Polecane posty

Gość   
Gość
1 godzinę temu, Loli1357 napisał:

Witam.Zastawiam się nad zmianą odbiorcy mleka.W sąsiedniej wsi słyszałem, że był przedstawiciel z Mlekowity . Chciałbym się spytać ile bym mógł dostać za litr mleka: przy około 20 tys. mleka/miesiąc śr.il.białka 3.32 śr. ile tłuszczu 4.11. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

4 minuty temu, farmer7613 napisał:

Jogo tł 4.68 bialko3.45 cena 1.26 ciekawe ile by dała mlekovita czy polmlek.

Tak ciężko przeczytać kilkanaście postów w tym temacie? Choćby na górze strony są ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czasem kupuję produkty z Piątnicy i powiem Wam szczerze, nie wiem czym Wy się tak chwalicie. Wszystko drogie i naprawdę żadne cudo, ale to moje tylko odczucie... Kolego Komizmo, ile mają Ci, którym Lubawa zabiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Z tego co wiem to na początku mieli  mniej bo na kontrakcie. Teraz nie dopytuję.nie wiadomo jak z rzetelnością wyników więc nie wiem też czy cena na korzyść Świecia czy Lubawy teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol1905    63
2 godziny temu, TomiAgroKujawy napisał:

Czasem kupuję produkty z Piątnicy i powiem Wam szczerze, nie wiem czym Wy się tak chwalicie. Wszystko drogie i naprawdę żadne cudo, ale to moje tylko odczucie... Kolego Komizmo, ile mają Ci, którym Lubawa zabiera?

Ludzi interesuje tylko cena za mleko. Rolnicy produkujący mleko nabiału de facto nie jedzą. Wystarczy wspomnieć wielki ból jak były obowiązkowe paczki z mleczarni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6708

A mi ostatnio posmakował serek czekoladowy Mlekpol, a kupiłem mleko czekoladowe z piatnicy to było bleeee

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Radek bo mleko czekoladowe z Piątnicy jest dla koneserów. Taki zwykły człowiek nie poczuje smaku tak doskonałego produktu z  idealnej mleczarni Piątnica. 

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Czyli nie dla chamów i prostaków 🤔 tylko dla kogoś ze szlachetnym podniebieniem i dla artystów 😂 ten smak jest jak sztuka to trzeba zrozumieć

Edytowano przez kr9292
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A mi ostatnio wykupili całą Goudę Mlekpolowską z Biedrony 😭😭😭 Te sery Włoszczowa muszę sprobować 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiano12332    61
2 godziny temu, Paulina1985 napisał:

A mi ostatnio wykupili całą Goudę Mlekpolowską z Biedrony 😭😭😭 Te sery Włoszczowa muszę sprobować 😁

Proponuję przerzucić sie na ryckie sery, nie pożałujesz. Ten nowy koneser jest mega dobry.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xabarx    15
danielhaker napisał:

Hochland Węgrów

ilość 25-30tys

tł. 4,79%

bi. 3,78%

cena 1,60

Jak uzyskać takie parametry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, Loli1357 napisał:

Witam.Zastawiam się nad zmianą odbiorcy mleka.W sąsiedniej wsi słyszałem, że był przedstawiciel z Mlekowity . Chciałbym się spytać ile bym mógł dostać za litr mleka: przy około 20 tys. mleka/miesiąc śr.il.białka 3.32 śr. ile tłuszczu 4.11. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

IMG_20180508_161224.jpg

Prosze można sobie obliczyć😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, damiano12332 napisał:

Proponuję przerzucić sie na ryckie sery, nie pożałujesz. Ten nowy koneser jest mega dobry.😉

przejadły mi się 😂 kiedyś kochałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Lyder ilość 10-15 tyś tłuszcz 4.44 białko 3.26 non gmo ocena ryczałt 1.524zł za listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

Cena brutto za listopad 2.33zl. Życzę wszystkim takiej ceny bo czy to mleko dostawców z Piątnicy czy Mlekpolu jak i innych zakladow dzialajacych w Polsce to praca jaką wykonujemy jest taka sama bardzo wymagająca i ciężka.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, czareczek85 napisał:

Cena brutto za listopad 2.33zl. Życzę wszystkim takiej ceny bo czy to mleko dostawców z Piątnicy czy Mlekpolu jak i innych zakladow dzialajacych w Polsce to praca jaką wykonujemy jest taka sama bardzo wymagająca i ciężka.

Przy jakiej ilości i do jakiej mleczarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2186
2 minuty temu, czareczek85 napisał:

Cena brutto za listopad 2.33zl. Życzę wszystkim takiej ceny bo czy to mleko dostawców z Piątnicy czy Mlekpolu jak i innych zakladow dzialajacych w Polsce to praca jaką wykonujemy jest taka sama bardzo wymagająca i ciężka.

 To akurat ponad 2 razy  tyle co kolega Artur przed 10 godzinami napisał.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517
20 minut temu, subiektywny napisał:

Ryki planują jakaś podwyżkę na grudzień ?

W rykach bida z nędzą. Przedstawiciele z mlekpolu zaczęli po okolicy jeździć. Chyba mają oddział w Radomiu lub Zwoleniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez shrek
      Panie i panowie mam pytanko jak w temacie : ile mniej więcej procentowo wydajecie na zakup pasz wszelkiego rodzaju ( np. pełnoporcjówki, wysłodki itp. ) w stosunku do pieniędzy za mleko ??
      Np. dostaję za mleko średnio co miesiąć 20 tys, zł i wydaje na zakup pasz około 4 tys. miesięcznie czyli około 20%. czy to dużo ?? czy nie ?? i jakie są uwas te proporcje ?? mi sie wydaje że to sporo i staram sie obniżyc ten stosunek ) czy to jednak w normie ???
       
      Jeżeli jest już taki temat to sorry ale nie udało mi sie znaleść więc prosze o link
    • Przez northeastern
      Tak jak w temacie,chciałbym się dowiedzieć czy potrzebne są jakieś pozwolenia na te kilka metrów kwadratowych
    • Przez bekba
      Witam
       
      Piszę w związku z sygnałem który dostałem od znajomego. Otóż ów znajomy zasygnalizowal mi ze w firmie z tematu kradną mleko!!! Zbiorniki starszej generacji(taki jak moj) nie posiadaja wyświetlacza i trzeba mierzyc poziom mleka manualnie(jak mleko sie ustanie i jest schlodzone) toteż nie mieżyliśmy poziomu mleka ufając w uczciwość kierowcy. Jakież było nasze zdziwienie gdy zadzwonił znajomy i zmierzyliśmy poziom mleka a na kwicie z dostawy było 150 litrów mniej!!! Nikt by nie robił afery o 10 litrów. Jest to proceder uprawiany przez kierowców ponieważ jest to WYNAJĘTA FIRMA PRZEWOZOWA. Mleko dopisują nieuczciwym rolnikom i dzielą sie zyskiem. W moim przypadku to jest strata bagatela 3tys zł/mieciąc. Najgorsze jest to że nie ma tego jak udowodnic bo kierowca wyprze sie ze zrobił to jednorazowo. u nas pomiar nie zgadzał sie za każdym razem odkąd dowiedzielismy sie o sprawie w koncu nakryliśmy go na gorącym uczynku jak przelewał mleko. i przelał nam spowrotem. ale nie ma żadnej gwarancji że proceder sie nie powtórzy. Kierowca wzruszal tylko ramionami. Nadmieniam ze w poprzedniej mleczarni nikomu nawet do glowy nie przyszlo by zeby robic takie rzeczy.....Alarmuje że jest taki problem. Piszcie czy też spotkaliście sie z tym problemem i jaki macie pomysł zeby zlikwidowac ten proceder....
    • Przez ttuch
      Wczoraj rano wycieliła się jałówka. Już podczas porodu kapało jej mleko więc sądziliśmy, że z tym nie będzie problemu. A tu tymczasem niespodzianka bo praktycznie nie ma mleka. Na noc została w oborze z cielakiem więc sądziliśmy, że po prostu cielak ją wydoił, na dzień została wypuszczona na pastwisko ale po powrocie z niego wymię miała dosłownie puste. Pierwszy raz taka sytuacja ma u nas miejsce, może ktoś miał u siebie w gospodarstwie podobny problem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj