Skocz do zawartości
janusz20

Mleczarnia zaprzestaje odbioru mleka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
MLEKA
janusz20    105

Na moim terenie mleko odbiera mleczarnia sudowia i ostatnio coraz głośniej słychać o tym że może się wycofać z tego rynku. i tak się zastanawiam jak to już się stanie to jakie rozwiązanie będzie najlepsze. czy szukać innego odbiorcy czy też przekierunkować hodowle na bydło opasowe. jak sądzicie?

radzan    0

U nas we wsi zamknęli punkt skupu mleka to wujek mówi że mleko na gnój będzie wylewał B)

janusz20    105

No 50 tyś litrów mleka na gnój niezły smród bym z tego miał B)

Wiadomość z agroFakt.pl

darek1972    45

Na moim terenie mleko odbiera mleczarnia sudowia i ostatnio coraz głośniej słychać o tym że może się wycofać z tego rynku

Sudowia ledwie zipie na lokalnym rynku a miała zapędy imperialistyczne B) U nas mówią o Sudowii "świętej pamięci"

janusz20    105

No miała zapędy. Bo ja jestem z okolić Sochaczewa. A sudowia wzięła się nie wiadomo skąd przejęła miejscową mleczarnie(osm Błonie) no i przez rok było fajnie, a teraz mleko w klasie extra jest po 74gr.

TheCinek    3

No raczej nie padnie :D Znalazło się dwóch mądrych i chciało se stołki zrobić :) ale w końcu chyba zaczyna być porządek :) A jak z ceną będzie to nie wiadomo w duł na pewno nie, ale i o podwyżce nic nie słychać u nas, a w innych chyba coś drgneło?? B)

haze72    0

Czy ktoś z Was sam dowozi do mleczarni czy to zawsze ich transport?

haze72

krystek1992    4

Jeszcze nic nie wiadomo. 1 marca my być posiedzenie odnośnie przejęcia Sudowii przez Mlekpol. Swoją drogą niezłe długi ma Sudowia... Ciekawe jak to będzie. Sam uciekłem 5 lat temu do Mlekpolu bo cena i zaległości po 3 miesiące w wypłacie mało co mnie nie wykończyły jak i reszte dostawców. Teraz niestety nie jest tak łatwo przejść a Mlekpol nie przyjmuje nowych dostawców.

Oficer998    1

W wyniku połączenia Mlekpolu z sudovia zakład błonie. Mlekpol pobral mleko miesiąc a potem wszystkich odwalil. Przez takie podejście wiele osób zrezygnowało z produkcji mleka. Osm grodzisk mazowiecki także nie chciał brać mleka.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid141413
      Witam, potrzebuje bariere tylna na hale udojowa delaval rybia osc 30. Prosilbym o pomoc w znalezieniu kogos kto moze posiadac takie cos. Konkretnie chodzi o takie cos jak na zdjęciu 

• Przez adeq15
      witam ma do was pytanie mam znajomego który chce miec obore pod oczena co musi zrobic a by to uzyskac ja slyszakem ze musi kupic jaluwki zacielone i musie miec ih conajmniej cztery na doplaty a 20 zeby miec obore pod oczena czy to prawda??
    • Przez Ferdek07
      W temcie "ceny mlekaw klasie extra" poruszane są watki z sytuacją na rynku mleka na rynkach światowych i perpektywach dlatego uważam ze potrzebny jest nowy temat, a temat o cenach niech będzie tylko o cenach.
      Więc jak mamy rozumieć sytuację obecną na rynku mleka, zapotzebowanie na surowiec na świecie jest, nowe rynki w chinach i indiach więc dlaczego tak drastyczny spadek cen mleka w proszku i sera na światowych giełdach?\
      osobną sprawą jest zmowa cenowa hipermarketów i największym problemem mocna złotówka ktra raczej nie osłabnie za bardzo aż wstąpimy do strefy euro więc najbliższych kilka lat to walka o byt dla mleczarzy, więc czy jest sens dalej produkować mleko?
    • Przez Ursusc36099
      Witam chcę was zapytać o opinie która mleczarnia jest lepsza Mlekpol czy OSM Piątnica.
      Względem cen skupu surowca i jakością produktów.
    • Przez vygi
      - poprawi wydajność mleczną
      - poprawi zawartość tłuszczu
      - poprawi płodność córek