donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Ceny mięsa w dół

galeria
Bydło
Gigus    57

to ceny netto z dzisiejszego dnia . Jakie byly przedtem kazdy moze sobie policzyc! jak nie wiezycie sami zadzwoncie! numer tel. chyba jestescie w stanie wygoglowac.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Faktura bez numeru. Sylwester, słaba ta podróbka 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigus    57

oj przydalaby sie lustracja  na tym forum. ciekawe ile jest tu prawdziwych chodowcow bydla a ilu cinkciarzy bydlecych.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Ja mam faktury i nie na każdej jest ten nr.

Dzwoniłem do swojego odbiorcy co oddaje do Sokołowa i w tym tygodniu w górę jak pisał 

Gigus

,a nie wystawiają cen bo co dzień cena inna .

Edytowano przez Azor07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik115    140

Tak czy siak bydło idzie w górę. Chwalmy polityków przecież tyle "dobrego" dla nas robią aby nam się żyło lepiej. Ja to myślę że to sprawka kaczych rzędów 😂

Jaki wiarygodny chłopak , fakturę wstawił. Jareczek to ma słaby Internet i jeszcze się nie załadowała 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113
3 godziny temu, Marecki2922 napisał:

Skąd wy bierzecie informacje o tym że gdy będzie rządzić PO cz PSL to będzie zakaz uboju rytualnego , ktoś porządnie wam wyprał mózg przecież to PIS- owcy głosowali za zakazem uboju rytualnego 

A co do TVN , to ich praca i zrobili bardzo dobrą robotę ktoś im płaci więc robią to za co im płacą , oczywiście to bardzo wkur****ące  też mam byki akurat do sprzedaży ale teraz rząd powinien zastanowić się że coś jest nie tak i wybrnąć z sytuacji , no i zrobić podobną aferę np. u germańców , mamy u siebie najlepszych skur***yńskich reporterów z TVN więc mamy od kogo się uczyć 

jaką oni robote zrobili.to co oni zrobili to plagiat tego co było w niemczech rok temu.tylko nikt o tym nie trąbił.sami bezmózgi nic nie wymyślą, umieją tylko skopiować coś od innych

Edytowano przez tajwan1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
42 minuty temu, AdamRo napisał:

Faktura bez numeru. Sylwester, słaba ta podróbka 😉

Kurde no tylko tak mi się udało podrobic, nazmyslalem ze wszystkim to już z numerami faktur za bardzo nie chciałem.... 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jesteś sprzedającym ryczałtowcem i powinieneś mieć kopię nie oryginał. Kto dostaje kasę, ten dostaje kopię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik115    140

Ale to skąd pieczątka na fakturze ? Kupił od nich ? Jest pieczątka więc wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ee.. Ja zawsze dostaje orginał a jestem na ryczałcie

7 minut temu, Thomas2135 napisał:

Jesteś sprzedającym ryczałtowcem i powinieneś mieć kopię nie oryginał. Kto dostaje kasę, ten dostaje kopię. 

 

Nie pokaże faktury źle,pokaże już jakieś domysły że podrobiona. k**wa co za kraj

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98
Thomas2135 napisał:

Jesteś sprzedającym ryczałtowcem i powinieneś mieć kopię nie oryginał. Kto dostaje kasę, ten dostaje kopię. 

bzdury

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

Zaciekawilo mnie właśnie że nie ma numeru faktury i fakt sprawdziłem faktury od Kowalczyka i na żadnej nie ma numeru. Z tego co wiem to vatowiec ma kopie bo ojciec co ma na siebie i jest na vacie to ma same kopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Takie bzdury, że jak wystawiłem fakturę za kupno  sianokiszonki i dałem ryczałtowcowi orygianał to księgowa tego nie odliczyła póki nie przyniosłem oryginału a jemu dałem kopię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może kiszonka była popsuta😃 Nie wiem ale u mnie zostawiają zawsze orginał

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

Co do ceny trudno mi sie wypowiadać bo aż nie do wiary. To by znaczyło ze bydła brak tylko zmowa cenowa jest w całym kraju i tyle Kowalczyk potrzebował pilnie więc dał kase.

\Co do numeru faktury to  jego brak jest niebezpieczny. Jak Ci nie zapłaci  to co zrobisz??? formalnie  faktura nie istnieje, zadnej umowy nie zawarłeś, niema podstaw do zapłaty. Musisz iśc wtedy do sądu i udowodnić ze tranzakcja wogóle  sie odbyła.

Jakbym był oszustem i wystawił bym Ci taką fakture i nie zapłacił  to przez 3 lata byś mnie mógł w tyłek c moknąc a nie pieniądze zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo6234    80

Ja dzwoniłem do handlarza o byki w sobotę to 8 zł powiedział za dobry towar ale kazał sie wstrzymać bo mają zdrożeć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157
41 minut temu, Thomas2135 napisał:

Jesteś sprzedającym ryczałtowcem i powinieneś mieć kopię nie oryginał. Kto dostaje kasę, ten dostaje kopię. 

Od kiedy ryczałtowiec dostaje kopię? Chyba od dzisiaj. Ja mam same oryginały.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja napisałem jak u mnie było. Ja wiem, że u innych wszystko przechodzi. Sprzeda 10 byków, wystawi fakturę za 5 i wszystko gra. Nikt się nie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A wiec w górę oby rosło szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek745    1

Ceny na dzisiaj za LM 100, krowa - max 4 zł, odsadki  9 zł

Czajkowski. Twierdzi, że eksport stoi i cena leci. Pewnie trochę naciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
37 minut temu, tyran3 napisał:

Co do ceny trudno mi sie wypowiadać bo aż nie do wiary. To by znaczyło ze bydła brak tylko zmowa cenowa jest w całym kraju i tyle Kowalczyk potrzebował pilnie więc dał kase.

\Co do numeru faktury to  jego brak jest niebezpieczny. Jak Ci nie zapłaci  to co zrobisz??? formalnie  faktura nie istnieje, zadnej umowy nie zawarłeś, niema podstaw do zapłaty. Musisz iśc wtedy do sądu i udowodnić ze tranzakcja wogóle  sie odbyła.

Jakbym był oszustem i wystawił bym Ci taką fakture i nie zapłacił  to przez 3 lata byś mnie mógł w tyłek c moknąc a nie pieniądze zobaczyć

Tak na szybko sprawdziłem u siebie 2 faktury i na każdej jest numer.Rolnik ryczałtowy i mam oryginały.Widzę,że na każdym kroku trzeba się pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2502
1 minutę temu, Tomek745 napisał:

Ceny na dzisiaj za LM 100, krowa - max 4 zł, odsadki  9 zł

Czajkowski. Twierdzi, że eksport stoi i cena leci. Pewnie trochę naciąga.

Chyba nie troche:) Jak ma odsadki po 9 zł to ja wezme z 10 szt w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj