rudinho11

Ceny trzody chlewnej 2019

Polecane posty

Gość tyran3   
Gość tyran3
1 minutę temu, sumek666 napisał:

na wschód od konina ukraina się zaczyna :D 

😠

 

od strzałkowa konkretnie i nie Ukraina a Azja. , heheheh  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2127
1 godzinę temu, onyyy napisał:

 

Pja to do Warty , co za Warta to gorszy gatunek ludzi :DxD

Bez urazy bo to żart ;)

U nas tak samo się mówi tylko o ludziach mieszkających za Notecią xD (oczywiście również bez obrazy)

1 godzinę temu, tyran3 napisał:

od strzałkowa konkretnie i nie Ukraina a Azja. , heheheh  

Ooooo to widzę, że ze mnie konkretny turysta, byłem w Azji bez opuszczania granic naszego kraju :D W sierpniu na weselu byłem w tamtych stronach, niby też Wielkopolska, a całkiem inaczej jak u mnie ;) 

Edytowano przez misio3p

24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab200    360
1 godzinę temu, tyran3 napisał:

od strzałkowa konkretnie i nie Ukraina a Azja. , heheheh  

To w moją stronę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, RafaKdziela napisał:

W poniedziałek jadą kabany .Teraz to już bliżej wagi niedźwiedzia haha .Mam 70sztuk  na spylenie .

To ładnie będziesz w plecy na tych niedzwiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
5 godzin temu, staszek131415 napisał:

To ładnie będziesz w plecy na tych niedzwiedziach

Cena jest ustalona na 3,9 netto .

Już nie będę poruszał tematu zużycia paszy ponieważ karmię bardzo tanio ,a zwierzaki rosną w oczach .Sam jestem zaskoczony ,że na takiej paszy ..żyto plus kukurydza plus łubin i trochę koncentratu plus ok 5% cienkiej mieszanki  tak świetnie rosną świnie .Myślę ,że klasowo też nie będzie najgorzej do 125 kg zawsze były w E klasie wszystkie .

@paweł98 najlepiej zawsze liczyć na siebie .Jeżeli będziesz czekał na obiecanki ,to możesz się nie doczekać .

Edytowano przez RafaKdziela
Uzupełnienie danych

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, RafaKdziela napisał:

Cena jest ustalona na 3,9 netto .

Chodziło mi raczej o to że duże zużycie paszy powiększy straty przy ciężkich sztukach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

Gdzie tam straty,żywione praktycznie zmiotkami,przyrosty pow 1kg na dobę,koncentrat,premix na zapach,zużycie tej genialnej paszy poniżej 3kg/kg przyrostu,cena 3,3 generuje zyski,takich wiecej,załatwimy Duńczyków,jeszcze rok i ich wykończymy ceną

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyyy   
Gość onyyy

W Chinach za to, przez najbliższe 12 miesięcy   na znaczkach pocztowych będzie gościł wizerunek świni, nie wiaodomo czy to na cześć upadku hodowli w Polsce czy poprostu tak im Polskie smakuje xD

Tak wiec polscy rolnicy .. jak będziecie chcieli przypomnieć sobie  jak wygląda świnia , zamowcie sobie przesyłkę pocztowa z Alliexpres 😜

Edytowano przez onyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167
4 godziny temu, RafaKdziela napisał:

Cena jest ustalona na 3,9 netto .

Już nie będę poruszał tematu zużycia paszy ponieważ karmię bardzo tanio ,a zwierzaki rosną w oczach .Sam jestem zaskoczony ,że na takiej paszy ..żyto plus kukurydza plus łubin i trochę koncentratu plus ok 5% cienkiej mieszanki  tak świetnie rosną świnie .Myślę ,że klasowo też nie będzie najgorzej do 125 kg zawsze były w E klasie wszystkie .

@paweł98 najlepiej zawsze liczyć na siebie .Jeżeli będziesz czekał na obiecanki ,to możesz się nie doczekać .

Na dzisiaj żyto, mokra kukurydza i łubin to wcale tanie nie są. Ja sprzedaję mokrą po 700. Jak sprzedam wszystko to nie będę wstawiał prosiaków bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
1 godzinę temu, 90210grzesiu napisał:

Na dzisiaj żyto, mokra kukurydza i łubin to wcale tanie nie są. Ja sprzedaję mokrą po 700. Jak sprzedam wszystko to nie będę wstawiał prosiaków bo to nie ma sensu.

W większości paszę mam swoją ,tak więc głowa mnie nie boli .Pomysłów na wyprodukowanie taniej paszy mam dużo i co ważne po ich realizacji w kieszeni nie mam tylko wiatru .To jest najważniejsze ,żeby było na opłaty ,życie i jeszcze styknie na wycieczkę 2 razy w roku 😀


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
być może tylko w tym roku takie wysokie ceny zbóża ,a jesienią może być inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
12 godzin temu, RafaKdziela napisał:

W większości paszę mam swoją ,tak więc głowa mnie nie boli .Pomysłów na wyprodukowanie taniej paszy mam dużo i co ważne po ich realizacji w kieszeni nie mam tylko wiatru .To jest najważniejsze ,żeby było na opłaty ,życie i jeszcze styknie na wycieczkę 2 razy w roku 😀

to mowia ze swiniarzą zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

Cena z dzisiaj małopolska pow.dąbrowski 3.9+  vat  i odgraża sie ze miało byc 3.70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech ogrodzą lasy podwójnymi płotami z podmurówką , we wjazdy maty itd . Chyba prawo powinno równo obywateli traktować , a nie jebać tego chłopa zawsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj