donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolnik34    246
41 minut temu, rolnikzlubelskiego napisał:

A skąd ta pewność? pod koniec kwietnia będą święta i będzie pretekst do obniżek bo przestój itd. Jedni mówią, że w górę inni że w dół....eh 

Gabriel Izdebski -okolice Łukowa- handlował ktoś z tym człowiekiem? ostro się reklamuje ostatnio w moich stronach

odbija 8 procent i wcale tak dorze nie placi a kasa po 14 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
5 godzin temu, Adamqq3 napisał:

A jak za bydlo placi Kowalczyk?

Byka do 8 brutto krowa do 5.7 a jałowca do 7.7 brutto. Mi za krowę dał 5.3...626kg hf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, soltys48 napisał:

Jeszcze nie teraz 

a kiedy?:) może za rok jak połowa zlikwiduje hodowle. Były pogłoski, że zlikwidują w PL trzodę i wezmą się za bydło. ASF jeszcze nie ucichło a z bydłem już afera. Słyszałem dziś w radio, że komisja europejska po kontrolach w polskich ubojniach nie ma większych zastrzeżeń. Zastrzeżenia ma tylko do identyfikacji zwierząt w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pedro dobrze czuje bo jak jeździli przez wieś z 10-15 aut na dzień tak teraz widzę max może z 2-3 i prawie puste  wiec ludzie albo złożyli już wnioski i nie sprzedają albo pier**lą to ich cenę i czekają .Pytałem jak tam wyszło w tym foodworks powiedział mi tak pierwszy i ostatni raz nic wiecej nie powiedział .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

Wczoraj sprzedany czerwony 694kg/8zł 

Ale był 840 kg biało czerwony mieszaniec nawet ładny i poszedł po 7.40 

Waga i cena brutto/Kosciesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209
39 minut temu, zkordalski napisał:

Pedro dobrze czuje bo jak jeździli przez wieś z 10-15 aut na dzień tak teraz widzę max może z 2-3 i prawie puste  wiec ludzie albo złożyli już wnioski i nie sprzedają albo pier**lą to ich cenę i czekają .Pytałem jak tam wyszło w tym foodworks powiedział mi tak pierwszy i ostatni raz nic wiecej nie powiedział .... 

U nas to samo, 3 tyg temu nie było dnia żeby kilka aut nie leciało przez wieś, teraz jeden na 4 dni śmignie i to wiatr wozi. 

Kto  ma to znowu trzeba przetrzymać. Po wydarzeniach po aferze widać, że my też ich za jaja trochę trzymamy

Handlarzy oczywiście 🤣

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

co byś chciał wiedzieć?

Cena konkurencyjna, waga była ok, pieniadze w terminie na koncie

na minus,ze musi być już jakaś partia żeby odebrali-ode mnie min 5szt

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDRIUROL    39

do mnie maja 170km i po 1 nawet chca przyjechac.  czyli na zywo tez biora, bo mi proponowal na wbc, ale to tak luzna rozmowa. mam 5 szt hf, ncb i krowe lm 75% hf 25% i zastanawiam sie czy nie sprobowac

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

do mnie podobnie mieli , moze ciut mniej .Na żywo brali pierwszy raz później wbc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

odemnie odbierali pełne auto tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Handlował ktoś z podlasia i nie tylko z wojciech kuczaba gm brańsk? Jakies uwagi co do jego wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Handlował.Solidna firma.nie duży handlarz ale na wadze nie rąbie ,tylko że z cena się nie wyrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John23    19
6 godzin temu, BENNY82 napisał:

Handlował ktoś z podlasia i nie tylko z wojciech kuczaba gm brańsk? Jakies uwagi co do jego wagi?

Od ludzi słyszałem że z waga to wporzadku ale tak jak kolega bobienko mówi ze z cena to marnie u niego raz był u mnie ale nie doszło do transakcji bo słabo proponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242
4 godziny temu, Gustawek napisał:

Ja do Tarasiuka zdawałam, podlaskie

a skąd jest? i jakiś namiar ewentualnie.

co do Adek to dzisiaj dzwoniłem i krowa 6.3 bruttto i umówliśmy się na poniedziałek drugi raz juz -może teraz przyjedzie... może ktoś zna namiary na handlarza co by chciał ładną krówke lm +- 800 kg to prosze o info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj