donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Ceny mięsa w dół

galeria
Suchy TMR
Gość   
Gość
2 minuty temu, staszek131415 napisał:

Odejmować musisz bo na żywą jest strączka i wtedy możesz porównać  z wbc

Odejmuj sobie co chcesz , ale to jedynie oszukiwanie samego siebie . Cena jest cena . Na żywca też możesz sobie odjąć więcej , bo więcej żarły akurat dzisiaj .

Może tu i Twoje źródło sukcesu cen ? A nie , zapomniałem , ze widziałem fakturę . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

następny raz jak będę oddawał na wbc to sobie zażyczę żeby mi odjebali z 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie o to chodzi głodzenie to oszukiwanie samego siebie bo wiadomo że jak karmniki wieczorem zamkniesz to wybije się lepiej ale tylko teoretyczn ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O , o ,  o . Jednak łapiesz ."Teoretycznie" , to słowo klucz .

2 minuty temu, soltys48 napisał:

następny raz jak będę oddawał na wbc to sobie zażyczę żeby mi odjebali z 10%

Słuszny kierunek . za***iste ceny gwarantowane . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401
12 minut temu, ab23 napisał:

  Jakie prognozy na najbliższy czas na byka  ?

Zależy od regionu i handlarza.Podzwoniłem wczoraj to cena bez większych zmian.U okolicznych handlarzy za dobrego byka max 8.50 brutto.Wiadomo przez tel to można ustalać......

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

Koledzy proszę o info czy Biernacki jest wyplacalny i czy płaci na czas vatowcom.....??

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
Pikuś oddawał i pisala że więcej tak nie odda bydła. Napisz do niej to Ci powie dokładnie co i jak. Ale tam chyba chodzi o pH miesa że strasznie obcinaja kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
18 godzin temu, soltys48 napisał:

 

widać słaby handlarz ,jakby wziął od najlepsiejszego hodowcy af musiałby ją odciagnąć od wbc

 

Napewno lepszy od Ciebie:) Przynajmniej nie trzymam po szopkach i mam co pokazać;)

 

16 godzin temu, TelefonyRadom napisał:

pH mnie nie obchodzi ponoć

Ciekawe czy tak jest naprawdę. W Warmi obcinaja za pH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

przecież Ty nie oddawałeś do Warmii

5 minut temu, JarekBazydlo napisał:

 

Napewno lepszy od Ciebie:) Przynajmniej nie trzymam po szopkach i mam co pokazać;)

A trzymaj i w pałacu i sie tym chwal

Ja trzymam w szopkach i sie tym chwale,ze z tam tąd wyprowadzam dobre sztuki i co najważniejsze tanio wyprodukowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
Szczeka Ci opadnie w następnym roku bo mam zamiar zakupić troszkę sprzętu a teraz będzie nowy samochód bez podkowy na przodzie🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

kupuj Jarku kupuj.....

I żyj tylko z bydła

że bank daje to wiem , tylko pamiętaj kiedyś trzeba to oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
Bank nic nie daje kolego nie martw się a tak wogole teraz i bank tak Ci nie da😂 Jak chcesz wiedzieć to i z Uni tylko płytę i szambo robiłem nic więcej. A zarobek jest tylko z gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213

Agrofoto _ znajdź wirtualnego somsiada :D;)

A tak serio pany dajcie sobie na luz bo gadałem z oboma obu się opłaca więc po co się kłócić Jak to nic nie wniesie ;)

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211
10 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Szczeka Ci opadnie w następnym roku bo mam zamiar zakupić troszkę sprzętu a teraz będzie nowy samochód bez podkowy na przodzie🤣

kolego ja nie mam super obory a maszyny wszystkie górna półka i najstarsze mają 3 lata chyba że sie dublują to są i starsze ale 90% maszyn ma do 3 lat a same maszyny z wysokiej pułki i wyposażenie max i to tak jak sołtys posał produkuj ale TANIO i super towar 

a i najważniejsze bo my ciągle CZEKAMY:D na zdj raportu poubojowego 

półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504

Możesz czekać tylko żeby czasu Ci starczyło:) A jaki towar ma sołtys trudno powiedzieć bo pisać można wiele. A za wiele nie pokazuje jakie ma opasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj