mccormickc90max

Nowy kombajn do 400 tyś na 80-100ha

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sumek666    5084
8 minut temu, luki8859 napisał:

Już nie. Do tego roku firma Gravit sprzedawała sampo. Z tego co wiem to było dużo tańsze niż jd w330/440

Jeleń kosztuje :D


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

To jak jest w końcu z tą ceną W330 ? Myślicie , że W330 byłby lepszy od Tc5.90 (tylko ten model jest na 6 cylindrach). Chcę kupić kombajn głównie do koszenia zbóż w takiej strukturze : Rzepak 50 ha , Pszenica 20 ha, Owies 60 ha , z 10 ha strączków. Myślę, też o kukurydzy ziarnowej ale nie wiem czy nie szkoda kombajnu. Tucano 320 odpada ze względu na brak separatora ( w rzepaku niedesykowanym brak słów).

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem grzecznie w odpwowiedzi że kombajn na małe gospodarstwa (zgodnie z broszurą) a cena jak za kombajn dla średniego gospodarstwa

Więc czekam co mi inni przedstawią :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi wszyscy odpisują :D

 

Dzwoniłem też do dealera DF z którym dłuższy czas wspólpracuję to mają C6205 za  390 netto w full wypasie po pokazowy. Więc całkiem niezła oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki8859    16
5 godzin temu, NewVario napisał:

To jak jest w końcu z tą ceną W330 ? Myślicie , że W330 byłby lepszy od Tc5.90 (tylko ten model jest na 6 cylindrach). Chcę kupić kombajn głównie do koszenia zbóż w takiej strukturze : Rzepak 50 ha , Pszenica 20 ha, Owies 60 ha , z 10 ha strączków. Myślę, też o kukurydzy ziarnowej ale nie wiem czy nie szkoda kombajnu. Tucano 320 odpada ze względu na brak separatora ( w rzepaku niedesykowanym brak słów).

Tc jest większym kombajnem. Jeśli chcesz z separatotem to już tucano 420. Sam stałem przed wyborem kombajnu na ten sezon i wybrałem tucano, nh mnie za bardzo nie przekonywał, prawie wszystko podobne do bizona 

2 godziny temu, mccormickc90max napisał:

Zawsze mi wszyscy odpisują :D

 

Dzwoniłem też do dealera DF z którym dłuższy czas wspólpracuję to mają C6205 za  390 netto w full wypasie po pokazowy. Więc całkiem niezła oferta

Najlepiej przed zakupem pojeździj i pooglądaj wszystkie kombajny. A z tą ceną za jd to wyskoczyli mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Luki napisz mi w jakiej cenie udało Ci się tucano420 kupić i w jakim wyposażeniu, a  co do cen: porąbało ich totalnie. John deere mi wycenili w540 z 6m ederem z serii X na 720 netto. Jestem młody ale nie głupi , jak słyszą, że na modernizacje to głupieją.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki8859    16
1 godzinę temu, NewVario napisał:

Luki napisz mi w jakiej cenie udało Ci się tucano420 kupić i w jakim wyposażeniu, a  co do cen: porąbało ich totalnie. John deere mi wycenili w540 z 6m ederem z serii X na 720 netto. Jestem młody ale nie głupi , jak słyszą, że na modernizacje to głupieją.

Ja zakupiłem 320. Teraz cena claasa poszła do góry, zmienili całkowicie podłokietnik i dodali kilka pierduł. Za kombajn za wersję 2018 dałem trochę ponad 500tys. Z wyposażenia to przygotowanie do traw, lusterka elektryczne, światła na full. 

A za jd w540 z hedrem 4,8 tylko wersja uboga to proponowali mi ponad 600tys 

Edytowano przez luki8859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuch2016    29
Jak się pytasz o cenę to nigdy nie wspomnija o jakich kolwiek modernizacjach tylko jak coś to bierzesz za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne oferty:
 
DF C6205 + Stół do rzepaku plus wózek - 390k netto( pokazowy rocznik 2016)

DF C5305 + wózek - 400k netto ( Nowy)

NH TC 5.70 + wózek - 429k netto

NH 5.80 + wózek - 469k netto

oraz obstarkcyjna na JD W330 - 520 netto

czekam jeszcze na ofery na avero 240 i Tucano 320, w przyszym tygodniu będę miał

Edytowano przez mccormickc90max
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuch2016    29
I jak byś chciał to popytaj o używany wózek bo jak ja kupowałem to cenili sobie za nowy około 20tys a używany kupiłem za 5tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No te ceny są za podstawowe modele niczego tam nie dokładałem :)

Chodzi mi po głowie ten DF C6205 bo to spora maszyna (230KM) tylko w sumie mało popularne te kombajny w PL i opinii mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki8859    16

Tc5. 70 bym nie brał pod uwagę z powodu że teraz ma silnik 4cylindrowy i nie wiadomo jak to teraz będzie się sprawować, a Tc 5.80 musiał im zostać z tamtego sezonu, bo tego modelu już nie produkują. Teraz tylko z tych większych tc5.90. Ten Df jest wydajnością podobny do tucano 320

Edytowano przez luki8859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuch2016    29

luki8859 napisał:

Tc5. 70 bym nie brał pod uwagę z powodu że teraz ma silnik 4cylindrowy i nie wiadomo jak to teraz będzie się sprawować, a Tc 5.80 musiał im zostać z tamtego sezonu, bo tego modelu już nie produkują. Teraz tylko z tych większych tc5.90. Ten Df jest wydajnością podobny do tucano 320

Skąd takie informacje na temat NH? Przed chwilą sprawdzałem specyfikację na stronie NH i nic nie pisze by były 4 cylindrowe silniki albo że Tc5.80 nie produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Nie szukaj na stronie NH. Kolega ma rację. Najmniejszy ma R4 silnik. Musisz poszukać w gazetach lub jakichś stronach branżowych. Chodzi o normę Stage V czy tam Euro V


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki8859    16
2 godziny temu, Niuch2016 napisał:

 

Skąd takie informacje na temat NH? Przed chwilą sprawdzałem specyfikację na stronie NH i nic nie pisze by były 4 cylindrowe silniki albo że Tc5.80 nie produkują.

Tu masz link o produkowanych kombajnach nh na rok 2019: 

http://www.farmer. pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/new-holland-tc-5-90-swiatowa-premiera-na-polskim-polu,80154.html

Edytowano przez luki8859
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72
Dnia ‎2019‎-‎01‎-‎04 o 15:33, mccormickc90max napisał:

Mam kolejne oferty:
 
DF C6205 + Stół do rzepaku plus wózek - 390k netto( pokazowy rocznik 2016)

DF C5305 + wózek - 400k netto ( Nowy)

NH TC 5.70 + wózek - 429k netto

NH 5.80 + wózek - 469k netto

oraz obstarkcyjna na JD W330 - 520 netto

czekam jeszcze na ofery na avero 240 i Tucano 320, w przyszym tygodniu będę miał

Jakieś nowe oferty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz320
      Witam mam zamiar kupić ciągnik który będzie głównym ciągnikiem w gospodarstwie mlecznym, we wniosku mam złożonego Farmtraca 690 Dtn jest tam nowy silnik perkinsa 3.4 l a nie 4.4l jak we wcześniejszych modelach skrzynia 24 na 24  co myślicie? Czy brać zetora proxime CL 90 tylko nigdy nie lubiałem zetorów za tą metaliczny pracę silnika, wie ktoś jaka waga tego zetora? 😛 czy jakiś inny ciągnik?
    • Przez magdziarz
      Witam serdecznie. Koledzy chciałabym kupić kombajn. Doradzcie co będzie lepsze. Mam na oku jd 1450wts i cws oraz megę 204 i mediona 340. Jestem skłonny ku jd. Tylko różne opinie się o nim słyszy. Co myślicie, pozdrawiam. 
    • Przez Nasters
      Witam tak jak w tytule szukam Ciągnika 110-130 km do 75 tys jako główny Ciągnik.Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Kolossiwy
      Tak jak w temacie a moje pytanie jak to się sprawdza i konkretnie czy pod koła prowadzące nie dostają się kamienie a jak tak to czy zatrzymuje się taśma bo w hakowy to był problem
    • Przez aress
      Witam
      posiadam kombajny Claas dominator 85 i chcę zakupić do niego heder i mam do was takie pytanie czy wiecie może czy pasuje do 85 heder  z 105 lub z 80?  są to te same hedery?
      Wiecie może jaka jest waga hedera 4.5m tak orientacyjnie przyda mi się to gdy będę organizował transport
      Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj