donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
starybudnik    221

Północne Mazowsze cena na dziś. Byk do 24 miesięcy 7.4 brutto Jałówka do 30 miesięcy 7.4 brutto Cena na byku wzrosła o około 1 zł w przeciągu 3 tygodni.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
2 godziny temu, Cybulek17 napisał:

Wszyscy krzyczą przeciw tym LGBT, a już na samym agrofoto ilu można znaleźć takich co lubią być w dupe dymani 😆

Ciekawe czy powiedzialbys to w twarz tym których uwarzasz za dymanych.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kujawsko-pomorskie, byki HF 6,00 -6,20 + Vat

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekz1975    188

faktura cybulka na facebook bije rekordy popularnosci niech mu sie wiedzie jak najlepiej zycze wszystkim takich cen

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
6 minut temu, AdamRo napisał:

Mnie firma kolegi cybulaka zaoferowała za hfy 6 -6,5

Bo nie każdy czarnobiały to HF jak wielu to sądzi i tak samo nie każdy czerwony to przecież LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1903
2 minuty temu, AdamRo napisał:

Mnie firma kolegi cybulaka zaoferowała za hfy 6 -6,5

A to zła cena ? Ja tam oddaje 100 opasów rocznie a jak są w potrzebie to wjeżdżają bez dzwonienia i zawsze auto załadują .Wybicie moich sztuk też dobrze znają . Dlatego też mam conajmniej 50 groszy więcej na start . Polecam tą ubojnie z czystym sumieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

To napisz że sprzedajesz byki czarno-białe w R i U klasie i nikt się nie będzie czepiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
19 minut temu, slawekz1975 napisał:

faktura cybulka na facebook bije rekordy popularnosci niech mu sie wiedzie jak najlepiej zycze wszystkim takich cen

 

Gdzie ta faktura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
5 godzin temu, AdamRo napisał:

Byki z rekordowymi wagami max 6 zł.

Sołtys, czytałeś na priwie cenniki ?

Czytałem i w zasadzie pokrywa się to z tym co mi wiadomo,krowa jedynie drożej

Z tym ciężkim to nie wszyscy tak

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
21 minut temu, AdamRo napisał:

Mnie firma kolegi cybulaka zaoferowała za hfy 6 -6,5

Hf za 6,5 to stawka pośrednika czy byki mutanty w Rce??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
9 minut temu, AdamRo napisał:

To napisz że sprzedajesz byki czarno-białe w R i U klasie i nikt się nie będzie czepiał.

Jeśli to do mnie To nie ja to sprzedawałem a jedynie wiem że na forum jest tak że jak czarnobiałe to na pewno hfa jak czerwone to na pewno LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    77
51 minut temu, TomiAgroKujawy napisał:

Kujawsko-pomorskie, byki HF 6,00 -6,20 + Vat

z jakich okolic jesteś, bo ja ctr i za hf 6,5+vat dają a najładniejsze sztuki max 7,2 netto

Edytowano przez kris82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@AdamRo za starego chrupa ale ładna 800+ ile ?? Nawet mam 2 druga to może będzie 900+. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor12841    18
6 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Na pewno w Iranie? Ja w agrobiznesie widziałem jak mówili o protestach w Irlandii przeciw niskim cenom skupu bydła.

może i w irlandi mogłem coś pomylić bo ogórki robiłem i jednym uchem słuchałem :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, gregor12841 napisał:

może i w irlandi mogłem coś pomylić bo ogórki robiłem i jednym uchem słuchałem :D

 

Ty to może jarek ogarek ? Bo tamten też ogóry kisi😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor12841    18
8 minut temu, Ursus932 napisał:

Ty to może jarek ogarek ? Bo tamten też ogóry kisi😀

ja kiszę tylko w nocy, kiszone mi nie podchodzą. W zalewie pomidorowej mi podpasowały to już mam prawie 300słoików zrobione :D

ale z niektórymi robotami na odpierdziel to podobny do niego jestem :D i nie mam jawy tylko wskę

Edytowano przez gregor12841
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
22 minuty temu, gregor12841 napisał:

ja kiszę tylko w nocy, kiszone mi nie podchodzą. W zalewie pomidorowej mi podpasowały to już mam prawie 300słoików zrobione :D

ale z niektórymi robotami na odpierdziel to podobny do niego jestem :D i nie mam jawy tylko wskę

No to Like i Brawo dla kolegi bo ja też mam motocykl z firmy " Wygodnie Szybko Komfortowo" Wsk po pełnej renowacji... Jadę i śmieje się Harleyowcom w twarz... 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, kris82 napisał:

z jakich okolic jesteś, bo ja ctr i za hf 6,5+vat dają a najładniejsze sztuki max 7,2 netto

Chamża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Berthold napisał:

No to Like i Brawo dla kolegi bo ja też mam motocykl z firmy " Wygodnie Szybko Komfortowo" Wsk po pełnej renowacji... Jadę i śmieje się Harleyowcom w twarz... 😁😁😁

Z tym szybko się nie zgodzę😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
2 godziny temu, gregor12841 napisał:

ja kiszę tylko w nocy, kiszone mi nie podchodzą. W zalewie pomidorowej mi podpasowały to już mam prawie 300słoików zrobione :D

ale z niektórymi robotami na odpierdziel to podobny do niego jestem :D i nie mam jawy tylko wskę

A ja by nie powiedział że on robi na odpierdzielać on po prostu robi na luzie 

Co będzie to będzie jak będzie tak będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Cybulek17 napisał:

A to zła cena ? Ja tam oddaje 100 opasów rocznie a jak są w potrzebie to wjeżdżają bez dzwonienia i zawsze auto załadują .Wybicie moich sztuk też dobrze znają . Dlatego też mam conajmniej 50 groszy więcej na start . Polecam tą ubojnie z czystym sumieniem. 

Cybulek to ty w czopku się urodziłeś))))) Moja lokalna ubojnia tak szanuje rolników ( podwyżki oszałamiające 60 gr) , hehehe do tego 8% skity i 70 kg mniej na wadze ))))))

http://wiescirolnicze.pl/ceny-rolnicze/firmy/uboj-zwierzat-gospodarskich-murawski/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj