiek bydła 20 Msc 

Rasa - mieszaniec, waga ok 800kg 

 

Edytowano przez Mateusz11996
Błąd ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Z tego co zauwazylem wiekszosc ras jalowek dobija do 600 CZASAMi gora 700 i jest koniec. Tylko nieliczne sztuki to przebijaja. A jak przebijaja to zazwyczaj wybicie mniejsze niz u tych po 600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16829
ab23 napisał:

Moje poszły cenę podałem w sobotę na karmienie 5,5 %

kurde, a moje trzeba wozic na ubojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cud.  Cud i w pisdut . Dalsze walenie w chu.. a.ach te biedne zakłady kto im pomoze już z pół roku dokładają.badzmy wdzięczni że wogole  biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    140
5 godzin temu, Berthold napisał:

To teraz napisz kiedy kasa ile sztuk luz, łańcuch, i jaka skitka... 

Osi 12 netto za hf

 

2 godziny temu, kanalia36 napisał:

zapewne masz bydło " worek kości renifera" nie dajesz źreć to masz 6,5 zł jak dasz jeść to i cena wróci do 7 zł tak tu piszą)))) A jak nie to przynajmniej d*pę ci obrobią  publicznie w gratisie))))

 

wiesz to oficjalny cennik  to sobie go mozesz wsadzić... też tak tu piszą

 

Koledzy musicie karmić byki i sprzedawać według tajnych nie znanych nikomu  cenników tu są szamani  handlu  wiec wiedzą o czym mowa. To forum to królestwo magi normalnie Hogwart, są czarodziejskie wagi i handlarze Hery Pottery  znikają kg żywca a nawet złotówki polskie ( Czarodziej Pięta) ale za to macie 9zł za HF których przeciętny mungol z poza forum nawet pomarzyć nie może.

8 szt. sktka 5% luz, kasa jakto u biernackiego czyli jak bedzie to bedzie. Taka samą oferte mam od Murawskiego który płaci odrazu. Biernacki byków nawet nie wiedział cena ustalona przez telefon z przedstawicielem wiec nie wie ze zabiedzone renifery chciałem mu wepchnąć.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogii    29
2 godziny temu, Berthold napisał:

Osi 12 netto za hf nie oficjalny... Negocjowalem troszkę oficjalny to ponoć 11,2

Potwierdzam, też tyle nam oferują.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj