rudinho11

Ceny trzody chlewnej 2019

Polecane posty

Dontcry    118

Na ubojni jak byly po 3,5 to na wyrob bylo w uj swin w poczekalni a teraz jak sa po prawie 6 licho co jest. Juz wiedza cwaniaki ile trza placic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271
staszek131415 napisał:

3 godziny temu, pawel885 napisał:

Zapomnij, 7zł za żywiec to nikt w sklepie nie kupi wieprzowiny już konsumpcja spadła 

No a jeść trzeba

zetorki12 napisał:

Nie możesz zwyczajnie napisać że 4 sztuki , tylko musisz pokazywać jak jechałeś ?

5 sztuk bo ten na kierownicy też na przemiał😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1789
13 godzin temu, pawel885 napisał:

Stasiek się śmiał że nikt nie będzie woził pszenicy za 100zł na tonie 100km a świniaka za złotówkę/kg do Chin zawiozą? 

W  2017 roku cena tucznika w Chinach wynosiła ok 1600 zł/szt,w Europie ok700zł, niektóre firmy zarobiły fortunę na exporcie,jeżeli nie opanują ASF -u,ta cena może zostać pobita w obecnym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zezol    1
Dnia ‎21‎.‎05‎.‎2019 o 07:07, Rolnik1973 napisał:

Nie DZIAD

Tylko EKONOMISTA

Jak wyżyć z 12 ha pola 5-6 kl.

na tytoniu   z  5ha   wyżyjesz pewnie,,na   5,,6 klasie,, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783

ale z łózka cieżko wsadzić w ziemię sadzonki,nie mówiąc o obrywaniu liści potem 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287
Napisano (edytowany)

Właśnie, jakby się chciało robić to bym rzucił gospodarkę i poszedł do roboty za duże piniędzy u germańca krowy paść.

A póki co u siebie najlepiej.

Zboże posiejesz i śpisz a samo rośnie.

Edytowano przez Rolnik1973
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
3 godziny temu, sylwekbarca2 napisał:

Spadki u Was? 

To Cię robi w balona .Cena trochę wyższa ,jak ostatnio i szukają świń .

sprzedane 10 kabanów .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26
1 godzinę temu, kopin napisał:

Powiększanie gospodarstw czyli małe i  średnie będą niszczyć dalej bo nie widzę innej możliwości .

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Czym ty sie podniecasz, u nas chwycili dilera ruskich fajek i wartość towaru podali w cenie polskich papierosów w sklepie tak jak i tu zawyżyli na ceny po uboju ile musi konsument zapłacić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam, jestem ze świętokrzyskiego, wczoraj poszło 125 szt TYLKO po 6,00zl netto!!!, bo jak mówi mój kupujący z piotrkowskiego obiera po 5,9zł...ja sie pytam czy jest jakiś hodowca z tamtego rejonu na forum? czy wy ludzie nie umiecie sprzedawać swojego towaru za godne pieniądze?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

No mi nikt nie uwierzy, ale ja za swoje z zeszłym tygodniu dostałem 6,30 netto i umiem sprzedać godnie. Opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
1 minutę temu, turtojs napisał:

No mi nikt nie uwierzy, ale ja za swoje z zeszłym tygodniu dostałem 6,30 netto i umiem sprzedać godnie. Opolskie

A do kogo sprzedałeś? U nas Maks i to za ferme 6.1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
turtojs napisał:

No mi nikt nie uwierzy, ale ja za swoje z zeszłym tygodniu dostałem 6,30 netto i umiem sprzedać godnie. Opolskie

jaki powiat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj