Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Thomas2135    5048

Te kilka stówek to dokładniej 1 zł za litr pojemności zbiornika więc łatwo policzyć ile kosztuje legalizacja zbiornika np. 2000 L.

kokoman0    132

No gdzie. Ja kiedyś za legalizację 1000l zbiornika płaciłem 250 zł. Drożej jest jak listwy nie masz bo muszą listwę zrobić. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcin133    86

Dziś ostatni raz pobór mleka z federacji i żegnam się z nimi...

• Like 1

Marcin133    86

Jak będzie potrzeba to na własną rękę. Nie wiem ile podnieśli dokładnie ale coś 12.50 netto od sztuki niech ktoś poprawi jak źle pisze 

leszek1000    308

1.50 do szt. Ja też zmienię umowę na jedną próbę miesięcznie teraz mam rano i wieczór. 

najważniejsze to somatyka białko,tłuszcz i mocznik. A można nie brać tych gazetek przecież to też kosztuję. 

artek27    73
1 godzinę temu, Marcin133 napisał:

Dziś ostatni raz pobór mleka z federacji i żegnam się z nimi...

Ja tez tak zrobilem.

Xawier    58
28 minut temu, leszek1000 napisał:

1.50 do szt. Ja też zmienię umowę na jedną próbę miesięcznie teraz mam rano i wieczór. 

najważniejsze to somatyka białko,tłuszcz i mocznik. A można nie brać tych gazetek przecież to też kosztuję. 

Gazetka jest jakby gratis, możesz nie brać a i tak zapłacisz

leszek1000    308

No i to jest wkurzające. Jak będzie inna firma która będzie taniej badać to się przeniosę. Bo wszystko drożeje a mleko stoi w miejscu 

czesio1612    54

U mnie 13,94 netto minus 72 grosze rabatu to jest za udój rano i wieczorem co miesiąc

komizmo    319

Też mnie wk***ia, że wszystko wszystkim drożeje. Nam nic nie drożeje. Wszystko teraz policzysz do kupy to niewiele więcej zostaje jakbyś wymłócił pole. Czekam tylko na pierwszy rachunek za prąd po nowym roku. To może już całkiem za***iście podsumować opłacalność produkcji

• Like 2

Hebiii2300    4
Dnia 20.07.2019 o 15:40, matias941211 napisał:

Jakie parametry?

Białko 3,25; tłuszcz 4,13

kizak    228
13 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Te kilka stówek to dokładniej 1 zł za litr pojemności zbiornika więc łatwo policzyć ile kosztuje legalizacja zbiornika np. 2000 L.

Ja  swego czasu 650l,to tyle nie kosztowało,na chyba z 3 lat,nie pamiętam,ale 60,70 gr.a że zbiornik sprzedałem,to poszedł z legalizacją za free w komplecie

KARGO    306
Napisano (edytowany)

Mlekovita też już myśli nad obniżoną żeby zrównać się z mlekpolem. 

Dostawcy Bielmeku uciekajcie szybko i składajcie wypowiedzenia bo nie ma raczej szans na ratunek spółdzielni.  A ostatnio powiększono fundusz udziałowy i będziecie musieli spłacać z własnej kieszeni.

Edytowano przez KARGO

Paulina1985    894

No jo, dziś sms  "Zarzad ustala obnizke ceny mleka za lipiec o 4 gr w poz. doplata za umowe. Uchwala RN zawiesza sie odpisy na udzialy". 

kokoman0    132

2gr w dół.  Ale dziwne bo napisali za lipiec a nie od lipca czyli jakby tylko za 1 m-c obniżka? 

kizak    228

Za lipiec czyli po zaaaa...... [sierpień,wrzesień......]. 😜

Marcin133    86

To lipa zaraz inne mleczarnie poleca...za co tu na wsi brać pieniądze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rudinho11
      Ceny żywca wieprzowego w 2019 roku zaczynamy od 3.2-4.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 6zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen pobujojowych?
      Kontynuacja tematu: 

• Przez sumek666
      Cześć.
      Jak w temacie. Zaczynamy nowy sezon
    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 

Wczoraj tankowana w Siedlcach po 5,01. Na stacjach w pobliżu Warszawy 5,08 do 5,20

• Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj