donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Ceny mięsa w dół

galeria
Bydło
Gość   
Gość

Tatary, Niedźwiedź to Kadzidło, Myszyniec a nie Sypniewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Panowie jak z płatnościa w zakładzie miesnym henryk Kowalczyk kolo Częstochowy?  Jutro mam zamiar sprzedawać kilka sztuk 

Cennik to 

Hf 7.3 

Mieszaniec 7.5 

Jalowka mięsa 8 

Jalowka mieszaniec 7.5 

Krowa 5.5 

Ceny brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
7 minut temu, Thomas2135 napisał:

Tatary, Niedźwiedź to Kadzidło, Myszyniec a nie Sypniewo.

Jakoś skojarzyłem tych. W sypniewie był artysta co ukradł prasę kostkę i potem ją zakopał :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119
4 minuty temu, ukaszProcho napisał:

Panowie jak z płatnościa w zakładzie miesnym henryk Kowalczyk kolo Częstochowy?  Jutro mam zamiar sprzedawać kilka sztuk 

Cennik to 

Hf 7.3 

Mieszaniec 7.5 

Jalowka mięsa 8 

Jalowka mieszaniec 7.5 

Krowa 5.5 

Ceny brutto 

Ceny takie jak u naszego kowalczyka EPD a moze i słabszr a płatność to epd od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Ceny przez telefon. Mm po 8 spokojnie daje. A krowa jak jest płaska to 6 zł bez problemu podobno także zaczyna czy uda mi się coś ugrać. A jak z wagą jechać na dużą wagę i cały samochód ważyć? Tak miałem zamiar zrobić 

Platnosc przelew 7 dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19
1 godzinę temu, mat22889 napisał:

jak u niego z płatnością? mam 5 takich na sprzedaż(NCB) z luzu i proponują mi po 7netto  a ta cena co podałeś już by była normalną ceną

przelew na miejscu w ciągu 5 minut ale od razu muwił PKO bo spółdzielczy dłużej do godziny

55 minut temu, skorpion2021 napisał:

jak płaci gotówka czy przelew?

skorpion przelew na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka    12

Panowie a co sądzicie o handlarzu Mariuszu Ch. z Nadolan? Warto z nim współpracować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpion2021    38
27 minut temu, iwik073 napisał:

przelew na miejscu w ciągu 5 minut ale od razu muwił PKO bo spółdzielczy dłużej do godziny

skorpion przelew na miejscu

Do jakiej ubojni wozi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piteriiv    82
1 godzinę temu, ukaszProcho napisał:

Panowie jak z płatnościa w zakładzie miesnym henryk Kowalczyk kolo Częstochowy?  Jutro mam zamiar sprzedawać kilka sztuk 

Cennik to 

Hf 7.3 

Mieszaniec 7.5 

Jalowka mięsa 8 

Jalowka mieszaniec 7.5 

Krowa 5.5 

Ceny brutto 

płatność u nich była około 3 tygodni ( 14dni  roboczych 😀) niekiedy parę dni przeciągną, ale z wagą uważaj bo jest cudowna.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpion2021    38
9 minut temu, iwik073 napisał:

nie sprzedaje na wbc tylko żywa i tylko kasa od ręki

U mnie ogolna waga bo z luzu sa byki a ty z jakich okolic ja z krobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114
1 godzinę temu, Piteriiv napisał:

płatność u nich była około 3 tygodni ( 14dni  roboczych 😀) niekiedy parę dni przeciągną, ale z wagą uważaj bo jest cudowna.😉

to jakie maja chwyty bo jestem ciekawy bo sam im sprzedaje ale jezdze na ogolna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

A jak to jest z jalowkami? Po pierwszym wycieleniu, a przed 30 miesiacem pojda jako jalowki, czy juz krowy? R12.80 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

tak a propos tego zamieszania z salmonellą w czechach... Mam nadzieję, że już nikt nie myśli o kupnie ich szrotów (zetor,skoda) w obliczu tej ich ciągłej nagonki na polską żywność? Pokażmy tym knedlom jak jest po drugiej stronie lufy...

  • Like 5
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
2 godziny temu, mareknh napisał:

A jak to jest z jalowkami? Po pierwszym wycieleniu, a przed 30 miesiacem pojda jako jalowki, czy juz krowy? R12.80 netto

Sprzedawałem jako jalowki 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716
2 godziny temu, komizmo napisał:

tak a propos tego zamieszania z salmonellą w czechach... Mam nadzieję, że już nikt nie myśli o kupnie ich szrotów (zetor,skoda) w obliczu tej ich ciągłej nagonki na polską żywność? Pokażmy tym knedlom jak jest po drugiej stronie lufy...

Wole KIA 🚙

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
3 godziny temu, mareknh napisał:

A jak to jest z jalowkami? Po pierwszym wycieleniu, a przed 30 miesiacem pojda jako jalowki, czy juz krowy? R12.80 netto

to już zależy od ubojni jedna traktuje jako jałówke do 30miesięcy a druga do 24 miesiecy i nie ważne czy ona sie wycieliła czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

A Polaczki w kolejce za nową fabią boć to wieśwagen przecie z krwi i kości. Ja wolę Renault i Dacia. Moja ubojnia w Chróścinie liczy jałówki do 30 miesięcy ale kilka lat temu mieli krótki okres że do 24 miały wyższą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
13 godzin temu, Gringo1 napisał:

Nie wiem bo to juz przyrządzone w hotelu ale na miescie patrzyłem i cenowo to wychodzi około 20 zeta za kg 

chyba za funt albo ta wołowina ze zwierzaka co jeszcze tydzień temu koty po mieście ganiał:D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

ale ja mam inny problem chowam byka takiego na rekord już ma z tonę i rwie wszystkie łańcuchy 

 

 

IMG_20190220_191910.jpg

IMG_20190220_191835.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To nazywasz łańcuchem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj