donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

artek27    353

Po ile placiles za takie do zacielenia? Ja cos szukam takich jalowek do zacielenia moge zamienic na byczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19
1 minutę temu, Camel_2159 napisał:

w piątek sprzedane byczki MM z luzu 8.5 brutto

jaki region pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207
15 godzin temu, zetorki12 napisał:

Co robił ??

Miał na myśli inseminacje...


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Artek Ty już chyba dłuższy czas szukasz... Tak jak u mnie dwóch znajomych szukają chcieli kupić 300-400kg co do czego w niedługim czasie ostatnio dwie likwidacje a dzisiaj jeden już dzwonił czy nie mam... Dasz 3500 za 300kg hf to sprzedam 😋


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    353
27 minut temu, pedro2 napisał:

Artek Ty już chyba dłuższy czas szukasz... Tak jak u mnie dwóch znajomych szukają chcieli kupić 300-400kg co do czego w niedługim czasie ostatnio dwie likwidacje a dzisiaj jeden już dzwonił czy nie mam... Dasz 3500 za 300kg hf to sprzedam 😋

Bo mi nie jest takie pilne ze na juz. Najlepiej by bylo tak na marzec bo wtedy bede mial miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71

Cena za krowę 5,5brutto na dziś to max tak mówił mój odbiorca  nie wiem czy czekać czy nie ktoś w okolicy Przasnysza da więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
19 godzin temu, stonka15ak napisał:

Jalowki ładne długie i wysokie

Waga ponad 500 to jak byk za młody to będę aseminowal

 

ja jak teraz rejestrowałem to też w mysl tej ideologi chciałem wstawić trzecią płeć bo tak się pop....iło że jałwka droższa od byka i łatwiej sprzedać A przy sprzedaży w żależności od ceny wybrałbym sobie -jalowka czy byk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpion2021    38

Kogo polecacie z Wlkp mam 4 byki jeden RW i 3 MM waga okolo 750-800 kg

Oczywiscie waga ogolna i gotowka

Edytowano przez skorpion2021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71
1 godzinę temu, gregory81 napisał:

Twój odbiorca to czasem nie Dąb-Pol ?

Nie Krzysztof Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765
12 godzin temu, Camel_2159 napisał:

południe Małopolski

Kto odbierał ? Brzegowy ,Pulnik ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14106
8 godzin temu, Optimus napisał:

Cena za krowę 5,5brutto na dziś to max tak mówił mój odbiorca  nie wiem czy czekać czy nie ktoś w okolicy Przasnysza da więcej?

Galewiak miał ostatnio dobrą cenę na krowy. Płoski jeszcze lata codziennie gdzieś na Przasnysz z bydłem. Mierzejewski jeszcze w miarę płacił wcześniej ale ostatnio na krowę nie mogliśmy się dogadać. Skąd jesteś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawyer23    9
1 godzinę temu, Camel_2159 napisał:

Bielak

 

1 godzinę temu, Azor07 napisał:

Kto odbierał ? Brzegowy ,Pulnik ........

a dacie kontakt do tych odbiorców(może byc na priv).ja tez jestem z małopolski ,mam teraz 10 szt i nie ma komu sprzedać.do pulnika mam ale jak Azor07 trafnie ujołeś w jakimś strszym poście jak teraz przysyła chłopaków to nie ma z kim gadać.

Edytowano przez sawyer23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

z tego co czytam to jest tak jak mówiłem ... spadek cen później wzrost ponad "norme" i w marcu na pewno cena zacznie sie stabilizować do sumy z przed "afery"

czyli tak jak ze wszystkim innym ... mleko, świnie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj