donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karolr2    767

soltys48 napisał:

6 godzin temu, ciastek12 napisał:

Warmia dzwoniła za bydłem i mowił ze dobry hef ( ponad 800kg) 7.5 netto. Płatność 14 dni. Jakieś opinie o nich?

zapytaj @Thomas2135

55 minut temu, karolr2 napisał:

Panowie powiedzcie jak rosną angusy bo nigdy nie miałem,np.w porównaniu z LM. I jaka jest cena z dużego byka też np. w porównaniu do lm. Ja mam 40 bbxhf do sprzedania i chyba będę się rozglądal za kupcem 

 

Czyżbyś złakomił się na odsady od Kiedla??

 

Na piątek umówione jałówki po 13,7 netto za R

Troche tak ale ma trochę za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1295

coś  tam mruczł U 14,2

3 minuty temu, Baks00 napisał:

To ab23 za U po ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

soltys48 napisał:

Widziałeś to na żywo?

Miał chyba 40 szt

38 nie byłem jeszcze chce się zorientować co to za rasa jak rośnie bo nie miałem nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i gdzie te szalone ceny?bo gdzie nie zadzwonię to taniej niż przed świętami.

czy to nie o ten tdzień chodziło?😆

 

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19685

Za co?

1 godzinę temu, bobienko napisał:

No i gdzie te szalone ceny?bo gdzie nie zadzwonię to taniej niż przed świętami.

czy to nie o ten tdzień chodziło?😆

 

Szalonych niema ale bydła szukają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, soltys48 napisał:

Za co?

Po cenie patrząc to chyba za karpia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazdaadam    18

Dzis sprzedane byk jersey 548kg po 7.30 jalowka sm 488kg po 6.3 i kulawa jalowka angus 421kg po 4.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Bo i wagi nie miały ogromnej. Nie wiem jak u was, ale w moich stronach jak byk nie ma 600 na czysto to i cena niespecjalna. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu2    48
19 godzin temu, AdamRo napisał:

Przeważnie taka sama jak za U.

Dlaczego za klasę U cena jest taka sama jak za klasę E? Ktoś rzeczowo to wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Dla zainteresowanych

Wniosek o wydanie informacji o średniej rocznej liczbie DJP bydła w gospodarstwie na potrzeby wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej

styczeń 2, 2019

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) informuje, że na podstawie ustawy z dnia 10 marca 2006 r. o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (Dz. U. 2015, poz. 1340 ze zm.) posiadacz zwierząt może wystąpić do kierownika biura powiatowego ARiMR z wnioskiem o wydanie informacji o liczbie DJP bydła na potrzeby Wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

W celu uzyskania w/w danych (informacji o liczbie DJP bydła) należy złożyć w biurze powiatowym ARiMR właściwym dla siedziby stada Wniosek o wydanie informacji o średniej rocznej liczbie DJP bydła w gospodarstwie  na potrzeby wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Wzór w/w wniosku zamieszczony jest na stronie internetowej ARiMR.

Wniosek o zwrot podatku składa się w terminach od dnia 1 lutego do ostatniego dnia lutego i od dnia 1 sierpnia do dnia 31 sierpnia danego roku, do WÓJTA, BURMISTRZA, PREZYDENTA MIASTA właściwego ze względu na miejsce położenia gruntów będących w posiadaniu lub współposiadaniu producenta rolnego.

Wójt, burmistrz, prezydent miasta właściwy ze względu na miejsce położenia gruntów będących w posiadaniu lub współposiadaniu producenta rolnego przyznaje, na wniosek tego producenta, w drodze decyzji, zwrot podatku.

 

Wniosek o wydanie informacji o średniej rocznej liczbie DJP bydła w gospodarstwie na potrzeby wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś byłem jako pierwszy w powiecie😆we troje to robili bo nie wiedzieli jak się za to zabrać😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak

Normalnie dobrobyt idzie.nie w temacie ale kukurydza to podstawa opasu 😊

 

Screenshot_2019-01-03-18-31-51.png

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta tylko ciekawe ile rzucą tej dopłaty. Wczoraj pojechała krowa 780kg 6 zł brutto

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile by nie dali to biere😆.po suszowym i kartki do xero będę brał jak będę rozdawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja też biorę wszytko nawet długopisy😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Krowa pięcioletnia LM (mieszana) - 675kg - 5zł

Jałówka LM - 493kg - 6,75zł

Byk mieszaniec - 625kg - 7zł

Waga i ceny NETTO

Kupił: Stawiszyński, Zagórzyce, gm. Poddębice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

panowie musze dokupic siana kostke taką 9-8kg cenia 5-6 zeta a bele 120-130 cenią 90-95 zeta . pytanie ile waży bela po prasie jd 441 (jest taki model?) a ciagnik jd 6100... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj