donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
26 minut temu, Berthold napisał:

Pierwszy raz widzę takie sztuczki, te Byki maja nogi powiązane? Czy źle widzę?!? 

Dobrze widzisz , ciekawe czy powrozki daje gratis😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

https://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci-branzowe-bydlo/afera-lezakowa-inspekcja-weterynaryjna-kontroluje-i-wykrywa-nieprawidlowosci/

Zamiast agrofoto topagrar😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    353

Czemu nie moge otworzyc takich linkow?

Edytowano przez artek27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

Ursus932 napisał: https://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci-branzowe-bydlo/afera-lezakowa-inspekcja-weterynaryjna-kontroluje-i-wykrywa-nieprawidlowosci/ Zamiast agrofoto topagrar😏 teraz możesz a nie jednak coś nie dziala


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
Dnia 10.08.2019 o 21:25, ACoCieTo napisał:

Ja mam numer do Artura i jak dzwonię to odwlekają chyba dam sobie spokój,za dużo bydła mają 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
57 minut temu, artek27 napisał:

Czemu nie moge otworzyc takich linkow?

ch*j wie o co chodzi .kopiując adres linku było ok A wklejając zmienia na agrofoto

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak agrofoto blokuje otwieranie obcych stron i forów rolniczych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    353
17 minut temu, gregory81 napisał:

Zgłoś się do tego co mu cztery sztuki na przyczepkę się mieszczą. Teraz będzie mu się opłacało jechać :)

Niby po co mam sie zglaszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
28 minut temu, stillgottheblues napisał:

Handlował ktoś ostatnio z TAKKOBEEF z Leszna? Są wypłacali? - twierdzą, że przelewają $ na konto zaraz po załadunku i zważeniu 😯

chcesz z nimi handlować ? Albo swoja waga, albo waga ogólna to raz, dwa kasa dopiero jak wpłynie na konto wypuszczaj z podwórka inaczej nie bierz się za handel z nimi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Te 4 szt rok temu by za 10 klocka puścił i by długo nie czekał ,ale mamy co mamy,mialem ofertę 200 kg hf po 1200 i jakoś tak niespiesznie mi było handlarz na olx dopiero po 10 dniach popchnął 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
4 godziny temu, Berthold napisał:

Pierwszy raz widzę takie sztuczki, te Byki maja nogi powiązane? Czy źle widzę?!? 

Widziałem u koni takie coś na wybiegu. Zastanawiałem się wtedy ,jak to ktoś pozakładał. U bydła widzę pierwszy raz i pytanie jak to ktoś zdejmie ?

3 godziny temu, Ursus932 napisał:

- kupowały pojedyncze sztuki,

- miały niską zdolność ubojową (mniej niż 80 sztuk na tydzień)

Czyli wszystkie lokalne ubojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

krowom kiedyś ludzie pętali przednie nogi jak jeszcze chodzili z nimi pasać je po rowach, lasach, czy pgr'owskich polach. Niektórzy też czepiali krowom kawał drąga u szyi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
7 godzin temu, nexeqadore napisał:

Dziś sprzedane jałówka mm 565 kg po 6.70net  HF renifer 625 kg po 5,70 zł netto odbierał Słaby

Gdzie ważone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

Wczoraj sprzedany typowy hf 750kg po 6,5 brutto. Lokalny odbiorca. Postałby jeszcze z miesiąc ale dostał guza na brzuch i był już wielkości piłki do kosza więc wolałem nie czekać i pojechał. Cena podobno w dół cały czas typowa gadka handlarza. Bydła podobno w opór a chciał brać wszystkie z kojca😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99
9 godzin temu, nexeqadore napisał:

Dziś sprzedane jałówka mm 565 kg po 6.70net  HF renifer 625 kg po 5,70 zł netto odbierał Słaby

Jakim samochodem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, stillgottheblues napisał:

Handlował ktoś ostatnio z TAKKOBEEF z Leszna? Są wypłacali? - twierdzą, że przelewają $ na konto zaraz po załadunku i zważeniu 😯

Daj sobie spokój  nie miałem osobiście do czynienia ale znam ludzi którzy mieli. Ceny najwyższe w okolicy ale waga cudowna:D a co do wypłacalności  jak nie zapłacą na miejscu to potem tygodniami sie ludzie prosili. To taki przykład polskiego uczciwego handlarza))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj