sumek666

Ceny ciągników 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Tu nikt Ci nie napisze ceny nowego ciągnika bo wszystkie posłuszne pieski się słuchają pana dilera który zakazuje upubliczniana cen :D A następnie płaczą w innych tematach że nie ma wolnego rynku w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345
bo każdemu diler wmawia ze to tylko on dał taki upust o żeby tym sie nigdzie nie chwalić
  • Haha 1

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelch91    18

Partyzant85 - celna uwaga:)

Nawet w takiej luźnej rozmowie (np. na pokazach polowych) jak zapytałem się takiego "rolnika" o to ile dal za ciągnik bo interesuje mnie taki sam model to odpowiedział :

"TAJEMNICA..." Nikt nas nie musi wykańczać bo sami siebie utopimy w łyżce wody... 

Ale jestem tego zdania ze nie możemy ujednolicać jeden, dwóch ,trzech .... wielkich "panów" nie musi zaraz oznaczać ze WSZYSTCY rolnicy tacy są:)

Będę w najbliższych tygodniach u dealerów JD  to podam ceny za JD5090M. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Jak będziesz to od razu zapytaj ile bez promocji ten model by kosztował ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Panowie chce Was ostrzec przed dilerem JD Agroefekt w Czekan.. Dziś rozmawiałem z sąsiadem i miał tam ugadanego JD 6M, przedstawiciel 4 krotnie bo tyle razy się spotykali potwierdzał cenę, niestety odcięcie prądu uniemożliwiło podpisanie faktury proforma. I teraz uwaga, wraz z powrotem prądu cena poszła w górę ponad 10tyś. Dlaczego? Pan przedstawiciel czuł się pokrzywdzony że sąsiad zadzwonił do centrali w Sycowie podpytać na ile oni wyceniają ten ciągnik... dno i żenada

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
https://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ciagnik-rolniczy/29122801/john-deere-6155r.html jd myślę że wyposażony jak fendt i cena chyba też podobna dla tych co uważają że fendt ma ogromną przebitke na cenie, ale niech porównają wyposażenie ciągników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Taka eMka z GPS nowa ok 400 tyś ;)

@ZELKOW jaki masz rozmiar opon w DF? Jeżeli możesz to powiedz czy wolałbyś teraz do ścieżek takie same czy coś byś zmienił? 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
no pewnie tak ale juz na innej skrzyni i innym wyposażeniu. co do kół gdyby dało się zamontować błotniki przednie to bym wziął wszystkie cztery DF-a o tym samym rozmiarze, może bybtroche dziwacznie wyglądał ale wyższy byłby, opony 420tył i przód 340 dla mnie dobry rozmiar bo mieszczą się na styk w ścieżki a za wąskich nie chciałem, jedyne co bym nie polecał brać felg Polskich bo idioci nie wiem jak malują ale jak wjechałem w rzepak to wszędzie na rantach na wystających częściach felgi nie ma juz lakieru jedyne co zostało do podkład i jeszcze idioci mówią że to z mojej winy bo uszkodziły to rośliny a nie samoczynnie odpadł lakier. Jeszcze nie przydażyło mi się w rzadnym ciągniku żeby z felg schodził lakier pod wpływem otarć przez rośline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
tak nie są oryginalne bo df takich nie oferuje wcale, ciekawe dlaczego. Dokładnie takie do oprysków i rozsiewacza by były super, jedynie nie wiem jak przy nich jest ze skrętem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271
Dnia 1.01.2019 o 19:11, Pawelch91 napisał:

Partyzant85 - celna uwaga:)

Nawet w takiej luźnej rozmowie (np. na pokazach polowych) jak zapytałem się takiego "rolnika" o to ile dal za ciągnik bo interesuje mnie taki sam model to odpowiedział :

"TAJEMNICA..." Nikt nas nie musi wykańczać bo sami siebie utopimy w łyżce wody... 

Ale jestem tego zdania ze nie możemy ujednolicać jeden, dwóch ,trzech .... wielkich "panów" nie musi zaraz oznaczać ze WSZYSTCY rolnicy tacy są:)

Będę w najbliższych tygodniach u dealerów JD  to podam ceny za JD5090M. 

 

Podpytaj się i podstawową wersję od jakiej kwoty zaczyna się pułap bo w internetowych prospektach coś od 170k reklamują, ciekawi mnie czy z tego coś jeszcze można urwać🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211
Dnia 9.01.2019 o 20:49, Bartek933 napisał:

Panowie chce Was ostrzec przed dilerem JD Agroefekt w Czekan.. Dziś rozmawiałem z sąsiadem i miał tam ugadanego JD 6M, przedstawiciel 4 krotnie bo tyle razy się spotykali potwierdzał cenę, niestety odcięcie prądu uniemożliwiło podpisanie faktury proforma. I teraz uwaga, wraz z powrotem prądu cena poszła w górę ponad 10tyś. Dlaczego? Pan przedstawiciel czuł się pokrzywdzony że sąsiad zadzwonił do centrali w Sycowie podpytać na ile oni wyceniają ten ciągnik... dno i żenada

podobnie zrobiono z moim bratem w agro wanicki w świdniku  ciągnik też jd 

dlatego jest kubota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Panowie z Kuboty u mnie też nie są do dogadania..


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexion6    0

Jeśli kogoś interesuje to dealer mi wycenił John Deere  6145r na 450 tys w full wypasie z oponami 600/ 710 Michelin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

oczywiście netto? bezstopniówka ? gps? prowadzenie równoległe? tuz przedni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexion6    0

Tak netto na przekładni Direct Drive (50km) z GPS do 15 cm (bezpłatny), przedni tuz + wom, światła LED, 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

ale to prowadzenie masz z silnikami do kierownicy czy wbudowane w kolumne kierowniczą ? i direct drive to nie bezstopniówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

łoj coś mi się wydaje że to nie full wersja ;) a elektrozaworów ile masz wliczone ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexion6    0

Nigdzie nie napisałem że to bezstopniówka tylko przekładnia Direct Drive. Prowadzenie jest fabrycznie wbudowane i całość kosztuje 42 tys netto. Elektrozaworów jest 4 z tyłu i 1 para z przodu. Przedni Tuz nie oryginalny tylko Sautera tak samo jak i przedni wom. Monitor 10". Co jeszcze was interesuje?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez brzozak2
      http://www.deutz-fahr.de/deutsch/agritechnika/agroplus.php
      Czy wiadomo już cos wiecej o tej serii ciagnikow??
      ceny, wyposazenie, moce i inne parametry
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost
       
       
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez ddaanniieell
      Jakich firm używacie lakierów? Grene Agtech-Granit, Kramp.
       
      Jakimi lakierami się Wam lepiej maluje?
    • Przez JasminaWojcik
      Witam,
      Poszukuję rolników i właścicieli Ursusów z Mazowsza, chętnych do wzięcia udziału w PARADZIE CIĄGNIKÓW latem 2014 roku.
      Więcej szczegółowych informacji prześlę bezpośrednio do zainteresowanych osób
      Gorąco zachęcam!
      Proszę pisać na :
      traktoryursus@gmail.com

    • Przez Vrykoulakas
      Dyskusja o cenach ciągników w 2013 roku dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72476-ceny-ciagnikow-2013/
       
       
      to zależy z jakim wyposażeniem, ja za swojego pół roku temu dałem 260 k netto, ale to full wypas wśród full wypasów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj