donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MichaTywonek    16

Są z łańcuchów, kiedyś chyba po 6 odliczał, teraz coś więcej ale cena i tak dobra dla mnie, tyle samo co półtora dwa lata wstecz minus ta różnica dwóch procent. Młody chłopak z Łaskarzewa, o ile dobrze pamiętam Sieranski. Zabierał już kilka razy, na wagę do naszego znajomego od węgla bądź od jabłek na skupie też kiedyś nie miał problemu jechać i ważyć tak jak chcieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 godziny temu, Darek8007 napisał:

Ludzie ,nie wiem skąd te pierdy i brudy się biorą.pierwsze słyszę żeby kończyli działalność. Słyszę wręcz że idą prężnie do przodu.to że Waleński odchodzi to prawda ale firmę prowadzi dalej sam szef Łukasz Piętą.Bardzo porządny gość, oby więcej takich !!!

Kolego bo tak działa  firmy działają  ok 2 lat. Około 1 rok wszystko jest OK potem są obsuwy a potem 6 miesięcy normalne okradanie. 

Całym interesem kręci Przemysław Kuźnicki ( 140 kg facet  złe złotymi łańcuchami na szyi) To on jest szefem( oficjalnie pracownik tylko) a papierami zajmują się słupy.

Mojemu koledze nie zapłaciła firma Hermes oficjalnie z Krotoszyna ale właścicielem formalnie  są Krzysztof i Emilia Waleńscy ze wsi Magdalenki gmina Pępowo.

A firma Waleński - Pięta to firma z Krzyżanki 15  gmina Pępowo w linii prostej oddalonej od Magdalenek 4 km!!!!!!!!!!!!!!!.  Wiec powinno to dać do myślenia po za tym 

Sebastian i Krzysztof Waleńscy to rodzina.

A co najśmieszniejsze ze  na placu  u Waleński - Pięta widywany jest Przemysław Kuźnicki  nie wiem w jakim charakterze ???? może szuka zatrudnienia aby spłacać długi???? może tylko turystycznie i przypadkowo????

W każdym razie skoro tam się kreci Kuźnicki to nic dobrego to nie wróży.

Ja nie twierdze ze firma Waleński- Pięta  to firma łamiąca prawo czy na dziś nie wypłacalna,  ale nie polecam handlowanie z nimi na przelew bo  kto zagwarantuje  ze zapłaci????

Natomiast odradzam biznesy  z firmami Hermes sp. zoo z Krotoszyna ul Grudzielskiego 27

Zakłady mięsne Hermes sp. zoo  z Krotoszyna ul Kobylińska 2b

PPHU Krzysztof Waleński Magdalenki 18

Firmy te  nie zapłaciły dużej  ilości kontrahentom,  toczą się w stosunku do ich działalności dochodzenia o oszustwa w połowie Wielkopolski a nawet w Dolnośląskim,  a właściciele  pokasowali wszelkie zdjęcia z FB aby kolejni pokrzywdzeni ich działalnością nie składali doniesień i aby nie kojarzyć ich z Łukaszem Roją Przewodniczącym Powiatowej WIR w Rawiczu i aktywnego członka Agrounii w Rawiczu.- jakby nie było osobą publiczną 

 

Ja pisze tu w interesie publicznym aby uważać   

 

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 1.06.2019 o 15:30, leszek1000 napisał:

Dwa były mieszance MO/HF. Nie wiem ile na żywa mógł ważyć 

Ale  pierwszy raz byk miał 500kg mięsa 

 A co to za byki były ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
kanalia36 napisał:

22 godziny temu, Darek8007 napisał:

Ludzie ,nie wiem skąd te pierdy i brudy się biorą.pierwsze słyszę żeby kończyli działalność. Słyszę wręcz że idą prężnie do przodu.to że Waleński odchodzi to prawda ale firmę prowadzi dalej sam szef Łukasz Piętą.Bardzo porządny gość, oby więcej takich !!!

Kolego bo tak działa  firmy działają  ok 2 lat. Około 1 rok wszystko jest OK potem są obsuwy a potem 6 miesięcy normalne okradanie. 

Całym interesem kręci Przemysław Kuźnicki ( 140 kg facet  złe złotymi łańcuchami na szyi) To on jest szefem( oficjalnie pracownik tylko) a papierami zajmują się słupy.

Mojemu koledze nie zapłaciła firma Hermes oficjalnie z Krotoszyna ale właścicielem formalnie  są Krzysztof i Emilia Waleńscy ze wsi Magdalenki gmina Pępowo.

A firma Waleński - Pięta to firma z Krzyżanki 15  gmina Pępowo w linii prostej oddalonej od Magdalenek 4 km!!!!!!!!!!!!!!!.  Wiec powinno to dać do myślenia po za tym 

Sebastian i Krzysztof Waleńscy to rodzina.

A co najśmieszniejsze ze  na placu  u Waleński - Pięta widywany jest Przemysław Kuźnicki  nie wiem w jakim charakterze ???? może szuka zatrudnienia aby spłacać długi???? może tylko turystycznie i przypadkowo????

W każdym razie skoro tam się kreci Kuźnicki to nic dobrego to nie wróży.

Ja nie twierdze ze firma Waleński- Pięta  to firma łamiąca prawo czy na dziś nie wypłacalna,  ale nie polecam handlowanie z nimi na przelew bo  kto zagwarantuje  ze zapłaci????

Natomiast odradzam biznesy  z firmami Hermes sp. zoo z Krotoszyna ul Grudzielskiego 27

Zakłady mięsne Hermes sp. zoo  z Krotoszyna ul Kobylińska 2b

PPHU Krzysztof Waleński Magdalenki 18

Firmy te  nie zapłaciły dużej  ilości kontrahentom,  toczą się w stosunku do ich działalności dochodzenia o oszustwa w połowie Wielkopolski a nawet w Dolnośląskim,  a właściciele  pokasowali wszelkie zdjęcia z FB aby kolejni pokrzywdzeni ich działalnością nie składali doniesień i aby nie kojarzyć ich z Łukaszem Roją Przewodniczącym Powiatowej WIR w Rawiczu i aktywnego członka Agrounii w Rawiczu.- jakby nie było osobą publiczną 

 

Ja pisze tu w interesie publicznym aby uważać   

 

 

 

Już 8 raz piszesz to samo i też niedawno zalozyles konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Już 8 raz piszesz to samo i też niedawno zalozyles konto.

Niestety ale poza rolnikami odwiedza to forum cała masa chochsztaplerów, symulantów, złodziej, naganiaczy i innego tałatajstwa dlatego miejmy się na baczności. Próbujmy odsiewac ziarno od plewy i sami się nie podkladajmy... 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

@Pawel156 ubojnia Kebej to kiepska firma, na WBC na pewno Cie oszukaja, na zywa rowniez beda probowac na wadze, oczywiscie jak dojada, bo gdy chcesz sprzedac na zywa, to dziwnym trafem nie moga dotrzec, ale jak na WBC, to nawet tego samego dnia przyjada, no bo jak mozna "wypuscic" taka okazje z rak. A jak juz dojdzie do sprzedazy i zorientujesz sie, ze Cie oszukali, to nawet nikt telefonu od Ciebie nie odbierze. Dlatego pozdrawiamz tego miejsca ich klasyfikatora Krzysia, bo w inny sposob nie mozna sie z nim skontaktowac.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

Wczoraj pojechalo 11 byków średnia waga na czysto 670 kg 5 hf i 6 mieszanych cena 7,2 zł brutto krowa 560 kg na czysto 6 zł brutto północ mazowsza

Edytowano przez michalcium
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John23    19

Propozycja na dziś to 7,80 brutto za 6 sztuk i 8 brutto za 5 sztuk byki po 800 kg. Cena słaba jeszcze jak by wszystkie po 8 poszły to bym się nie zastanawiał. Atak to żal sprzedawać bo dość ładne sztuki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
45 minut temu, John23 napisał:

Propozycja na dziś to 7,80 brutto za 6 sztuk i 8 brutto za 5 sztuk byki po 800 kg. Cena słaba jeszcze jak by wszystkie po 8 poszły to bym się nie zastanawiał. Atak to żal sprzedawać bo dość ładne sztuki. 

Pochwal się kto odbiera... Bo na te chwile raczej ciężko mi będzie w to uwierzyć... Zwłaszcza że piszesz o słabej cenie. Jaka skitka? 10 %? 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John23    19
2 godziny temu, Berthold napisał:

Pochwal się kto odbiera... Bo na te chwile raczej ciężko mi będzie w to uwierzyć... Zwłaszcza że piszesz o słabej cenie. Jaka skitka? 10 %? 

Marion Józef Trusiak skitka 7%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka    12

Jakiego odbiorcę polecilibyście z lubelskiego? Ostatnio sprzedawaliśmy do Chrząszcza z Nadolan ale zaczyna przeginać z terminem płatności. Słyszał może ktoś jak teraz u niego z wypłacalnością? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

ja mam 8szt na sprzedaż 4 mieszańce czarno-białę i 4 typowe HO, dziś dzwoniłęm do jednego pośrednika to 6,1 netto za HO... jak sądzicie, ile realnie powinienem za nie cenić?

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367
37 minut temu, Bartek933 napisał:

ja mam 8szt na sprzedaż 4 mieszańce czarno-białę i 4 typowe HO, dziś dzwoniłęm do jednego pośrednika to 6,1 netto za HO... jak sądzicie, ile realnie powinienem za nie cenić?

Ja oddałem w poniedziałek 11 też takie mieszane za 7,2 brutto średnio po 670 waga czysto także szukaj dalej bo za mało te 6.1 netto

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
50 minut temu, Bartek933 napisał:

ja mam 8szt na sprzedaż 4 mieszańce czarno-białę i 4 typowe HO, dziś dzwoniłęm do jednego pośrednika to 6,1 netto za HO... jak sądzicie, ile realnie powinienem za nie cenić?

Jak 6.5 dostaniesz to sprzedawaj

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Wystawiam za 7zł żeby było z czego zejść


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj