Polecane posty

DTaras    1951

Po deklem jest rura od pompy. Jak oringi zdechły to kto wie.. Rozdzielacz od przyczepy sprawdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

pisałeś, że zamieniałeś panel ehr... zamień rozdzielacz jak masz od kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedPower    3

Przewody hydrauliczne od tego rozdzielacza dochodzą do wyjść hydraulicznych i do podnośnika. Kiedyś mi coś się tam przycięło i cały czas kierowało olej na wyjścia hydrauliczne mimo że dźwignie od hydrauliki były w pozycji neutralnej ... i wtedy podnośnik był kaput. Opukałem lekko ten rozdzielacz przeczyściłem styki kostek i problem znikł.

Edytowano przez RedPower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ban123    0

Witam panowie mam problem z podnośnikiem w mf 3095 po przejechaniu rozłącza mi podnośnik nie opuszcza ani nie podnosi jak zgasze i zapele to podnosi i cały czasz dobija aż dusi ciągnik i nie mogę opuścić co jest tego przyczyną??

Edytowano przez Ban123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez malyradzio
      Witam,
      Proszę o pomoc ,mam problem z podnośnikiem ,mianowicie niema kompletnie zasilania w panelu EHR. Zgasł nagle podczas pracy ,nie świecą się żadne diody ,nie reaguje na przełączanie pozycji góra /dół ,nie reagują przełączniki na błotnikach.
       
    • Przez ADIOJCIEC
      Witam mam taki problem z ehr w mf374s że nic nie działa ani nie podnosi ani nie opuszcza świeci się tylko cały czas kontrolka czerwona na panelu sterowania przejrzałem instalacje zasilanie jest jakieś pomysły ktoś ma? 
    • Przez MF6254
      Witam potrzebuje  namiary na fachowca od elektromechaniki... w MFie 6245 . Najlepiej z okolic Kielc (świętokrzyskie) nagle przestał działać podnośnik, przyciski na błotnikach także nie działają , czytałem już jest tyle tego na forum co może być za przyczyna i podejrzewam czujnik położenia ramion , mam nie wiadomo skąd wyciek oleju z trójnika lub z węża obok niego nie wiem będę dziś to rozbierał i widzę ze jest trochę zalane miejsce gdzie wchodzą przewody od czujnika w takiej osłonie metalowej jakby rurka skręcona  i zakończone koncówką jak jakiś przewód antenowy... dobrze myślę że to są przewody od czujnika położenia ramion?  na elektronice się nie znam więc nic nie pomierzę żadnych napięć, dotychczas nic się nie działo czasem migała kontrolka przy wykrzykniku na panelu ale działało wszystko  teraz już nawet nie świeci na czerwono wcale jakby w ogóle nie dochodziło napięcie, wcześniej znalazłem dwa bezpieczniki spalone po lewej stronie od kierownicy 25A aż wtopione w obudowę nie wiem czy to ma związek, bezpieczniki przy akumulatorze obydwa sprawne , podejrzewam że wszystko zaczęło się od momentu mycia myjką a później stał pod chmurką w te najwieksze deszcze i trochę mi go zalało w środku nie były okna po domykane czy to też mogło mieć wpływ bo od tej wody się wszystko zaczęło... Jeśli czyta ktoś z tych okolic Jędrzejów -Kielce to proszę o kontakt sprawa pilna bo robota zaraz się zacznie. 
    • Przez lukbold
      Naraz przestał działać podnośnik. Na panelu diody świecą się jak należy choć dostrzegam przygasanie a ładowanie koło 13.6V. Próbowałem też wciskać elektrozawory i nie ma reakcji podnośnika. Hydraulika zewnętrzna działa. Podejrzewam zawór podnośnika bo nie działa ręczne sterowanie. Rozbierał to ktoś? coś się przycięło? Jest tam parę śrub ale nie chce od razu wszystkiego rozkręcać bo tez nie wiem czego się spodziewać. Odkręciłem elektrozawory i znalazłem tam trochę mułu ale nie przycinały się. Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł gdzie szukać?
    • Przez Kobra66
      Koledzy mam problem w 6420 z podnośnikiem, na suwaku chodzi ładnie góra dól a przyciskami nie, jak trzymam to podnosi i tak samo opada podnośnik a powinno być tak ze tylko się wciska a on opada lub podnosi do poziomu jak ustawiony jest podnośnik. Jaka może być przyczyna
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj