mlody5674

Owijarka samozaładowcza Sipma Maja 7531 czy Owijarka Pronar Z245/1

Polecane posty

mlody5674    2

Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
cięzki temat. wszystko jedno i to samo. sąsiad ma maje jest ok . ale też wracała na poprawę do fabryki bo rama Pękala. myślę sobie będę mądrzejszy kupię pronara. i problem z odstawianiem beli bo wygięło ten odstawiacz. tez wróciła do fabryki. zrobili tył po nowemu i teraz śmiga aż miło. aktualnie moja jest do sprzedania bo mam już silosy. owinęła 500 balotow. teraz mogę ją z czystym sumieniem polecić. ale na poprzednim odstawiaczu to najgorszemu wrogowi bym nie życzył. jeśli masz więcej niż 250 beli na raz to dopłac za automatykę sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
ja mam zwykle ręczne sterowanie i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
owinalem sipma maja jakies 3000 sianokiszonki i zero problemów polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
zależy od wprawy i jeżdzenia i ilości owiniec. zwykle zdąży za prasa na bieżąco. czyli 20-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody5674    2

Jak by 30 na godzinę to już fajnie robota by szła 

A jeszcze pytanko ile teraz trzeba dac za taką owijarke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
idzie sprawnie. za 20 netto oddam jak chcesz. stan idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
najważniejsze żeby dobrze zbite i kształtne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
nie rozumiem dlaczego różnica? ręcznie się przecież nie kładzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
jest różnica wystarczy że niedokładnie taka belkę 1000kg weźmiesz i już ciężko będzie ja owinąć a lżejsza się ustawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
łapa nabierająca zawsze prostuje bele jak wrzuca także nie ma z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek3333    35
Sam stałem Przed tako samo decycjo. Dziś jest umnie pronar . Zwykły na linki kopia Mc hale wybrałem że względu na jakość wykonania a Sipme odradził mi kuzyn który pracuje u jednego z popularnych dilerów że w sezonie miał kilka napraw z wiązanych z czujnikami i poco to komu myślenia operatora i tak nie wyłączysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez Pan_AgroPrezes
      Witam wszystkich użytkowników i mechaników mających styczność z tym sprzętem od zeszłego sezonu mam taki problem że owijarka przy 2-3 ostatnich obrotach zwalnia prawie do zera czasami zatrzymuje się całkowicie a momentami aż wraca nie mam zielonego pojęcia czym to może być spowodowane pracuje ona z ursusem 3512 od nowości taki zestaw bez awaryjnie tyle tysięcy kulek a teraz nawet po przepięciu do NH TD5.85 ta sama sytuacja myślałem że za słabe ciśnienie ale wszystko jest okej wyczyściliśmy wszystkie elektrozawory wymienilismy rozdzielacz ale to nic nie pomogło jeden pierwszy cykl zrobi dobrze potem przestaje działac potem znowu zrobi 1 może 2 sama i dalej nie działa jeszcze myśle żeby przeczyścić węże jak to nie pomoże to już nie wiem niech ktoś doradzi co może być powodem PROSZĘ !!!!
    • Przez GRWielkopolska
      Witam  co lepiej kupić czy owijarkę Tosię , Bella czy Metal Tech .Proszę o pomoc 
    • Przez Godlomaser
      Orientuje się ktoś może z Was ile może kosztować paszowoz pronar 12/14 (oczywiście na dwa slimaki) z Góry dziękuję.
    • Przez GRWielkopolska
      Witam  co lepiej kupić czy owijarkę Tosię , Bella czy Metal Tech .Proszę o pomoc .Czy warto się oglądać za marco polo (owijarka) ????
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj