donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19547
6 godzin temu, bobienko napisał:

Nic nie urośnie jak będzie jadło gałęzie i tataraki

żeby chociaż to miały pod dostatkiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    116
2 godziny temu, Kamilek1 napisał:

sprzedane wczoraj 3 mieszance/miesne ładne sztuki srenia 760 kg po 7,1netto i jeden hf 650kg po 6,7 netto wlkp waga ogolna

Witam Kto odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

Sprzedane mieszaniec z lm 760 po 8brutto i biało czerwony 680 po 7.7 brutto łódzkie stały odbiorca EPD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 12.04.2019 o 11:21, AdamRo napisał:

 

Według Ciebie waga przy takiej cenie wiarygodna? 

Za rw taka cena😏

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Pojechała krówka mm po 6 brutto. Podlaskie . widze że nie tylko cena kijowa ale i zbyt słaby na byki a do tego susza póki co . dobrze że tir 2 zboża zostało i kilka jałówek dorasta będzie na faktury zamiast stado rozwijać nawet trawa nie rośnie co za rok się szykuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190
Dnia 12.04.2019 o 21:08, soltys48 napisał:

a d*pie to mam .....

4 oglądało a 5 wziął

Kto wziął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1493
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Według Ciebie waga przy takiej cenie wiarygodna? 

Za rw taka cena😏

Nie. 

Dnia 12.04.2019 o 21:09, dawcio2218 napisał:

Mam na sprzedanie 15 jałowek mięsnych podobnej budowy do tej jaka cene można oczekiwać chętni na pw 

IMG_20190327_172238.jpg

Sprzedane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

Afera TVN rynek zepsuła i tyle. Ubojnie kapneły się ze można groszę za bydło płacić i teraz się po prostu zmówiły i ceny niskie proponują wszystkie. Bo bydła nie ma a cena  nędza  Tylko za lux towar płacą godne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MeRcEdReS    25

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/bydlo/15531-niemcy-kontynuuja-nielegalny-proceder-uboju-chorego-bydla-kolejna-afera-w-dolnej-saksonii Może to ratunek dla naszych cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe czy tam też takie restrykcje będą jak u nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213
15 godzin temu, dawcio2218 napisał:

Chyba poczekaja po świętach albo po majowym bo czasu brak

jakie miałeś propozycje na wbc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawcio2218    42

Z miesiąc temu brali byki to na żywa mówił ze kolo 8,5 zł by dali. Na wbc nawet sie nie pytałem bo jeszcze nie chciałem sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213
7 minut temu, dawcio2218 napisał:

Z miesiąc temu brali byki to na żywa mówił ze kolo 8,5 zł by dali. Na wbc nawet sie nie pytałem bo jeszcze nie chciałem sprzedawać.

jaka część polski jesteś ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

dawcio jakie okolice? bo ja również północne mazowsze


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2488
49 minut temu, dawcio2218 napisał:

Powiat żuromiński

To tam u was sporo tucznikow jest;) Jak pracowałem w dossche to co codziennie jeden samochód paszy wysłaliśmy na Żuromin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Jak tak dalej u mnie te byki będą stać i za ceną czekać to je chyba z krowami zacznę doić. Muszą w końcu zarobić na siebie😆 ciekawe co przyniesie nowy tydzień

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawcio2218    42
JarekBazydlo napisał:

49 minut temu, dawcio2218 napisał:

Powiat żuromiński

To tam u was sporo tucznikow jest;) Jak pracowałem w dossche to co codziennie jeden samochód paszy wysłaliśmy na Żuromin;)

Tuczarni dużo a kurników jeszcze więcej. Zrobili teraz zakaz stawiania takich dużych ferm i całe szczęście bo od smrodu by nie wytrzymał. Większe kawałki ziemi powykupywane stoją przez tych biznesmenów bo rolnikami ich nazwać nie można i czekają tylko kiedy zakaz zniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2488
44 minuty temu, dawcio2218 napisał:

Tuczarni dużo a kurników jeszcze więcej. Zrobili teraz zakaz stawiania takich dużych ferm i całe szczęście bo od smrodu by nie wytrzymał. Większe kawałki ziemi powykupywane stoją przez tych biznesmenów bo rolnikami ich nazwać nie można i czekają tylko kiedy zakaz zniosą.

Raczej u was nie zniosą tego zakazu:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj