rudinho11

Ceny trzody chlewnej 2019

Polecane posty

kopin    3783

Rafał,trochę sie mylisz,bo nawet w AGROBIZNESIE mówili że były przypadki wywozu poza strefy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
8 godzin temu, kopin napisał:

Rafał,trochę sie mylisz,bo nawet w AGROBIZNESIE mówili że były przypadki wywozu poza strefy

To jest możliwe .Ponieważ dokumenty swoje ,a nasi swoje robią .To nasi  coś pewnie kombinują .Dowalić im kary aż się osrają .

  • Like 2

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

I  poco  nam  przy świniach  chodzić  jak  gotowe  z zagranicy  przywiozą.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287
Dnia 18.01.2019 o 10:48, zetorki12 napisał:

Tak , ale już nawet nie wiem jaki kolor . Jakiś czas , chyba 4m-ce , to prawie sprzedać się nie dawało . Teraz to właściwie "normalnie" . A czemu pytasz ?

,,,

 

Edytowano przez Rolnik1973
Zwolnienie załącznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083
1 godzinę temu, 90210grzesiu napisał:

W sobotę pojechały po 4 netto średnia waga 130 kg 150 sztuk.

Jaki region?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Sprzedane 15 sztuk cena 3,8 netto .

Jeden je,,,ny pośrednik dzwonił do kolejnego i umawiali się na cenę ,żeby obniżyć .

Po połowie roku mogą mnie cmoknąć w ciemne miejsce hehe .Tylko będę miał dziki na chlewiku 😉


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

Rafał co za odmiana przecież miałeś hodować złotnickie na ekologicznej paszy bez gmo i zbijać kokosy takie ze staszkowi portki z wrażenia miały spaść aż po same kostki i miał gołymi dzwonkami po wsi kolendować)))))))) a teraz  całkiem rezygnujesz co się stało?????

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
6 minut temu, tyran3 napisał:

Rafał co za odmiana przecież miałeś hodować złotnickie na ekologicznej paszy bez gmo i zbijać kokosy takie ze staszkowi portki z wrażenia miały spaść aż po same kostki i miał gołymi dzwonkami po wsi kolendować)))))))) a teraz  całkiem rezygnujesz co się stało?????

T

 

Po połowie roku mogą mnie cmoknąć w ciemne miejsce hehe .Tylko będę miał dziki na chlewiku 😉

Pisałem o tym już wcześniej i wyżej kolego .Specjalnie Cytuję dla Ciebie jeszcze raz za dobry tekst ...Twojego autorstwa

 

Puławiakiiiiiiiiiiiiiii.jpg

Edytowano przez RafaKdziela
Uzupełnienie danych

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
11 minut temu, sumek666 napisał:

nie złotniki tylko puławiaki. spójrz w galerię Rafała. 

puławska, złotnicka, polska, duńska wszystko made in sajze)))))))))

zdjecie zobaczyłem i zrozumiałem, hehehe czyli staszek jednak bedzie kolendował po wsi, heheheh

Edytowano przez tyran3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekrolnik89    116

Niech wybija w calej polsce swinie po problemie by było  paszowe zboze po 800zl koncentrar worek srednio po 60zl a swinie na zywa od 3.6-4zl

Edytowano przez szymekrolnik89
Bład ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, RafaKdziela napisał:

Sprzedane 15 sztuk cena 3,8 netto .

Jeden je,,,ny pośrednik dzwonił do kolejnego i umawiali się na cenę ,żeby obniżyć .

 Po połowie roku mogą mnie cmoknąć w ciemne miejsce hehe .Tylko będę miał dziki na chlewiku 😉

Ostatnie podrygi pośredników, chcą się obłowić na koniec przygody z handelkiem świniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783

Ciesz się ,myślisz że Pini albo Animex przyjedzie po 20 czy tam nawet 50 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj