donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Ceny mięsa w dół

galeria
Jałówka mm
Gość   
Gość

Koledzy o jakiej cudownej karmie z Ameryki mówicie???? nie ma takiego czegość. Amerykańska karma to z hormonami zwrostu i tyle. Jeżeli na lewo ma dostęp do tego to mu mogą rekordowo rosnąć  nawet na słomie)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

dokładnie nie wiem jakie ilości na pewno dużo u nas ludzie śmieją się że pasie amerykańskim żarciem  napakowane bydło jak o siłowni 

Edytowano przez ACoCieTo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oto cała Amerykańska karma😊

Do kupienia jako użyźniacz glebowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cudze chwalicie swego nie znacie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

Nie wiem czy dobrze rozumię tu nie chodzi o chwalenie tylko o to że pan B staje się samowystarczalny i może robić ( z nami ) co mu się podoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, ACoCieTo napisał:

Nie wiem czy dobrze rozumię tu nie chodzi o chwalenie tylko o to że pan B staje się samowystarczalny i może robić ( z nami ) co mu się podoba 

Taki ma zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2019 o 18:33, kanalia36 napisał:

Koledzy handlarze  forumowe co wy mówicie o nowych wstawieniach cielaków, dziś byłem u znajomego handlarza cielaków po 1 sztukę ( zal mleka od krowy) i gość nic niema mówi ze od miesiąca nie kupuje bo niema kto mu tego kupić, ostatnią parię co kupił na mazurach chowa sam pod wiatą mówi 90 % kupna cielaków mniej niż przed aferą a zajmuje się handlem 10 lat.!!!  

Po....? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99
28 minut temu, piotrdd napisał:

Przestańcie pieprz.ć jedna sztuka z BSE w mączce i mamy pandemie na pół kraju. 

No pewnie i znowu nasza wina leżaki nasza ,wszystko nasza gdzie kontrolę niech sprawdzają czym pasie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
20 godzin temu, Berthold napisał:

Biernacki 12 za O, 12,4 za R chyba zrobiła się górka, podejrzewam że towaru w opór, żniwa skończone słoma zwieziona, rzepaku posiane pora coś z obór wypchac. AdamRO , Sołtys - mylę się czy przyzacie mi rację? 

Dla kogo taką cenę da za O?

19 godzin temu, Kentar napisał:

Kolego, nie zrozumiales do konca. Robi sie gorka- za duzo bydla. :) Wczesniej pisano, ze biernacki za O daje 12.10 wiec 10gr w dol. U mnie na byku -20.

12.1 było dla dużego, teraz sporo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U was af na telefonie też glupieje?bo od dłuższego czasu coś mi się pierdzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Dla kogo taką cenę da za O?

12.1 było dla dużego, teraz sporo mniej

DLA mnie jak bym sprzedawal

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
47 minut temu, bobienko napisał:

U was af na telefonie też glupieje?bo od dłuższego czasu coś mi się pierdzieli

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, bobienko napisał:

U was af na telefonie też glupieje?bo od dłuższego czasu coś mi się pierdzieli

Teraz Nie zauważyłem ,  u mnie odkąd pamiętam to się pier**li😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Górka może być mało paszy ajest wielu rolników co przetrzymuje bydło z nadzieją. Na lepsze ceny co będzie skutkowało obniżkami . 

Górka może być mało paszy ajest wielu rolników co przetrzymuje bydło z nadzieją. Na lepsze ceny co będzie skutkowało obniżkami . no ale rosja otworzyla granice na wołowine i drób więc może nie będzie tak źle.

Górka może być mało paszy ajest wielu rolników co przetrzymuje bydło z nadzieją. Na lepsze ceny co będzie skutkowało obniżkami . no ale rosja otworzyla granice na wołowine i drób więc może nie będzie tak źle.

Górka może być mało paszy ajest wielu rolników co przetrzymuje bydło z nadzieją. Na lepsze ceny co będzie skutkowało obniżkami . no ale rosja otworzyla granice na wołowine i drób więc może nie będzie tak źle.

Górka może być mało paszy ajest wielu rolników co przetrzymuje bydło z nadzieją. Na lepsze ceny co będzie skutkowało obniżkami . no ale rosja otworzyla granice na wołowine i drób więc może nie będzie tak źle.

Górka może być mało paszy ajest wielu rolników co przetrzymuje bydło z nadzieją. Na lepsze ceny co będzie skutkowało obniżkami . no ale rosja otworzyla granice na wołowine i drób więc może nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widać wysyp postów u Ciebie 😏 jak tego bydła do uboju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
1 godzinę temu, karolr2 napisał:

Sprzedawał ktoś teraz LM na eksport lub wie jak cena jest?

Ok 9.5

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12343

Mam pytanko do znawców tematu, do ilu miesięcy może mieć byczek który jedzie do rzeźni coś mi się wydaje że do 30? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Może mieć i 100 tylko pozostaje kwestia gdzie jedzie u za ile...

Niektóre ubojnie chcą do 18 inne do 24 jeszcze inne do 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
3 minuty temu, 6465 napisał:

Mam pytanko do znawców tematu, do ilu miesięcy może mieć byczek który jedzie do rzeźni coś mi się wydaje że do 30? 

24 lub 30 max że chyba głód na świecie to starsze 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12343

Dzięki za odpowiedź,  właśnie miałem dziś kupca po byczka i stękal że jak by miał do 24 mies. To by dał drożej a jak ma 27 to już 30gr.  Tańszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj