donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AdamRo    1503
37 minut temu, staszek131415 napisał:

ile można dostać za LM ok 700 kg bo mam kilka sztuk na zbyciu? Proponują 6,50 netto ale mało jakoś

Prawdziwe LM-y, U klasa ? Dam po 7 netto.

  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
33 minuty temu, AdamRo napisał:

Prawdziwe LM-y, U klasa ? Dam po 7 netto.

Nie bądź śmieszny tu są osoby co za hf dostają 7 brutto 😊a Ty chcesz Staszkowi za Lm 50 gr więcej dać😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706
1 godzinę temu, mickas092 napisał:

CZyste LM chodzą na export po ok 10 pln za kg. 

Kto tyle da? Wiesz co która sztuka łapie się na export?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Kto tyle da? Wiesz co która sztuka łapie się na export?

Każda czysto rasowa w u klasie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

Odsadki 300 kg cena bez zmian, jałówki po 10 zł, byczki 12 zł. 

2 godziny temu, bobienko napisał:

Austria zawetowała mercosula

I dobrze zrobiła, ciekawe czy nasi patryjoci zabierają jakiś głos w Brukseli na ten temat czy są tak zaaferowani wyborami w kraju, że olewają temat rolnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
4 minuty temu, Sokol2 napisał:

firma rage znacie?? chca przyjechac po hfy po 6 netto

Pracuje tam naganiacz od Walenskiego Pięty, dzwonił ostatnio do mnie. Radzę uważać na kaskę coby się zgadzało... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141
13 minut temu, Berthold napisał:

Pracuje tam naganiacz od Walenskiego Pięty, dzwonił ostatnio do mnie. Radzę uważać na kaskę coby się zgadzało... 

no łukasz własnie on u mnie był. Do walenskeigo jak sprzedawałem to on tez wyceniał

 

A mateusz owczarczyk czy jakos tak zna ktos ?? daje 20gr wiecej kasa 7 dni ale gosca wcale nie znam zreszta z rage tez nigdy nie handlowałem a znowu wszyscy spiewaja ze od poniedziałku 20gr w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
2 godziny temu, soltys48 napisał:

Kto tyle da? Wiesz co która sztuka łapie się na export?

 

1 godzinę temu, Berthold napisał:

Każda czysto rasowa w u klasie 

Taki znawca i nie wie który czysty Lm łapie sie na export:) Kolega Berthold Ci odpowiedział:)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319
kali2107 napisał:

pripozycje na dzis za hf. lokalny handlarz 6.5 netto minus 7% wegrzynowo 11.5 za o i 11.6 za o plusa


mardi 6.3 netto minus 7%

To bierz te 6.5 netto, bo w wegrzynowie Ci tyle nie wyjdzie.


beata12596 napisał:

ciekawe czy nasi patryjoci zabierają jakiś głos w Brukseli na ten temat czy są tak zaaferowani wyborami w kraju, że olewają temat rolnika.

rolnika juz odchaczyli kilka miesiecu temu, że będzie na nich głosował. Więc po co awanturować się w Brukseli by mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wróciłem  przesmiewcy klakerzy handlarze naganiacze . Zmieniłem post bo tamten był dość nie miły z mojej strony a trzeba jakiś poziom trzymać kultury  . Cena Znikła ale czy ja napisałem że ja dostałem za byka hf 7 zł nie że u nas płacą od 6 do 7 zł brutto za hf a tamta firma proponuje jeszcze lepiej. A z tym węgrzynowem to na środę dla dużego pośrednika było 12 neeto za 0 klase . A Pan Manelski nawet moje zdechlaki wycenił na cenę 6.5 brutto a te ciut lepsze na 6.8 brutto  . Gydyby miały po 800 i wybicie w granicach 55% cena 7 zł jest do dostania. A teraz piszcie że pier**le farmazony ale kto to pisze sami handlarze i naganiacze bo każdy z was chce kupić bydło najlepiej po 5 zł 6 to dla was maks .   A jak dla mnie to możecie w nic nie wierzyć i dalej sprzedawać tym naganiaczom i po 4 zł jak wam dobrze . Pisałem tego posta już wczoraj ale tak pizgało że net znikł dopiero dziś wrócił z telefou niby się łączyło ale nie szło nic dodać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
14 godzin temu, JarekBazydlo napisał:

Słabo czytacie posty i oglądacie zdjęcia twierdząc że zniklem... ehhh

Skoro jesteś to

22 godziny temu, daron64 napisał:

Właśnie nie miał lecieć na policję? Coś się ruszyło w tym temacie, czy skończyło się na gadce?

Z ciekawości tylko pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
zkordalski napisał:

Wróciłem  przesmiewcy klakerzy handlarze naganiacze . Zmieniłem post bo tamten był dość nie miły z mojej strony a trzeba jakiś poziom trzymać kultury  . Cena Znikła ale czy ja napisałem że ja dostałem za byka hf 7 zł nie że u nas płacą od 6 do 7 zł brutto za hf a tamta firma proponuje jeszcze lepiej. A z tym węgrzynowem to na środę dla dużego pośrednika było 12 neeto za 0 klase . A Pan Manelski nawet moje zdechlaki wycenił na cenę 6.5 brutto a te ciut lepsze na 6.8 brutto  . Gydyby miały po 800 i wybicie w granicach 55% cena 7 zł jest do dostania. A teraz piszcie że pier**le farmazony ale kto to pisze sami handlarze i naganiacze bo każdy z was chce kupić bydło najlepiej po 5 zł 6 to dla was maks .   A jak dla mnie to możecie w nic nie wierzyć i dalej sprzedawać tym naganiaczom i po 4 zł jak wam dobrze . Pisałem tego posta już wczoraj ale tak pizgało że net znikł dopiero dziś wrócił z telefou niby się łączyło ale nie szło nic dodać . 

Zaraz specjaliści od handlu Cię zjedzą na czele z swym wodzem od handlu bydłem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem czemu , ale mam nieodparte wrażenie że Ty Jarek zaczepki szukasz ? Już drugi raz widzę , że ni z gruszki , ni z pietruszki wspominasz o ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, AdamRo napisał:

A który to wódz ?

Chodzi chyba o pana @soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157
9 godzin temu, staszek131415 napisał:

ile można dostać za LM ok 700 kg bo mam kilka sztuk na zbyciu? Proponują 6,50 netto ale mało jakoś

To już nie jesteś hodowcą  świń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogii    29

W OSI jałówki w R 13,80 w U 14,40. Warunek jednorazowo 10 sztuk do 24 miesięcy, polskie kolczyki. Podobne ceny chyba na byki.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504

daron64 napisał: @JarekBazydlo Rozumiem, że celowo ignorujesz pytanie? Po prostu nie odpowiadam na takie pytania bo sam napisałeś że pytasz tylko z ciekawości więc nie jest to jakieś ważne pytanie. A jak jesteś zainteresowany zapraszam na posterunek tam może udziela Ci więcej informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj