Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PATr    409
22 godziny temu, Thomas2135 napisał:

Nie przyjmują na zwykłe mleko. Na eko szukają. Odezwij się do @czareczek85 . Ma pewne info, bo siedzi w radzie.

Dokładnie, jeśli się nie mylę to nie tak dawno właśnie ten Pan pisał że zapraszają chętnych do przejścia do nich z mlekiem eko i coś około 2,5 dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Nie chcialo mi sie foty robic ale polmlek w grudziadzu wpip zbiornikow postawil nie wiem czy mleko czy na co ale fakt ze stoja pewno jeden z 30tys l a kilka stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2200
19 godzin temu, Duzy1 napisał:

Za mleko ekologiczne 2.20 netto

A skąd masz takie info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6696
4 godziny temu, Marcin133 napisał:

Polmlek 15- 30tys   bi 3.25 tl 4.08.  1.51brutto

Ładna cena, dobre negocjacje hehe w tamtym miesiącu tez tyle miałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
34 minuty temu, radekz200 napisał:

Dostawców chociaż zaprosili? 😛

wątpię, wiązało by się to z  dodatkowymi kosztami w postaci wynajęcia firmy ochroniarskiej dla zarządu...

Edytowano przez komizmo
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6696
14 minut temu, Marcin133 napisał:

Trzy grosze mniej jak dobrze pamiętam...

Sami z siebie dołożyli czy dzwoniłeś? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Bercik92 napisał: 19 godzin temu, Duzy1 napisał: Za mleko ekologiczne 2.20 netto A skąd masz takie info? Kolega oddaję to widzę fakturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A czemu nic się nie odzywali przez ten czas? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Jak nic nie ma się mondrego do powiedzenia to lepiej nic nie mówić 😀

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to paczkę dał ci na rozstanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Duzy1 napisał:

Jak nic nie ma się mondrego do powiedzenia to lepiej nic nie mówić 😀

Niektórzy nie mają z tym problemu i piszą co myślą, choć nie myślą co piszą. Ceny mleka możesz podawać, od tego był kiedyś ten temat. 🤣 Gdzie oddajesz, bo już nie pamiętam?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
1 godzinę temu, karol6130 napisał:

A to paczkę dał ci na rozstanie? :D

jakby zapłacili to może by i dali...😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Mlekovita oddział Trzebownisko już nawet białko zajumali na parametrach, ilość 10-15tyś tł 4.07 (wg oceny 5.07) białko 3.28 (ocena 3.43) cena 1.44zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez shrek
      Panie i panowie mam pytanko jak w temacie : ile mniej więcej procentowo wydajecie na zakup pasz wszelkiego rodzaju ( np. pełnoporcjówki, wysłodki itp. ) w stosunku do pieniędzy za mleko ??
      Np. dostaję za mleko średnio co miesiąć 20 tys, zł i wydaje na zakup pasz około 4 tys. miesięcznie czyli około 20%. czy to dużo ?? czy nie ?? i jakie są uwas te proporcje ?? mi sie wydaje że to sporo i staram sie obniżyc ten stosunek ) czy to jednak w normie ???
       
      Jeżeli jest już taki temat to sorry ale nie udało mi sie znaleść więc prosze o link
    • Przez northeastern
      Tak jak w temacie,chciałbym się dowiedzieć czy potrzebne są jakieś pozwolenia na te kilka metrów kwadratowych
    • Przez bekba
      Witam
       
      Piszę w związku z sygnałem który dostałem od znajomego. Otóż ów znajomy zasygnalizowal mi ze w firmie z tematu kradną mleko!!! Zbiorniki starszej generacji(taki jak moj) nie posiadaja wyświetlacza i trzeba mierzyc poziom mleka manualnie(jak mleko sie ustanie i jest schlodzone) toteż nie mieżyliśmy poziomu mleka ufając w uczciwość kierowcy. Jakież było nasze zdziwienie gdy zadzwonił znajomy i zmierzyliśmy poziom mleka a na kwicie z dostawy było 150 litrów mniej!!! Nikt by nie robił afery o 10 litrów. Jest to proceder uprawiany przez kierowców ponieważ jest to WYNAJĘTA FIRMA PRZEWOZOWA. Mleko dopisują nieuczciwym rolnikom i dzielą sie zyskiem. W moim przypadku to jest strata bagatela 3tys zł/mieciąc. Najgorsze jest to że nie ma tego jak udowodnic bo kierowca wyprze sie ze zrobił to jednorazowo. u nas pomiar nie zgadzał sie za każdym razem odkąd dowiedzielismy sie o sprawie w koncu nakryliśmy go na gorącym uczynku jak przelewał mleko. i przelał nam spowrotem. ale nie ma żadnej gwarancji że proceder sie nie powtórzy. Kierowca wzruszal tylko ramionami. Nadmieniam ze w poprzedniej mleczarni nikomu nawet do glowy nie przyszlo by zeby robic takie rzeczy.....Alarmuje że jest taki problem. Piszcie czy też spotkaliście sie z tym problemem i jaki macie pomysł zeby zlikwidowac ten proceder....
    • Przez ttuch
      Wczoraj rano wycieliła się jałówka. Już podczas porodu kapało jej mleko więc sądziliśmy, że z tym nie będzie problemu. A tu tymczasem niespodzianka bo praktycznie nie ma mleka. Na noc została w oborze z cielakiem więc sądziliśmy, że po prostu cielak ją wydoił, na dzień została wypuszczona na pastwisko ale po powrocie z niego wymię miała dosłownie puste. Pierwszy raz taka sytuacja ma u nas miejsce, może ktoś miał u siebie w gospodarstwie podobny problem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj