donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sokol2    140

 

1 godzinę temu, Bartek933 napisał:

A mi niedawno znajomy rolnik mówił że dostał od nich smsa że kończą skup i dziękują za współprace

pieta zakonczył współprace z walenskim i jutro chce po byki R przyjechac po 7 netto i jałówki R 7,5 netoo minus 5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1293
8 minut temu, soltys48 napisał:

Bliżej 11 spokojnie ....

 

Przed chwilą załadowane 

BYK SM 866 po 7.1

Byk MM CH/LM 869 PO 7.1

JAŁÓWKA SM 617 po 7.4

JAŁÓWKA MM z LM po 7.4

JAŁÓWKA MM z LM po 7.4

Wagi brutto ceny netto 

nadal Golina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6696
1 godzinę temu, Rolnik7343 napisał:

Tzn całkiem rezygnujesz z opasów ?

Ostatni na ten rok 😛 tyle co ja opasow hoduje to nie martw się Europy nie zaleje wołowina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
36 minut temu, danielhaker napisał:

Wczoraj sprzedane trochę HFów

Jałówki 620/790/810kg po 7,50

Krowy 845/870 po 6,50

krowa 650kg po 6zł

Oczywiście brutto? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1498
1 godzinę temu, ZUCH1234 napisał:

Wczoraj poszły dwie krowy hf 658 i 689 po 5.30 zabierał krowinski

Brutto ?

 

1 godzinę temu, lukas9559 napisał:

byki do 7,3 brutto, warto trzymać do sierpnia czy opylać póki cena średnia?

To w sierpniu będzie lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek9514    22

Panowie, nie sądzicie że coś tu nie gra? Skoro ceny w sklepach wołowiny są bardzo wysokie, przynajmniej w ostatnim czasie poszly do góry a skup na łeb na szyję na dół. Chyba ktoś chce rolnika oskubac na kasie. Ubojnie robią zapasy aż wpadnie dobry kontrahent zaagranicy a wtedy posprzedaja za dobrą cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel18    4
1 godzinę temu, danielhaker napisał:

Wczoraj sprzedane trochę HFów

Jałówki 620/790/810kg po 7,50

Krowy 845/870 po 6,50

krowa 650kg po 6zł

Komu sprzedawałeś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka8888    5
8 godzin temu, staszek131415 napisał:

Hm siwego LM w życiu nie widziałem.

Krowa była zacielana nasieniem LM 100 % czerwonym krowa jest maści siwej mieszaniecem poszedł pewnie po krowie ale bardzo ładny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213
Sokol2 napisał:

 

1 godzinę temu, Bartek933 napisał:

A mi niedawno znajomy rolnik mówił że dostał od nich smsa że kończą skup i dziękują za współprace

pieta zakonczył współprace z walenskim i jutro chce po byki R przyjechac po 7 netto i jałówki R 7,5 netoo minus 5%

niestety nie pomogę Sebastian odszedł a ja współpracowalem tylko z Sebastianem nie pomogę a z mackeen beef nie dzwonił panowie szanowani nie przypadkiem Waleński ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trochę taka firma krzak , Sebastiana wyrwiesz i po firmie 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

Dajcie Jakis namiar w lubelskim na kogos kto zabierze byki ( 2szt)HF i miesne,rasy nie znam i zaplaci uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rojda1994    76
Dnia 31.05.2019 o 12:04, kanalia36 napisał:

 

Proszę Pana bo konto dopiero założyłem  ale forum czytam od około roku zeby się zorientować w cenach w Polsce. A co do nicu  to czytał Pan linki jakie podałem  To artykuły prasowe nie moje.

A pod jakim linkiem ktoś występuje przepraszam ale nick rojda 1994 to nazwisko i data urodzenia. a po za tym istnieje takie coś jak FB, instagram, twitter tak trudno po zdjęciach znajomych dowiedzieć się kto jest kto???? , po za tym  jest duzo oszukanych i resztę po zdjęciu ci każdy potwierdzi, powiązania rodzinne.

Zresztą obecnie zaczynaja się po prokuraturach przesłuchania i nagle zdjecia. Kuźnickiego, i Waleńskich znikły.

Panie ursus niech sobie Pan wejdzie na konto FB Łukasza Rojdy w znajomych ma pan Krzysztof Waleński i Emilia Waleńska szwagier i siostra zawartośc wykasowana 

ps. ma Pan jego płomieną mowe na strajku Agrouni w sprawie oszukiwanych rolników szkoda ze ze ta mowe swojej siostrze nie wygłosił.

To jest mega obłuda

 

 

Edytowano przez Rojda1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj