sumek666

Ceny ciągników 2019

Polecane posty

sumek666    5084

W temacie o cenach CNH wspominają, że ok 140-150 tys netto w górę 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    96
Polski_rolnik_arczi napisał:

Czy ktoś zna ceny za john deere 6155m , 6155r lub 6175 m , z przednim tuzem,opony 650 z tyłu i 540 z przodu , miękka kabiną i ośką na skrzyni tej podstawowej , będzie to mój 4 john w gospodarstwie i chce się przygotować czy mnie dealer nie orżnie z ceną , ciągnik na prow ?

W grudniu zamawiałem JD 6175m , z ośką, tuzem, opony 650tyl i 600 przód, 4 pary hydrauliki , ciegło hydrauliczne , para hydrauliki z przodu , grzałki, osłony pod zbiornik i inne 410 netto po podwyżce , jak dokładne info chcesz to pisz na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba raczej 6155m zostaje ; dealer początkowo mówił jak umnie był za 6155m -335 tyś , ( opony 650 i 540 , miękka ośka i kabina , przedni tuz , przekładnia autoquad plus ecoschift , oczywiście tylna sycieraczka 😉  , zaczep piton fix i inne drobne pierdoły) , ale nie stety było to pod koniec listopada , strach pomyśleć o ile więcej będzie , a jeszcze nie widać koniec modernizacji ( myślę że gdzieś w maju będzie zamawiany ) , pamiętam jak 3 lata temu  6195 r udało się kupić dobrze wyposażoną  za mniej niż 400 tyś 

Cris 10 , może wiesz o ile wzrosła cena z porównaniem z rokiem 2018 za tą dużą 6m ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinM1991    0

MF 5710s golas opony  Michelin 440 przód 540 tył r34    215tyś netto do lekkiej negocjacji skrzynia dyna 4

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerros    0

Ceny nowych ciągników to jakaś pomyłka chyba myślałem ostatnio o zakupie traktora MF ale za 4708w średnim wyposarzeniu  ok 160 netto za co? 

W zeszłym roku na Targach w Bednarach diler MF mówił o coś około 120 netto za 4707

Edytowano przez Farmerros
Błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerros napisał:

Ceny nowych ciągników to jakaś pomyłka chyba myślałem ostatnio o zakupie traktora MF ale za 4708w średnim wyposarzeniu  ok 160 netto za co?  W zeszłym roku na Targach w Bednarach diler MF mówił o coś około 120 netto za 4707 Bo ten 4707 z polską kabiną pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro44    56
11 godzin temu, piotr89 napisał:

Zna ktoś może cenę NH T8 320 ?

Case magnum 340 cvx kosztuje 735 tys netto to NH pewnie cos około 690 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    96
Dnia 9.02.2019 o 19:18, Polski_rolnik_arczi napisał:

To chyba raczej 6155m zostaje ; dealer początkowo mówił jak umnie był za 6155m -335 tyś , ( opony 650 i 540 , miękka ośka i kabina , przedni tuz , przekładnia autoquad plus ecoschift , oczywiście tylna sycieraczka 😉  , zaczep piton fix i inne drobne pierdoły) , ale nie stety było to pod koniec listopada , strach pomyśleć o ile więcej będzie , a jeszcze nie widać koniec modernizacji ( myślę że gdzieś w maju będzie zamawiany ) , pamiętam jak 3 lata temu  6195 r udało się kupić dobrze wyposażoną  za mniej niż 400 tyś 

Cris 10 , może wiesz o ile wzrosła cena z porównaniem z rokiem 2018 za tą dużą 6m ?

Wzrost bodajże 2,5 % , co przy takiej sumie u mnie dało 10 tyś netto. Początkowo miał kosztować 390 netto , jednak trochę dołożylismy na 400 netto i podwyżka dało 410 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Bartek933 napisał:

Daro to nie ma się co śmiać, przez arogancje przedstawiciela JD sąsiad zamówił NH T6. W marcu ma przyjechać. Ogólnie mimo że mamy pod nosem JD i Kubote to w okolicy nowe ciągniki to prawie same CNH

ja również miałem dogadany JD na model 6120m ale w pewnym momencie dealer zaczął mnie olewac i dlatego stoi claas na podwórku w znacznie lepszym wyposażeniu niż JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49
Dnia 13.02.2019 o 08:49, Daro44 napisał:

Case magnum 340 cvx kosztuje 735 tys netto to NH pewnie cos około 690 netto

Case 340 cvx i ma 340 km i bezstopniowa skrzynie. a NH 320 ma 250 km i normalna skrzynie więc myślę NH będzie dużo tańszy/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

aale podrożały ja pierdziu jeszcze 2 lata temu magnum 340cvx za 520netto można było kupić a teraz 2stówki w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

Domyślam się że podrożały. Ale bardziej mi chodzi o to że Case 340 cvx a NH 8.320 to dwa różne ciągniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

to też prawda, każdy potem myśli że Nh jest tańszy a po zakupie narzekają że mocy nie ma a oznaczenie na masce nie ma się nijak do rzeczywistej mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadka88    6

deutz fahr 6130  standart + (skrzynia 30/30) amortyzowana oś,przedni tuz, szerokie opony,  270netto

JD 6120M (skrzynia 16/16 ) amortyzowana oś, przedni tuz, opony standardowe 283netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Deutz 6130 w tej cenie to całkowita porażka. Traktor o dopuszczalnej obciążalności na osiach niewiele większej jak NH T5, żeby miał taką cenę...  A tylny tuz wygląda jak konstrukcja z patyków. JD 6120M czy np. NH T6, to przy nim konkretne maszyny.

Edytowano przez Kos_pl
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz654    5

Co sądzicie o Zetorze Forterra 120HSX, kabina lux, fotel pneumatyk, klima, koła 520, skrzynia 30x30 z trzema polbiegami za 203k netto?

Edytowano przez lukasz654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

cena ciagnikow podeszla wyzej niz 2% ja slyszalem nawet o 7%.byc moze to zapowiedz jakis dotacji na ciagniki chca sie zabezpieczyc na przyszlosc.

pod koniec zeszlego roku za 6195m jd zgodziilem na 430 tys netto. olewanie dillerow jd cos w tym jest ze maja wyjebane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
lukasz654 napisał:

Co sądzicie o Zetorze Forterra 120HSX, kabina lux, fotel pneumatyk, klima, koła 520, skrzynia 30x30 z trzema polbiegami za 203k netto? .... Skrzynia w zetorach to porażka polecam zrobić próbna jazdę i przekonasz się sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadka88    6

Zna ktoś cenę MF6712S (standardowe wyposażenie +amortyzowana oś i przedni tuz)

 i Fendt 311vario Power/Profi ?

Edytowano przez jadka88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Około 270 tys. zł netto za MF-a 6712S w takim wyposażeniu.

F1 okolice 300 - 340 tys. zł netto.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arofarmer    22

270 netto za Claas Arion 440 to dobra cena? Pakiet CIS, miękka oś i kabina pluz tuz fabryczny i kilka małych dupereli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dobra cena weź sobie dodatkowo smart stop ( sprzęgło w hamulcu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez brzozak2
      http://www.deutz-fahr.de/deutsch/agritechnika/agroplus.php
      Czy wiadomo już cos wiecej o tej serii ciagnikow??
      ceny, wyposazenie, moce i inne parametry
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost
       
       
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez ddaanniieell
      Jakich firm używacie lakierów? Grene Agtech-Granit, Kramp.
       
      Jakimi lakierami się Wam lepiej maluje?
    • Przez JasminaWojcik
      Witam,
      Poszukuję rolników i właścicieli Ursusów z Mazowsza, chętnych do wzięcia udziału w PARADZIE CIĄGNIKÓW latem 2014 roku.
      Więcej szczegółowych informacji prześlę bezpośrednio do zainteresowanych osób
      Gorąco zachęcam!
      Proszę pisać na :
      traktoryursus@gmail.com

    • Przez Vrykoulakas
      Dyskusja o cenach ciągników w 2013 roku dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72476-ceny-ciagnikow-2013/
       
       
      to zależy z jakim wyposażeniem, ja za swojego pół roku temu dałem 260 k netto, ale to full wypas wśród full wypasów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj