donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ACoCieTo    99

Sprzedane 3 sztuki 7,30 mm mieszance waga 705,725,766 ,wiek 24,wielkopolska,waga ogólna ,zero radości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2502
2 godziny temu, GończaOgończa napisał:

Jarkowi kończy sie hajs i wyprzedaje maszyny żeby dalej udawac, że hodowla mu się opłaca.

Dziecko jak byś chciał wiedzieć ja mam inna ładowarkę. I nie wiem po co Ci kolejne konto na agrofoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246
1 godzinę temu, boogii napisał:

Mówią , że w przyszłym tygodniu 20 gr. w dół na byku. Krowy mało.

pierdolo durnoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A wczoraj poszła z dymem ubojnia we Włodawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
3 godziny temu, GończaOgończa napisał:

Jarkowi kończy sie hajs i wyprzedaje maszyny żeby dalej udawac, że hodowla mu się opłaca.

pewno nową kupuje...

ceny niema a biernacki chce sie zesrać za bydłem , dziś telefon a ok godziny później przedstawiciel na podwórku

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
1 minutę temu, bobienko napisał:

A wczoraj poszła z dymem ubojnia we Włodawie 

Gramar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

I nie wiem po co Ci kolejne konto na agrofoto...

Jareczku - daj jakiekolwiek dowody na te kolejne konta.

Pod avatarem każdego użytkownika masz liczbę postów - serio jesteś tak mało inteligentny i uważasz że ktoś zakłada kilka kont i ma na nich po 50,100,300 lub więcej postów tylko po to żeby Ci dogryźć? Zepsułeś sobie reputację na af swoim głupim zachowaniem i pora się pogodzić z tym że 70-80 procent użytkowników uważa cię za niezbyt rozgarniętego człowieka.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Partyzant85 napisał:

Ja kupię za tyle ile chcesz jeśli pokażesz w końcu obiecaną fakturę :D

Email z ofertą co najwyżej😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piteriiv    82

bydła chyba nie ma albo się wstrzymują ze sprzedażą,  ja dziś podzwoniłem to max cena 8 zł brutto ale bardzo chętni do natychmiastowego odbiory to chyba nie ma za wiele sprzedających. ja czekam bo mm za 7.8 trochę żal sprzedać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1295
5 godzin temu, soltys48 napisał:

pewno nową kupuje...

ceny niema a biernacki chce sie zesrać za bydłem , dziś telefon a ok godziny później przedstawiciel na podwórku

ktury cię molestuje i ile daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2502
8 godzin temu, Partyzant85 napisał:

Jareczku - daj jakiekolwiek dowody na te kolejne konta.

Pod avatarem każdego użytkownika masz liczbę postów - serio jesteś tak mało inteligentny i uważasz że ktoś zakłada kilka kont i ma na nich po 50,100,300 lub więcej postów tylko po to żeby Ci dogryźć? Zepsułeś sobie reputację na af swoim głupim zachowaniem i pora się pogodzić z tym że 70-80 procent użytkowników uważa cię za niezbyt rozgarniętego człowieka.

Czym Ty chcesz zabłysnąć? 

9 godzin temu, soltys48 napisał:

pewno nową kupuje...

ceny niema a biernacki chce sie zesrać za bydłem , dziś telefon a ok godziny później przedstawiciel na podwórku

Zobacz najpierw jaką mam ładowarkę a potem komemtuj.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
3 godziny temu, ab23 napisał:

ktury cię molestuje i ile daje?

Jakiś Mirek-mlody chłopak 

12.8 za O ,byk już od 300,jałówka 260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak za bydlo placi Kowalczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gustawek    27

Przed chwilą poszły dwa byki i 3 jałówki. Za byki 13,30 netto

Jałówki 12,50 netto. Będzie faktura to będzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mqrcin1991 napisał:

Panowie jestem pewien że do końca kwietnia będzie można sprzedać MM za 8.2 i to bez problemu 

A skąd ta pewność? pod koniec kwietnia będą święta i będzie pretekst do obniżek bo przestój itd. Jedni mówią, że w górę inni że w dół....eh 

15 godzin temu, boogii napisał:

Mówią , że w przyszłym tygodniu 20 gr. w dół na byku. Krowy mało.

Gabriel Izdebski -okolice Łukowa- handlował ktoś z tym człowiekiem? ostro się reklamuje ostatnio w moich stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

handlowałem kiedyś z Izdebskim z tam tond ale innym i miałem problemy z zapłatą ale zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

U kolegi było trzech handlarzy i każdy mówił, nie ma ceny ale i bydła nie ma, nie mają co robić. Więc może coś ruszy. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj