donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Berthold    983
2 minuty temu, AdamRo napisał:

Co nie zmienia faktu że byk w cenie świni.

Adam będzie coś lepiej pod koniec roku? Plotka niesie ze ma się coś ruszyć... Co uważasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
2 minuty temu, JarekBazydlo napisał:

Dziś były do kupna 5 byczkow 100% CH w wadze od 450kg do 550kg za 3.5tys

Za wszystkie??? Ja bym brał 😋😋😋🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, staszek131415 napisał:

Dawno pana tutaj nie było😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298
2 godziny temu, Berthold napisał:

Nie sprzedał nie sprzedał... Badanie rynku robi znaczy... 😁😁😁

Kasę  chociaż  dawał ?

 

2 godziny temu, Berthold napisał:

Nie sprzedał nie sprzedał... Badanie rynku robi znaczy... 😁😁😁

Kasę  chociaż  dawał ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

A tu piszą, że bydła coraz więcej https://www.topagrar.pl/articles/aktualnosci-branzowe-bydlo/wiecej-bydla-w-polsce/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, Aktis napisał:

A tu piszą, że bydła coraz więcej https://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci-branzowe-bydlo/wiecej-bydla-w-polsce/

A od marca do maja każdy obsranu hf po 1000zl chodził aby kolczyki dał rady nosić,niema co się dziwić.a na dziś 1200 za 200 kg bo skoczki rezygnują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tu się ktoś madrzył ze tak na eksport cielaki hfy mieli brać i dalej płacić jak za lm😂

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Babienko do mnie pijesz?za cielę nigdy powyżej 1000 niedalem a export jest wymuszony i ok z importu do exportu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

Uzgodniłem w piątek z pewną firmą wycenę bydła 11sztuk bykow... a że maja wagę elektroniczną i ważą każdego rolnika to ja pomyślalem że zważę puste auto i pełne zgodzili sie na to i już nie przyjechali...

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To chwal się na kto to taki? żeśmy ciekawi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, HF86 napisał:

Babienko do mnie pijesz?za cielę nigdy powyżej 1000 niedalem a export jest wymuszony i ok z importu do exportu .

Nie,kto inny twierdził że na exsport hfy wyśle jak pisałem że będą po 100 albo ze za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
1 godzinę temu, ab23 napisał:

Kasę  chociaż  dawał ?

 

Kasę  chociaż  dawał ?

 

Kiedyś da

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, czareczek85 napisał:

Uzgodniłem w piątek z pewną firmą wycenę bydła 11sztuk bykow... a że maja wagę elektroniczną i ważą każdego rolnika to ja pomyślalem że zważę puste auto i pełne zgodzili sie na to i już nie przyjechali...

Jak powiedziałem 2 handlarzom, że chcę gotówkę za krowę to też nikt się nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To po ile ma być żywiec żeby ch*jom odechciało się kraść😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj