sumek666

Ceny ciągników 2019

Polecane posty

lolq1660    189
canabis napisał:

NH T7 195s, skrzynia full Powershift, oś i kabina amortyzowana, przedni tuz. Cena 325 tyś netto, co myślicie o tej cenie?

To ładnie chcieli mnie wydymać...cena jeszcze do jakiejś negocjacji ale dla stałego klienta dali mi 346tys w takim samym wyposażeniu, chyba czas na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beekeper    5

Witam,

orientuje się ktoś od ilu zaczyna się VALTRA A124 w podstawie ? 

Może ktoś brał ostatnio jakieś oferty na serię A ? 

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes14405    2

Jd 6120M ,przedni tuz+wom, skrzynia 16/16 chyba comandquad ,tls,Klima,3 pary hydrauliki ,opony 480/560 za 260 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john77    8

Wzmacniana tylna oś, podnośnik, pneumatyka 1i 2 obwodowa, skrzynia dual command 40km, dynamiczne błotniki,trzy pary wyjść hydraulicznych, wom 3 prędkości, klima, radio, elektroniczna regulacja zagłębiania narzędzi EDC,złącze iso, fotel pasażera,regulowana kolumna kierownicy, okno dachowe, zewnętrzne elementy sterujące wom i układu zawieszenia, dodatkowe tylne halogeny, komplet obciążników na przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za T5.85  rocznik 2018 skrzynia 24 x 24 z jednym biegiem pod obciążeniem, ehr , trzy pary hydrauliki, trzy prędkości wom, rewers elektro hydrauliczny,  wzmacniane osie , okno dachowe , sterowanie z błotników , fotel pasażera, obciäżniki przód,  koła r34 480 , klima, fotel pneumatyczny,  zaczep sówliwy i połowy cena 145 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

super cena. Ja dałem niewiele mniej za td5 o podobnym wyposażeniu, tylko na skrzyni 12 bo innej w tym modelu nie ma. A za takiego t5 cenili rok temu ponad 160 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek230591 napisał:

Ja za T5.85  rocznik 2018 skrzynia 24 x 24 z jednym biegiem pod obciążeniem, ehr , trzy pary hydrauliki, trzy prędkości wom, rewers elektro hydrauliczny,  wzmacniane osie , okno dachowe , sterowanie z błotników , fotel pasażera, obciäżniki przód,  koła r34 480 , klima, fotel pneumatyczny,  zaczep sówliwy i połowy cena 145 netto Bez pneumatyki, ja dziękuję z taki ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, maciej870323 napisał:

Jesteś pewien, że nigdy nie zaczepisz do niego przyczepy? Do czego będziesz go używał?

Ciągnik do uprawy, pola najdalej oddalone o 3 km i brak większych wzniesień, a w przyczepie mam hamulec hydrauliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beekeper    5

CLAAS ARION 430 CIS

podstawa plus

-amortyzowana kabina 

-skrzynia 16x16

- - 440/65-R28  540/65 R38 opony standard 

241.000 netto

 

Co myślicie ? i niestety chyba słabo to wypada w stosunku do NH T6.125 S , z podobnym a nawet troszkę lepszym wyposażeniem za 233.000 netto, to jednak większy ciągnik 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Wizualnie T 6 jest większy od Ariona 430 ,ale co do masy własnej to już T6 blednie przy Arionie.Przy wycenie i konfiguracji program dla NH T6 podaje podstawową masę ciągnika na poziomie 5020 kg.Arion 430 waży 5100 kg. pomimo że jest mniejszy. T6 jest trochę "nadmuchana" :).Na korzyść NH przemawia udźwig podnośnika i większy rozstaw osi,oraz większe dmc.

Edytowano przez tomek15h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie ile może kosztować valtra t214 versu lub direct? 

Może być też cena 234 lub 254,chodzi mi głównie o dopłatę za skrzynie direct 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bartek933 napisał:

Ok 450tys netto wersja versu

To pewnie direct z 500 netto? 

Ale i tak warto, cvt to jednak komfort 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez brzozak2
      http://www.deutz-fahr.de/deutsch/agritechnika/agroplus.php
      Czy wiadomo już cos wiecej o tej serii ciagnikow??
      ceny, wyposazenie, moce i inne parametry
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost
       
       
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez ddaanniieell
      Jakich firm używacie lakierów? Grene Agtech-Granit, Kramp.
       
      Jakimi lakierami się Wam lepiej maluje?
    • Przez JasminaWojcik
      Witam,
      Poszukuję rolników i właścicieli Ursusów z Mazowsza, chętnych do wzięcia udziału w PARADZIE CIĄGNIKÓW latem 2014 roku.
      Więcej szczegółowych informacji prześlę bezpośrednio do zainteresowanych osób
      Gorąco zachęcam!
      Proszę pisać na :
      traktoryursus@gmail.com

    • Przez Vrykoulakas
      Dyskusja o cenach ciągników w 2013 roku dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72476-ceny-ciagnikow-2013/
       
       
      to zależy z jakim wyposażeniem, ja za swojego pół roku temu dałem 260 k netto, ale to full wypas wśród full wypasów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj