donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stonka15ak    34
4 godziny temu, marcinski napisał:

Panowie @mateusz111992 , @stonka15ak , opowiedzcie jak Kabanos wygląda z waszej perspektywy , ile wam płacił za byki , czy brał na żywą , czy wbc przed aferą . Mimo ze mieszkam niedaleko zakładu , nie mam takiej wiedzy , bo ktoś tam coś sprzeda raz na rok , więc  trudno się zorientować . A wy macie szersze spojrzenie bo sprzedajecie sporo sztuk  . Mateusz , ty masz swoją wagę , więc wiesz czy nie rżną na wadze . Tyle pytań bo dużo nieużytków u nas , a Jarek kupił nowe auto , więc ten tego ...9_9 .

Ja tam nie dawałem to nie wiem kiedyś chcieli przyjechać cena była dobra na tamte czasy chcieli tylko ilości samochodowe Ale tyle nie mieliśmy pytaj kto dawał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn
2 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

Getmor też do mnie dzwonił za bykami więc widać szukają towaru.

i co im powiedziałes ? ze sprzedałęs po 14 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Propozycja 13 zł za O klasę, 5 sztuk ale czekam dalej, łódzkie

U nas w lokalnej ubojni bili po 400 500sztuk dziennie, a teraz zaledwie 50, 100. Info od znajomego co tam pracuje. Nie ma bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185
2 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

Getmor też do mnie dzwonił za bykami więc widać szukają towaru.

A jaką cene proponowali?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, Chudy1217 napisał:

Propozycja 13 zł za O klasę, 5 sztuk ale czekam dalej, łódzkie

U nas w lokalnej ubojni bili po 400 500sztuk dziennie, a teraz zaledwie 50, 100. Info od znajomego co tam pracuje. Nie ma bydła

U kogo ta cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1498
17 minut temu, Chudy1217 napisał:

Propozycja 13 zł za O klasę, 5 sztuk ale czekam dalej, łódzkie

U nas w lokalnej ubojni bili po 400 500sztuk dziennie, a teraz zaledwie 50, 100. Info od znajomego co tam pracuje. Nie ma bydła

Co to za lokalna ubojnia w łódzkim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207
5 godzin temu, Berthold napisał:

A zresztą taka ciekawostka z dobrego źródła... BIERNACKI I MATUSZEWSKI TO SZWAGRY PODOBNO, TYLKO JAK WŚCIEKŁE     P. Y  SIĘ NIE LUBIĄ... 

 

Matuszewski pracował z Biernackim i jak ogarnął temat założył swoją firmę. Skrót się zgadza a czy to rodzina to nie wiem.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

w każdym razie i jednemu i drugiemu mozna sprzedawać ale kasa zanim  bydło opuści podwórek inaczej problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Właśnie dostałem takiego eska

Witam.  Po 3tyg. Bałaganie i propagandzie na rynku wolowym. Ceny. Byki.6.5-7.3 jalowki. 6-7. Krowa. Do 5.3. Robimy uboj z koniecznośći w gos. Wsady i sprz. Cielaka. Aktualne. Pozd. 

... Panowie myślę że wiosna powoli ale nadchodzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzek89    112

A cóż to za wspaniałomyślna firma, rzeźnia się tak reklamuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrol    16
6 minut temu, juzek89 napisał:

A cóż to za wspaniałomyślna firma, rzeźnia się tak reklamuje?

A to chyba chłopaki z ok osiecznej koło Leszna wysyłają takie cenniki smsem

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik115    140

Cenowo bez rewelacji dlatego dali fajna reklamę, jeszcze trochę a cena do normy wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
35 minut temu, Berthold napisał:

Właśnie dostałem takiego eska

Witam.  Po 3tyg. Bałaganie i propagandzie na rynku wolowym. Ceny. Byki.6.5-7.3 jalowki. 6-7. Krowa. Do 5.3. Robimy uboj z koniecznośći w gos. Wsady i sprz. Cielaka. Aktualne. Pozd. 

... Panowie myślę że wiosna powoli ale nadchodzi... 

przy takich cenach to na byki nie ma co patrzeć tylko jałówki wstawiać .. nie dość że cielaki tańsze to jeszcze spokojniejsze

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzek89    112

W.M Wrzesień ma najlepsze plakaty. "Gwarantujemy rzetelność i uczciwość". W maju oblepiają wszystkie drzewa przy kapliczkach.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kw22    20
22 minuty temu, karrol napisał:

A to chyba chłopaki z ok osiecznej koło Leszna wysyłają takie cenniki smsem

klak poczytajcie o nim na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

U mnie krowa max 5.5. za sztukę że złamana nogą, grubo ponad 700 kg dostałem 1800 zł. Także ubojnie sobie wszystko odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj