sumek666

Ceny ciągników 2019

Polecane posty

Daro44    56

Warto trzymać z jednym  dealerem, sporo moża wtedy wynegocjować przy zakupie kolejnej maszyny , do tego są czasem pójść na ręke w pewnych sytuacjach, serwis itp. - o ile oczywiście jest to przyzwoita firma.

Powiem tylko tyle że case zawsze jest w stanie wyrównać do NH i odwrotnie, jest to jeden koncern i nie mogą ceną walczyć ze sobą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

o kuźwa niezła ciekawostka i jak to wkońcu rozwiązali ? no bo musi nie zapłacił za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

część gotówką a część jakiś kredyt. nie pamiętam. nie znam tego gościa ale znam jego sąsiada co mi to opowiadał. ciągnik zacny ale rzadko go widzę bo nie po drodze mi na tamtą wieś ;) 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

ale jaja, wtedy to bym negocjował i to ostro z nimi albo niech zabierają ciągnik, kto przy zdrowych zmysłach kupuje ciągnik który nie jest mu potrzebny i nie ma kasy na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

badylorze zawsze mają w skarpecie :P może sprzedał jakiś starszy. pewnie mu zrobili dobrą cenę bo jakby zarejestrowali nowy ciągnik na siebie to już na żadną dotację by go nie sprzedali i by się  nim bujali do dzisiaj.  to jest taki tylko poprzedniej generacji: https://www.deutz-fahr.com/pl-pl/produkt/traktory/5193-seria-6-stage-4-tier4-final 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

czyli cos w tym jest bo firma od ktorej kupuje jd ma na mnie wyjebane.wiec to chyba obecne standardy wyjeby w kupujacego skoro inni tez maja podobne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanuszRP    1

Witam wszystkich dziś założyłem konto .Często zaglądałem  na AGF korzystając z waszej wiedzy i informacji i czas coś dać w zamian może komuś się przyda.

Odnośnie cen ciągników zamówiłem ciągnik Valtra N134 Activ w listopadzie 2018 r planowałem zakup w 2019 sierpień ale dealer powiedział że od listopada podwyżka I na początku 2019 wprowadzają DPF  Tak więc decyzja na tak i lecimy z wyposażeniem.

Valtra N 134 Activ   334000 tys+ za kabine leśną z Twin Trac 25000 tys razem 359000

- Amortyzacja osi i kabiny /przedni tuz+ 1 para złączy

- wom 540/540e/1000/pompa tłoczkowa 160l

- cztery pary hydr.tył/opony standart 600/65R38-480/65R28 MITAS

- kabina leśna z jazdą do tyłu Twin Trac  

Jest jeszcze parę drobnych rzeczy z opcji  które podniosły cene ale Valtra ma taką politykę że wszysko liczą przy konfiguracji i cena jak wiesz co chcesz.

Podczas decyzji i negocjacji miałem tylko pare dni bez emocji ale brokło czasu na rozeznanie może jak bym nie zamawiał tak na szybko to bym jeszcze coś utargował ale teraz już się nie dowiem emocje to zły doradca ale pośpiech też  sprzedawca to wie i tak to leciało.  

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanuszRP    1

Netto

Jak poprosiłem  o wycene ciągnika Case 120 km z takim wyposażeniem to podam tylko że za obracany fotel i Twin Trac  bez ceny z ciągnik wyszło  50000 tys netto

Nie smuć się powiedz ile warty ten mój zakup jeszcze mogę zrezygnować

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes151    6

Ceny ciągników od tamtego roku ostro poszybowały do góry od 30 za JD do 50 tyś Case 

Wszystkie ceny są z zeszłego tygodnia za ciągniki w podobnym wyposażeniu czyli miękka os, przedni tuz ,4 pary hydrauliki ,koła 42 

CLAAS Arion Cis 650 -402tyś zł netto wzrost ceny ok 30 tyś

Case Puma 185 Multcontroler -415 tyś zł netto, wzrost ceny ok 50 tyś

John Deere 175 m Autoquad plus ecoshift -405 tyś Netto ,wzrost ok 35 tyś 

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
Napisano (edytowany)

MF +2% od lutego.

U CNH chyba też od lutego miały być podwyżki.

JD np. 6120M zdrożał pod koniec ubiegłego roku o około 7%.

Edytowano przez Kos_pl
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

brat dzwonił wczoraj do dilera case, to pierwsze co usłyszał to czemu pan nie dzwonił wczoraj bo dziś już ceny poszły w góre. No śmiech na sali musi zaraz jednego dnia umowę podpisze, kredyt załatwię i w agencji wszystkie papiery załatwie, ale z tego co piszecie to wszystkie konkretnie zdrożały a case to już oszalał, wycene będę miał we wtorek a myślałem że tańszy będzie od mf-a a tu takie zaskoczenie chyba wyjdzie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
Napisano (edytowany)

W Nadarzynie handlowiec Valtry i Fendta (z Rolbud) straszył w najbliższym czasie 15% podwyżką na modele F1 93x. Ile w tym prawdy, to nie wiem.

W każdym bądź razie - u F1 jest wszystko na poziomie F1, nawet i podwyżki.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

Deutz 5090 g plus 3 cylindry 2.9l moc 84 km ehr klima fotel pneumatyka skrzynia z dwoma półbiegami i rewersem elektrohydraulicznym, wzmocniony podnośnik i przedni most cena 177 netto kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Czy ktoś zna ceny za john deere 6155m , 6155r lub 6175 m , z przednim tuzem,opony 650 z tyłu i 540 z przodu , miękka kabiną i ośką na skrzyni tej podstawowej , będzie to mój 4 john w gospodarstwie i chce się przygotować czy mnie dealer nie orżnie z ceną , ciągnik na prow ?

Edytowano przez Polski_rolnik_arczi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

wiem że 6155r na full wyposażeniu kosztuje 539netto bez negocjacji a ile wyjdzie w słabszej wersji to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek1012    47

Witam. Orientuje się ktoś jaka cena na dzień dzisiejszy New Holland T4? pozdrawiam ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
51 minut temu, Misiek1012 napisał:

Witam. Orientuje się ktoś jaka cena na dzień dzisiejszy New Holland T4? pozdrawiam ;) 

T4S jedynie jest w ofercie z silnikiem 2,9 litra R3

A jeżeli pytasz o R4 to jest T5 Utility


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek1012    47
1 godzinę temu, sumek666 napisał:

T4S jedynie jest w ofercie z silnikiem 2,9 litra R3

A jeżeli pytasz o R4 to jest T5 Utility

to juz nie ma zwykłej np. T4.85?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Może jakaś z placu została.

Teraz jest to samo pod nazwą T5.85


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek1012    47
16 minut temu, sumek666 napisał:

Może jakaś z placu została.

Teraz jest to samo pod nazwą T5.85

orientujesz się moze jaka cena netto za takąT5.85? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez brzozak2
      http://www.deutz-fahr.de/deutsch/agritechnika/agroplus.php
      Czy wiadomo już cos wiecej o tej serii ciagnikow??
      ceny, wyposazenie, moce i inne parametry
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost
       
       
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez ddaanniieell
      Jakich firm używacie lakierów? Grene Agtech-Granit, Kramp.
       
      Jakimi lakierami się Wam lepiej maluje?
    • Przez JasminaWojcik
      Witam,
      Poszukuję rolników i właścicieli Ursusów z Mazowsza, chętnych do wzięcia udziału w PARADZIE CIĄGNIKÓW latem 2014 roku.
      Więcej szczegółowych informacji prześlę bezpośrednio do zainteresowanych osób
      Gorąco zachęcam!
      Proszę pisać na :
      traktoryursus@gmail.com

    • Przez Vrykoulakas
      Dyskusja o cenach ciągników w 2013 roku dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72476-ceny-ciagnikow-2013/
       
       
      to zależy z jakim wyposażeniem, ja za swojego pół roku temu dałem 260 k netto, ale to full wypas wśród full wypasów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj