rudinho11

Ceny trzody chlewnej 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

Powiem ci tak, szkoda z takim jak ty w ogóle polemizować, bo to jak rzucać grochem o ścianę i nic nie dociera, tylko solidne mandaty takich rozumu nauczą.

Ps. Rozumiem że  nick @kanalia jest nie bez przyczyny wybrany przez ciebie?   :P    :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean może nie pamiętasz ale kiedyś krowy gnało się na pastwisko  to jak stado było duże to obsrało drogę na pół wsi i słyszałeś kiedyś  aby właściciel za nimi biegał ze szczotą, bo krowi placek może spowodować wypadek samochodowy????? To było do każdego naturalne ze na wsi drogi są obsrane przez zwierzęta i trzeba uważać i jechać wolno a teraz spadnie z koła kupka ziemi i zaraz sprzątaj  to kogo to porąbało was czy mnie???. Brudne drogi wiejskie jesienią to rzecz normalna, i kto mieszka na wsi niech się dostosuje albo sp***dala do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Człowieku, kiedyś były drogi w większości nie asfaltowe, ruch praktycznie żaden, dzisiaj jest duże natężenie ruchu i nikt nie będzie po czyimś niechlujstwie skrobał z gnoju samochodu, o wpadnięciu w poślizg już nawet nie wspomnę, załap to wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kiedyś kiedyś.... Wujo hydraulik opowiadał że kiedyś jak policja zatrzymała w stanie po spożyciu to dał kilka kształtek, kolanek i policjant zadowolony bo ciężko kupić było a każdy się budował.... Daj dziś to zobaczysz... Krowy i sranie na asfalt to też paragraf i u nas już z łopatami w ręku gnają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oczywiście, dzisiaj nawet sąsiedzi nie kablują, wystarczy że któryś z przejeżdżających kierowców zadzwoni że jest bałagan na drodze i Policja ma z tym zrobić porządek, no i na pewno zrobią i niech nikt nie pier**li że mogą mu naskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Tak, to przejezdni kablują, u nas jeden miał zgraję psów wałęsających się po wsi i już porządek z nim zrobili, doj**ali karę pieniężną raz , drugi, do tego brak szczepień itd i już siedzi potulnie a psy w klatkach po królikach zamyka i gdzie się da xD a niech jeden ubędzie to dopiero będzie śledztwo co się stało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 godzin temu, Sean napisał:

Oczywiście, dzisiaj nawet sąsiedzi nie kablują, wystarczy że któryś z przejeżdżających kierowców zadzwoni że jest bałagan na drodze i Policja ma z tym zrobić porządek, no i na pewno zrobią i niech nikt nie pier**li że mogą mu naskoczyć.

Ty nie wiesz jakie jest polskie państwo nie udolne. Nie przyznajesz się i mogą ci naskoczyć.  tak samo psy, psy nie moje i komu doj**ią karę????? co najwyżej psy wyłapią i do schroniska odstawią. Tylko ludzie się przyznaja wiec są karani. Ja się nie przyznaje nigdy do nieczego policjant wtedy ma 2 dni papierkowej roboty, wzywanie świadków itp podobne pierdoły a na końcu wystarczy ze powiesz ze wogóle w danym dniu nie jeździłeś po drodze, albo brud tam jest od 3 dni a zrobiły  go dzieciaki bo po twoim polu kładami sobie jeździły. Widzę ze  Panowie wierzą w Państwo prawa i mi pierdoły opowiadają o skuteczności i porządku. 

Ja mam we wsi pijaka recydywistę to się z kimś pobije to wybije szybe  to coś zniszczy od 2 lat mogą mu naskoczyć bo przyjeżdza policja to już zwieje, albo pobity też nachlany wiec żaden świadek i sprawy niema.

  A czemu kiedyś był mały ruch bo hołoty z miasta nie było, taratajstwa się po przyprowadzało niech się wiec dostasuje. A ja  wole iść do sądu niz przyjąć mandat bo wtedy na korytarzu spotkam się twarzą twarz z kapusiem  ( zgłaszajacym) a jego życie następnie zamienie w piekło.  

Te pare złotych wolałbym zapłacić więcej w ramach grzywny sądowej aby się dowiedzieć kto jest kapusiem.  

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychrol    171

Zastraszył całą okolicę i zamienił jej życie w piekło :D Ty sobie chłopie zmień nick na gangster i przestań pierdoły opowiadać bo to temat o cenie świń a nie o tym co Ty na drodze robisz.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16857
kanalia36 napisał:

Ty nie wiesz jakie jest polskie państwo nie udolne. Nie przyznajesz się i mogą ci naskoczyć.  tak samo psy, psy nie moje i komu doj**ią karę????? co najwyżej psy wyłapią i do schroniska odstawią. Tylko ludzie się przyznaja wiec są karani. Ja się nie przyznaje nigdy do nieczego policjant wtedy ma 2 dni papierkowej roboty, wzywanie świadków itp podobne pierdoły a na końcu wystarczy ze powiesz ze wogóle w danym dniu nie jeździłeś po drodze, albo brud tam jest od 3 dni a zrobiły  go dzieciaki bo po twoim polu kładami sobie jeździły. Widzę ze  Panowie wierzą w Państwo prawa i mi pierdoły opowiadają o skuteczności i porządku.  Ja mam we wsi pijaka recydywistę to się z kimś pobije to wybije szybe  to coś zniszczy od 2 lat mogą mu naskoczyć bo przyjeżdza policja to już zwieje, albo pobity też nachlany wiec żaden świadek i sprawy niema.   A czemu kiedyś był mały ruch bo hołoty z miasta nie było, taratajstwa się po przyprowadzało niech się wiec dostasuje. A ja  wole iść do sądu niz przyjąć mandat bo wtedy na korytarzu spotkam się twarzą twarz z kapusiem  ( zgłaszajacym) a jego życie następnie zamienie w piekło.   Te pare złotych wolałbym zapłacić więcej w ramach grzywny sądowej aby się dowiedzieć kto jest kapusiem.

z tego co tu czytam to Twoj nick nie wzial sie znikad ;)

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 godziny temu, kanalia36 napisał:

Ty nie wiesz jakie jest polskie państwo nie udolne. Nie przyznajesz się i mogą ci naskoczyć.  tak samo psy, psy nie moje i komu doj**ią karę????? co najwyżej psy wyłapią i do schroniska odstawią. Tylko ludzie się przyznaja wiec są karani. Ja się nie przyznaje nigdy do nieczego policjant wtedy ma 2 dni papierkowej roboty, wzywanie świadków itp podobne pierdoły a na końcu wystarczy ze powiesz ze wogóle w danym dniu nie jeździłeś po drodze, albo brud tam jest od 3 dni a zrobiły  go dzieciaki bo po twoim polu kładami sobie jeździły. Widzę ze  Panowie wierzą w Państwo prawa i mi pierdoły opowiadają o skuteczności i porządku. 

Ja mam we wsi pijaka recydywistę to się z kimś pobije to wybije szybe  to coś zniszczy od 2 lat mogą mu naskoczyć bo przyjeżdza policja to już zwieje, albo pobity też nachlany wiec żaden świadek i sprawy niema.

  A czemu kiedyś był mały ruch bo hołoty z miasta nie było, taratajstwa się po przyprowadzało niech się wiec dostasuje. A ja  wole iść do sądu niz przyjąć mandat bo wtedy na korytarzu spotkam się twarzą twarz z kapusiem  ( zgłaszajacym) a jego życie następnie zamienie w piekło.  

Te pare złotych wolałbym zapłacić więcej w ramach grzywny sądowej aby się dowiedzieć kto jest kapusiem.  

Swoje śmierdzące gumofilce, w których chodzisz cały rok, też czyścisz na drodze publicznej, brudasie? Wcale nie jesteś lepszy od tych konfidentów, co za odrobinę nieczystości na drodze policję wzywają. Jak tylko trochę zabrudzę drogę to nigdy nie sprzątam i nikt mnie nie zgłosił, a jak narobię bałaganu to chwilę zgarniam i jadę dalej. Zresztą co za problem wozić miotełkę na przednim TUZ, skoro masz taki super ciągnik z szerokimi oponami.

U mnie cena trzody 5,55 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bez przesady ja jestem niezwykle spokojny i kulturalny w realu i staram się nie śmiecić  i ludzią na złość nie robić. Ale nie dam sobie wejść na głowe bo komuś przeszkadza 2-3 kg ziemi na asfalcie jak mi spadnie pół toczki gnoju to nie zostawiam przecież tego na drodze bo widły worze .  Ale przyjmi raz mandat to cię będą kablować z kazda pierdołą a jak dasz jednemu popalić to on rozpowie to na wsi i nastepny 100 razy sie zastanowi zanim cię ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@kanalia36, trafisz kiedyś na niepracującą, sfrustrowaną maDkę z bogatym mężusiem to obyś miał czas na oprzęt zwierząt jak będziesz się z nią sądził. Nie miałeś jeszcze porządnego rywala, tylko beneficjentów kaczorowych programów i zwykłe trzęsidupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Kolega @kanalia36 przypomina mi kłusownika jeziorowego ,który też się śmiał że jego nikt nie złapał na gorącym uczynku i nikt nic mu nie udowodni, w zeszłym sezonie wędkarze zrobili mu taką sesje fotograficzną[zdjecia z lokalizacją GPS] że dostał 6miesięcy bezwzględnej odsiadki ,kolega @Piegus ma racje jest kwestią czasu kiedy komuś porządnie nadepnie na odcisk i jego upierniczy

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
Dnia 15.09.2019 o 14:01, Sean napisał:

Powiem ci tak, szkoda z takim jak ty w ogóle polemizować, bo to jak rzucać grochem o ścianę i nic nie dociera, tylko solidne mandaty takich rozumu nauczą.

Ps. Rozumiem że  nick @kanalia jest nie bez przyczyny wybrany przez ciebie?   :P    :D

Mandaty mandatami, ale prócz zgłaszania takich przypadków, miejscowa społeczność której to wadzi, powinna się zorganizować i ciemną nocą, wykiprować  takiemu jełopowi/brudasowi/mądrali, przyczepkę gnoju pod bramą i niech szuka „Nowaka, Kowalskiego, itd” , słowem, do jego cennych, poniższych wskazówek się zastosować , coby mógł udowodnić...„z pełną kulturą i spokojnie”. 

Dnia 15.09.2019 o 01:00, kanalia36 napisał:

 

A teraz rada dla innych ukarany może być tylko sprawca  wykroczenia wiec ja obornik wożę z rodziną lub sąsiadami. Pole może być kowalskiego , ale wozi gnój kowalski, nowak, kwiatkowski. I policjant musi w sądzie udowodnić kto konkretnie zabrudził drogę, o której godzinie jakim sprzętem to jest nie do udowodnienia Kowalski zwala wine na Nowaka Nowak na Kwiatkowskiego  a Kwiatkowski na Kowalskiego efekt? wszyscy nie winni .  Dlatego jak domnie przyjadą to zawsze z pełną kulturą i na spokojnie tłumacze co mi mogą udowodnić  a to co mówi policjant to jego przypuszczenia może i prawdziwe  lub nie ale on mi tego nie jest wstanie  udowodnić w sądzie bo mandatu nie przyjmę.  Niektórzy się plują grożą a potem gówno robią bo wiedzą ze to  wezwania na komendę stos papierów a jak się nie przyznam  to i tak gówno z tego będzie a nie wniosek o ukaranie.

 

 

 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już widzę te promocje w naszych sklepach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 godzin temu, bezbarwny napisał:

Mandaty mandatami, ale prócz zgłaszania takich przypadków, miejscowa społeczność której to wadzi, powinna się zorganizować i ciemną nocą, wykiprować  takiemu jełopowi/brudasowi/mądrali, przyczepkę gnoju pod bramą i niech szuka „Nowaka, Kowalskiego, itd” , słowem, do jego cennych, poniższych wskazówek się zastosować , coby mógł udowodnić...„z pełną kulturą i spokojnie”. 

 

gnoju u mnie zawsze za mało   niech wożą , heheh 

A próbujących paru było  co mi próbowali szkodzić ale żeby to robić trzeba byc samemu tip top. Nasyłano na mnie Inspektora Budowlanego efekt był taki ze donosiciel sam zapłacił 25 tys kary i miał przymusową rozbiórkę, i teraz jak ktoś donosi na mnie to anonimowo i jak ognia boi się abym poznał jego dane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

To musisz być przesympatycznym człowiekiem, skoro tak stale donoszą na Ciebie.

  • Haha 2

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577
7 minut temu, Jurek321 napisał:

Jak kara to nie przymusowa rozbiórka, tak mówią przepisy.

Tylko trzeba zrobić plan dodatkowo do kary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj