Polecane posty

zkordalski    281

Czyli coś jest na rzeczy że ci mikro mają blisko 1.2-1.3 bo chcą odejść a i poszła bajka na Żurominie i Sierpcu że Mlekovita i Mlekpol płacą po 1.8 litr wtedy się uśmiałem 

Jaro70    42
Dnia 3.11.2019 o 16:10, grzesiu napisał:

Thomas mlekovita 1 gr za mleko z a listopad czyli aż w grudniu będzie dołozone żadne tam 11gr

Edytowano przez Jaro70

Wiadomość z agroFakt.pl

vodz    24

Raczej chodzi o to ze w mlekowicie ile jest mniej? 5gr niż w sierpcu? A podobno jest "spokojniej" niż w sierpcu. Różnica w cenie nie duża a spokój większy to się przenoszą, tak mi się wydaje. Jakby sierpc płacił 1,70 to by siedzieli cicho. 

Thomas2135    4837

Nie mam faktury z tamtego miesiąca. Być może miałem lepsze parametry i stąd wyższa cena. Sms brzmiał tak i sam nie wiem do której wypłaty to dołożyli.

SM MLEKOVITA, Cena mleka na miesiac LISTOPAD 2019 pozostaje bez zmian.Dodatkowo premia kukurydziana 0,01 zl do jednostki tluszczu.

grzegorz132    11
2 godziny temu, dabrowskit napisał:

mlekpol premie grudzień ,styczeń mają być

mlekpol nigdy premi za styczen nie dał  zawsze koniec roku  listopad grudzien

• Like 1

emattti    15

Mlekovita za miesiac pazdziernik
ilosc:     17000
tluszcz:  4,30
bialko:   3,50
cena:     1,52 brutto

nikolas29    302
23 minuty temu, emattti napisał:

Mlekovita za miesiac pazdziernik
ilosc:     17000
tluszcz:  4,30
bialko:   3,50
cena:     1,52 brutto

Macie super cenę.u nas w łódzkim najtaniej 

Przy podobnych ilość i parametry 1'19 do1,22

• Sad 1

zkordalski    281

Ta kukurydziana będzie nam dana na wypłatę grudzień a premia grudniowa na wypłatę w styczniu Thomas .

Czy ja tam wiem czy macie lepszą cenę na pewno ci duzi dostawcy o których tak się buntują ci mniejsi że cena na telefon ...  Żeby było jasne nikogo nie oskarżam nie osądzam dziele cię plotkami które sam słyszałem . A skoro już dzwonią i się pytają o cenę bo mówią wprost że Sierpc ich jebie na cenie by utrzymać tych największych. Tak czy siak mania że ich mleko jest super ekstra jest śmieszne najlepiej świadczą o ich mleko cysterny z Polmleka w Żurominie które mleko zostawiają . A jakoś widać po serze Królewski który nie przypomina go wcale z przed 3 lat .....

Nintendo    12
1 godzinę temu, nikolas29 napisał:

To nie jest super cena. To minimum jakie powinno być. U Ciebie to jest dramat. 

• Like 3

Jaro70    42

Mlekovita przedział 20-30 tyś tł 4.35 bi 3.3 cena brutto 1.523

xpaxpa    3

Spomlek

Ilość:12500

tł:4.03

kaz.2.59

cena 1,35 (10gr z FSiR)

Edytowano przez xpaxpa

vodz    24

No ja będę się upierał przy tym ze to "jebanie na cenie" mleka polega na tym, ze za mała jest różnica w cenie między sierpcem a mlekovita. 3 lata jak jestem w Sierpcu i różnicy w smaku sera czy twarogu lub masła nie czuję, ale to ja i mój smak

• Like 1

Łolek    36
5 godzin temu, nikolas29 napisał:

Kto tak szasta kasą 

robert1226    130
5 godzin temu, zkordalski napisał:

Ta kukurydziana będzie nam dana na wypłatę grudzień a premia grudniowa na wypłatę w styczniu Thomas .

Czy ja tam wiem czy macie lepszą cenę na pewno ci duzi dostawcy o których tak się buntują ci mniejsi że cena na telefon ...  Żeby było jasne nikogo nie oskarżam nie osądzam dziele cię plotkami które sam słyszałem . A skoro już dzwonią i się pytają o cenę bo mówią wprost że Sierpc ich jebie na cenie by utrzymać tych największych. Tak czy siak mania że ich mleko jest super ekstra jest śmieszne najlepiej świadczą o ich mleko cysterny z Polmleka w Żurominie które mleko zostawiają . A jakoś widać po serze Królewski który nie przypomina go wcale z przed 3 lat .....

Idź do tego co ci to mówił i powiedz mu ze jest głupi .

Poszukaj sobie w tym temacie jak koleżance Krowiarka wjechała na ambicje bo cenę miałem o 2gr niższą tyle ze ja miałem 11 tyś  a ona 70 tys .

ubogiwladek    31
7 godzin temu, nikolas29 napisał:

Gdzie oddajesz ? W osm końskie podobne parametry 1.35

Soltys85    26

Ser z Sierpca podobno ma najlepszy skład, przy dzieciach zwraca sie na to uwage, co do jakosc - kumplowi wstrzymali mleko w Piatnicy, weterynaria na karku i te sprawy, jak żyje? oddaje do sasiada a sasiad gdzie?? Tak, tak Thomas

Edytowano przez Soltys85
  • Haha 1

Thomas2135    4837

A co to ma do mnie? Jaki ja mam wpływ na to, że ktoś jest brudasem? Ja wiem jakie mleko mam i spokojnie mieszczę się w tę waszą super extrę, która dla wielu jest chyba nieosiągalnym kosmosem sądząc po wpisach i to przy cenie 1,35. Dałbys radę za tyle doić? Jakiś czas temu narzekałeś, że koszta rosną i mimo ceny jaką dostajecie ponad 1,7 zł szukałeś oszczędności w leczeniu krów. Utrzymałbyś jakość przy tej cenie? 

Edytowano przez Thomas2135
  • Like 5

zetorr6441    136
Dnia 9.11.2019 o 13:00, vodz napisał:

Raczej chodzi o to ze w mlekowicie ile jest mniej? 5gr niż w sierpcu? A podobno jest "spokojniej" niż w sierpcu. Różnica w cenie nie duża a spokój większy to się przenoszą, tak mi się wydaje. Jakby sierpc płacił 1,70 to by siedzieli cicho. 

A z czym bądź w czym mamy spokój w mlekowicie?  Porównując np do sierpca? 🤔 

tedek2    42
Dnia 9.11.2019 o 11:08, Thomas2135 napisał:

Aha. To tylko jeden Sierpc pilnuje jakości a reszta to brudasy? Może napiszesz, które mleczarnie nie pilnują jakości mleka?

I pewnie jeszcze antybiotyki u innych przechodzą tylko nie w sierpcu

Krowiarka    74

Odczepcie się od tego Sierpca nikt tu nikogo nie pomawia i i nie wytyka, że jest brudasem czy coś, a wy jak te nożyczki uderz w stół, a się odezwą. ;) I nikt nie mówi, że u nas jest lepsze mleko niż u was, ale w naszym terenie działają takie mleczarnie co nie przywiązują takiej wagi do surowca. Sąsiedzi wiedzą o sobie dużo. :P

Niestety kiedyś kupiłam wiaderko twarogu z mało znane mleczarni na pierogi po promocyjnej cenie w dacie przydatności i mimo całej torebki cukru waniliowego zapach tego sera był tak okropny, że nie dało się tego jeść. No cóż więcej go nie kupię mam wybór. Tak samo wy kto nie chce niech nie kupuje sierpeckiego sera i da spokój temu tematowi.

komizmo    308

No i wyszła z ciebie cebula, z promocji 😉. Ten wątek z mleczarstwa i cen mleka,  przekształcił się na kącik kulinarny 😁

• Haha 1

vodz    24
5 godzin temu, zetorr6441 napisał:

A z czym bądź w czym mamy spokój w mlekowicie?  Porównując np do sierpca? 🤔 

Nie wiem, mnie nie pytaj. Pytaj tych co się przenieśli czy lepiej czy nie.

Krowiarko do rotr rypin lało się wszystko i np takie masło, twaróg sernikowy czy śmietanę mieli za***ista. Drugiego tak dobrego masla nie jadlem.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rudinho11
      Ceny żywca wieprzowego w 2019 roku zaczynamy od 3.2-4.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 6zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen pobujojowych?
      Kontynuacja tematu: 

• Przez sumek666
      Cześć.
      Jak w temacie. Zaczynamy nowy sezon
    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 

Wczoraj tankowana w Siedlcach po 5,01. Na stacjach w pobliżu Warszawy 5,08 do 5,20

• Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj