donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Paramonov    72

Ale czasy zeby facet zalil sie ze dziewczyna mu cos proponuje... Na zywo to bys pewnie uciekl jak by cos zaproponowala :) gdzie mod zeby banowac za durne posty ??? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrdd    62

Co tu się wyprawia 🤔 ty uważaj bo po takim czymś możesz stracić hasła logi,  na co dostałeś te lubieżną propozycje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No naprawdę żeby takie podteksty tu robić i wklejac takie coś to trzeba mieć zryty beret... widać gdzie wlazi i czego szuka... hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A pózniej gospodarka w pizdu licytacja alimenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
Napisano (edytowany)

 

15 minut temu, ogarek napisał:

No naprawdę żeby takie podteksty tu robić i wklejac takie coś to trzeba mieć zryty beret... widać gdzie wlazi i czego szuka... hehe 

Jarek jak nie twoja rodzina to w czym problem Chcesz to mogę ja usunąć

Widać że jesteś bez winy to pierwszy możesz rzucić we mnie kamieniem 

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
18 godzin temu, Matixd napisał:

Jak myślicie ruszy się coś do końca maja z cena ?

https://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci-branzowe-bydlo/ceny-bydla-nadal-spadaja-podwyzek-nie-widac/?fbclid=IwAR2MHz0vIoOzvl7oCbrKSx5OLVIoAhsFt3a8cpzzFFYaBZuSdABXETZ3CCQ

"topagrar"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrdd    62
25 minut temu, marijusz napisał:

 

Jarek jak nie twoja rodzina to w czym problem Chcesz to mogę ja usunąć

Widać że jesteś bez winy to pierwszy możesz rzucić we mnie kamieniem 

Wyszukaj zdjęcie w Google i znajdziesz swoją Marlene, ale żeś naiwny 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242
25 minut temu, marijusz napisał:

a ja tam nie taki ciekawy Tylko nazwisko skojarzyłem 

Mi to wygląda na prowokacje więc ostrożnie z takimi najlepiej olać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paramonov    72
1 godzinę temu, ogarek napisał:

No naprawdę żeby takie podteksty tu robić i wklejac takie coś to trzeba mieć zryty beret... widać gdzie wlazi i czego szuka... hehe 

Wchodzi na "dziolchy" to wyskakuja "dziolchy " xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

A hoduje ktoś z was highlandery?coraz więcej jest na olx.jest na to zbyt i jak to wygląda cenowo?

Kurde każdy pisze zeby żucać opas ale z dnia na dzień to troche ciężko.a po zatym jak wszyscy pojdą na etat to kto będzie ten naród żywił...

Co za czasy.w mojej wsi są sady owoce,warzywa i duży świniarz.i każdy narzeka ze dokłada a świniarz zbankrutował.

Nasi dziadkowie,którzy walczyli za ojczyznę i gineli w wojnie gdyby wstali z grobu umarli by ponownie tylko że ze wstydu widząc jak ci z ktorymi walczyli niszczą nas bez walki

A może protestujmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2495
BENNY82 napisał:

25 minut temu, marijusz napisał:

a ja tam nie taki ciekawy Tylko nazwisko skojarzyłem 

Mi to wygląda na prowokacje więc ostrożnie z takimi najlepiej olać

O co chodzi bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117

Witam Mam problem z o pasami HF w początkowej fazie wzrostu rosną jak głupie wysokie Wielkie to znaczy do wagi 500 600 kg a później dostają w nogi albo przednie albo tylne nie wiem czy to jakieś zapalenie i chudną Czy ma ktoś jakąś radę lub pomysł co to takiego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kwasica ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
21 minut temu, zkordalski napisał:

kwasica ? 

Czemu akurat uhf u mieszanych się to nie zdarza ani u mięsnych ani u jałówek w paszczy mam przecież drożdże witaminy fosforan jednowapniowy gdzie tkwi problem dodam że bydło na uwięzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
9 minut temu, wojak1986 napisał:

Siano jakieś jedzą? Podasz co im podajesz?

Sianokiszonka z koniczyną kiszonka z kukurydzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
27 minut temu, kazik6 napisał:

może za dużo białka w paszy

 

 

No możliwe ale dlaczego tylko uhf to się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19672
17 godzin temu, JarekBazydlo napisał:

Mówie o wcześniejszych latach. 

Porównywalna była wtedy cena środków do produkcji?

11 godzin temu, danielek24 napisał:

A hoduje ktoś z was highlandery?coraz więcej jest na olx.jest na to zbyt i jak to wygląda cenowo?

Kurde każdy pisze zeby żucać opas ale z dnia na dzień to troche ciężko.a po zatym jak wszyscy pojdą na etat to kto będzie ten naród żywił...

Co za czasy.w mojej wsi są sady owoce,warzywa i duży świniarz.i każdy narzeka ze dokłada a świniarz zbankrutował.

Nasi dziadkowie,którzy walczyli za ojczyznę i gineli w wojnie gdyby wstali z grobu umarli by ponownie tylko że ze wstydu widząc jak ci z ktorymi walczyli niszczą nas bez walki

A może protestujmy?

@extrabyk ma to bydło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2344
nexeqadore napisał:

27 minut temu, kazik6   No możliwe ale dlaczego tylko uhf to się dzieje

hf to jest najdelikatniejsza rasa bydla zawsze pierwszy zachoruje czy polamie sie . sasiad sprzedl ładnie sima po 7.90 brutto


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    140
12 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Przyjechał handlarz, powiedział że potaniało a Ty mu uwierzyłeś?

Mniej wiecej sie orientuje w cenie bo sprzedaje byki co miesiąc i wycenia zawsze co najmniej dwóch czy mu uwierzyłem czy nie nie ma znaczenia i tak bym sprzedał kwestia tylko kumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

sprrzedana jalówka w klasie  R bardzo ładna po 7,5 zł brutto waga 652 kg Propozycja za byki MM 7 ZŁ brutto nie do przyjęcia dla mnie Niby  ze następny tydzień przyniesie podwyżki na byka 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj