donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Ceny mięsa w dół

galeria
Jałówka mm
gregor12841    18

masz na pw, pilnuj wagi kasa bez problemu. Jak mocno potrzebna kasa to podjeżdżasz wieczorem do niego do domu i wypłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Znajomy sprzedał 7 jałówek niby angusy największą ważyła 525 kg tamte coś koło tego i mniej cena 6 brutto i skitka 8% idź pan w h*j .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    204
9 godzin temu, Ursus932 napisał:

Za hf 33 miechy ponad 7 zł 🤔jaja normalne ... Chyba jakiś desperat je kupił 

Hf i MM były. Wszystko razem poszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mus    23

Bardzo interesujący link podałeś czekam na inne gałęzie rolnictwa typu owoce, warzywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, zkordalski napisał:

Znajomy sprzedał 7 jałówek niby angusy największą ważyła 525 kg tamte coś koło tego i mniej cena 6 brutto i skitka 8% idź pan w h*j .....

Kordalski czyli nawet 3 000 zł nie wyszło za jedną???? a cielak pewnie tysiak. 2 tysiaki za 2 lata pracy a więc niecała stówka na miecha 3,33 zł dniówka!!!!!!

Kordalski a ty wiesz ze murzyny w Etiopii mają dniówkę 2 dolary ( 6 zł)

Kordalski lepiej być murzynem w Afryce niż hodowcą bydła w Polsce zobacz jakie upodlenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Akurat to jego towar od jego krów ale nie zmienia to faktu że poszły te jałówki tak po huju że głowa mała. Panie Kanalia 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, kanalia36 napisał:

Kordalski czyli nawet 3 000 zł nie wyszło za jedną???? a cielak pewnie tysiak. 2 tysiaki za 2 lata pracy a więc niecała stówka na miecha 3,33 zł dniówka!!!!!!

Kordalski a ty wiesz ze murzyny w Etiopii mają dniówkę 2 dolary ( 6 zł)

Kordalski lepiej być murzynem w Afryce niż hodowcą bydła w Polsce zobacz jakie upodlenie 

Myślałem że znasz się tylko na zakładach mięsnych Biernacki i cenach hfów A tu proszę jeszcze rynek pracy w Afryce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ursus a Ty nie czujesz  ze hodowca bydła w Polsce jest bardziej dymany niż murzyn w Etiopii przez Amerykańskie kompanie naftowe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A skąd mam widzieć Jak są dymani w Afryce , jak nigdy tam nie był 😏 

Widzisz są tacy co hfa na'dzień dzisiejszy po 7,50 sprzedają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jedz zobaczysz normalność. Ursus do nas imigrańci nawet do tego syfu przyjachać nie chcą jak ich na granicy złapią to wolą deportacje niż w tym wspaniałym świecie zostać, 

Normalnie jeszcze trochę a wywale telewizor za okno juz dziś w Agrobiznesie taka propaganda szła ze aż sie porzygałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grog    15

Pierdu pierdu już widzę jak ktoś po 7,50 hf sprzedaję. Tak Ci mogą mówić handlarze a jak wejdzie na wagę to golą na cenie i wadze. Od wczoraj na rolnictwie nie jestem żeby w bajki wierzyć. 

No właśnie może w Afryce było by dla nas lepiej tam byli byśmy dopiero bogaci😂 kto jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koledzy  propaganda- tytuł tanie tankowanie 10 minut o wspaniałomyślności PIS. Na koniec Pakt dla wsi.

a co do upodlenia. Kochany dobroczyńca Biernacki  kupował wioskę dalej 22 sztuki HF zapłacił całe 6,20 netto  za nie( skąd wy macie ceny 7,5???) ważone na ogólnej 8 km dalej. Całą drogę woda z baniaka leciała reakcja rolnika. Widziałem ze leci h*j i oszust z tego Biernackiego ale co mam zrobić kasa na gwałt potrzebna a płaci gotówką. 

Kochany nasz dobroczyńca nie tylko ma wspaniałe ceny  ale wali na wadze lub na wbc.

Tylko dalej byki hodować.!!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, kanalia36 napisał:

Koledzy  propaganda- tytuł tanie tankowanie 10 minut o wspaniałomyślności PIS. Na koniec Pakt dla wsi.

 

 

Przecież to wszytko dla Twojego dobra...wyborco

Propagande robisz 10 minut nie mówili o pis😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprzedawał ktoś jałówek? Jaka cena za U/R ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
1 godzinę temu, bobienko napisał:

Sprzedawał ktoś jałówek? Jaka cena za U/R ?

 

7 - 7,5

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj