Polecane posty

17 minut temu, rolnik115 napisał:

Dzięki grabos, popsules nam wszystkim humory... 🙋☹️ 

nie wszystkim ja też oddaje do piątnicy i mi humoru nie popsuł

Edytowano przez Kamilursusc385
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro70    123

Dobrze przynajmniej prawdę pisze, bo niektórym moim kolegom to zaraz wyjdzie po 2.5zł . 

To teraz jałówki się niedokupi,  już koledzy ruszyli ostro na zakupy i po 7 tyś płacą za  polskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 5.11.2019 o 08:51, Jan21744 napisał:

Polmlek to zaklamance,  nie dotrzymuja słowa niech oddadzą nam naszego przewoźnika dzięki któremu do nich przyszliśmy , jeszcze stracą więcej mleka niż myślą tym zachowaniem 

witam  odstawia pan jeszcze do polmlek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soko74    39
czareczek85 napisał:

Piątnica 50gr do litra za listopad

@grzesiu co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12924
51 minut temu, Jaro70 napisał:

Dobrze przynajmniej prawdę pisze, bo niektórym moim kolegom to zaraz wyjdzie po 2.5zł . 

To teraz jałówki się niedokupi,  już koledzy ruszyli ostro na zakupy i po 7 tyś płacą za  polskie 

Chyba im podam swoje namiary bo za tą cenę to po co doic😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

 

24 minuty temu, soko74 napisał:

@grzesiu co Ty na to?

Gratuluję! Cieszę się Waszym szczęściem życzę więcej i częściej takich premii 🙂

Edytowano przez grzesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
3 godziny temu, pawelol1905 napisał:

W Łowiczu nigdy nie było żadnych premii pod koniec roku jak w innych mleczarniach. Więc oddając do tej mleczarni jesteś niejako z tym faktem pogodzony. W przeciwnym wypadku dawno by Cię tam nie było.

Była premia w 2008 roku 20 groszy!!!!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sierpc z tymi premiami ma taką cenę jak piatnica bez tych 50 groszy.  Mlekpol czy mlekowita nawet nie ma takiej.  A jak płaci Giżycko? Cisza ostatnio od ich dostawców.  chyba się cena nie popsuła bo nikt się nie chwali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soko74    39
grzesiu napisał:

 

24 minuty temu, soko74 napisał:

@grzesiu co Ty na to?

Gratuluję! Cieszę się Waszym szczęściem życzę więcej i częściej takich premii 🙂

Niestety jestem dostawcą Mlekpolu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, mk9422 napisał:

Sierpc z tymi premiami ma taką cenę jak piatnica bez tych 50 groszy.  Mlekpol czy mlekowita nawet nie ma takiej.  A jak płaci Giżycko? Cisza ostatnio od ich dostawców.  chyba się cena nie popsuła bo nikt się nie chwali 

Chyba nadal stabilnie. Jedna obniżka tylko była. @Optimus jak cena?

Miesięczny skup Piątnicy przemnożyć przez 50 gr to robi się pokaźna suma. @grzesiu jaki mają skup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16853
Kamilursusc385 napisał:

2 minuty temu, Bananek napisał:

powtarzając za radiem: z Piątnicy, no bo skąd? 😀

w tv też to leci

nie wiem, nie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Wiedziałem, że krowiarka doyebie, że Sierpc i tak lepszy 😉

  • Like 1
  • Haha 4

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12924

Na jutro umówiłem psychoterapeute bo normalnie depresja ☺ a tak się  cieszylem z tych 5 gr polmleku 

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik115    140

To mnie to muszą do psycholi wywieźć i klamki z okien pozabierać bo ja w polmleku i cisza ani na - ani na +. Chyba sobie oczy wydłubie żeby nie patrzeć 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wy juz tak szybko wiecie o dodatkach swiątecznych?? a mlekpol co??? nie dostalam smsa🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, komizmo napisał:

Dostaniesz gwiazdora z czekolady 😁

a właśnie w biurze mi się ostatnio mikolaj z czekolady zmaterializował 🤔 a więc to by było na tyle 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez shrek
      Panie i panowie mam pytanko jak w temacie : ile mniej więcej procentowo wydajecie na zakup pasz wszelkiego rodzaju ( np. pełnoporcjówki, wysłodki itp. ) w stosunku do pieniędzy za mleko ??
      Np. dostaję za mleko średnio co miesiąć 20 tys, zł i wydaje na zakup pasz około 4 tys. miesięcznie czyli około 20%. czy to dużo ?? czy nie ?? i jakie są uwas te proporcje ?? mi sie wydaje że to sporo i staram sie obniżyc ten stosunek ) czy to jednak w normie ???
       
      Jeżeli jest już taki temat to sorry ale nie udało mi sie znaleść więc prosze o link
    • Przez northeastern
      Tak jak w temacie,chciałbym się dowiedzieć czy potrzebne są jakieś pozwolenia na te kilka metrów kwadratowych
    • Przez bekba
      Witam
       
      Piszę w związku z sygnałem który dostałem od znajomego. Otóż ów znajomy zasygnalizowal mi ze w firmie z tematu kradną mleko!!! Zbiorniki starszej generacji(taki jak moj) nie posiadaja wyświetlacza i trzeba mierzyc poziom mleka manualnie(jak mleko sie ustanie i jest schlodzone) toteż nie mieżyliśmy poziomu mleka ufając w uczciwość kierowcy. Jakież było nasze zdziwienie gdy zadzwonił znajomy i zmierzyliśmy poziom mleka a na kwicie z dostawy było 150 litrów mniej!!! Nikt by nie robił afery o 10 litrów. Jest to proceder uprawiany przez kierowców ponieważ jest to WYNAJĘTA FIRMA PRZEWOZOWA. Mleko dopisują nieuczciwym rolnikom i dzielą sie zyskiem. W moim przypadku to jest strata bagatela 3tys zł/mieciąc. Najgorsze jest to że nie ma tego jak udowodnic bo kierowca wyprze sie ze zrobił to jednorazowo. u nas pomiar nie zgadzał sie za każdym razem odkąd dowiedzielismy sie o sprawie w koncu nakryliśmy go na gorącym uczynku jak przelewał mleko. i przelał nam spowrotem. ale nie ma żadnej gwarancji że proceder sie nie powtórzy. Kierowca wzruszal tylko ramionami. Nadmieniam ze w poprzedniej mleczarni nikomu nawet do glowy nie przyszlo by zeby robic takie rzeczy.....Alarmuje że jest taki problem. Piszcie czy też spotkaliście sie z tym problemem i jaki macie pomysł zeby zlikwidowac ten proceder....
    • Przez ttuch
      Wczoraj rano wycieliła się jałówka. Już podczas porodu kapało jej mleko więc sądziliśmy, że z tym nie będzie problemu. A tu tymczasem niespodzianka bo praktycznie nie ma mleka. Na noc została w oborze z cielakiem więc sądziliśmy, że po prostu cielak ją wydoił, na dzień została wypuszczona na pastwisko ale po powrocie z niego wymię miała dosłownie puste. Pierwszy raz taka sytuacja ma u nas miejsce, może ktoś miał u siebie w gospodarstwie podobny problem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj