zabawik

Antena GPS bluetoth

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JD1052    206

Z tego co wiem większość osób kupuje antene garmin glo https://allegro.pl/oferta/nowy-garmin-gps-glo-bluetooth-glonass-android-ios-7497268032  Do oprysku jesli masz ścieżki technologiczne do średni sens nawet na klinach bo i tak sekcje ręcznie trzeba zamknąć więc to taka zabawka. Przydatne do rozsiewacza przy siewie po orce a tak to gadżet. Pamiętaj, że navigator potrzebuje internetu do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

i jaką masz dokładność przy GLO?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawik    3
10 minut temu, yacenty napisał:

i jaką masz dokładność przy GLO?

Perqins z  YT ma filmiki gdzie używa i testuje GLO i z tego co pamiętam to miał dokładność 0,5m.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6991z    8

Posiadam garmin GLO i dokładność jest w zależności od dnia 0,5-0,8m . Najczęściej jest to 0,5m używałem tego do rozsiewania nawozów przedsiewnie i super sprawa. Ścieżki mam 21m więc te 50 cm różnicy to jest nic. Chociaż czasami wychodziło idealnie 21metrów, jak siałem to w tych śladach idealnie przypadały ścieżki. Gdy chciałem wyznaczyć sobie co 3 przejazd jak zrywałem ścierniska (szerokość maszyny 3m) to już tak dokładnie to nie wychodziło zostawało parę  centymetrów czasem nawet i do metra albo była zakładka. Do rozsiewania nawozów super sprawa polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego garmina z linku tak? Na jakiej aplikacji pracowałeś? 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

używam Garmina GLO dokładność jest od 0,6m do 0,4m, apka najlepiej na Android, mając iPada nie znalazłem dobrego odpowiednika nawigatora polowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671
Napisano (edytowany)

Jaka najlepsza antena do smarfona z najlepszą dokładnością? Myślałem nad garmin glo 2. Chyba powinna najlepiej zdawać egzamin. Będzie używana do rozsiewania nawozów przedsiewnie. Ktoś ją użytkuje jaką ma dokładność?

Edytowano przez Mich9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

70cm, to sie tylko nadaje do taki zabaw


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

używałem przez dzień, dokładność podobna


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszek83    3

Na YouTube masz test tej anteny w porównaniu do garmina. Jak chcesz to mogę odsprzedać swoją (jak w linku) używana kilka razy.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dinolitic    0

Myślę że ten garmin w połączeniu z nawigatorem polowym to dobra opcja jeśli chodzi o wysiew nawozu przedsiewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrzej6190
      Witam.
      Posiadam Fendta 828 ProfiPlus który jest przygotowany pod GPS i automatyczną jazdę ale funkcje są nieaktywne ze względu na brak anteny. Planuję zakup anteny i nie wiem jaką wybrać. I czy jest potrzebne jeszcze coś oprócz anteny? Wiem że fabrycznie montują Trimbla albo Novatela ale zastanawiam się czy można też podpiąć antenę Ag Leader i czy wszystko będzie działać. Poradźcie jakie rozwiązanie wybrać i gdzie kupić? Czy montaż może wykonać tylko autoryzowany serwis czy inne firmy też montują?
    • Przez JDr8
      wiecej info priv 

    • Przez daizor
      Witam Mam do sprzedania nawigację Trimble model CFX-750, która została zakupiona we wrześniu 2017 roku. Jest na gwarancji do września 2019 roku. Używałem ją przez jeden sezon z pełnym sukcesem (jazda równoległa). Nawigacja posiada mocniejszą antenę AG25 (standardowo w zestawie jest AG15). W moim przypadku używałem tej nawigacji do wapnowania, rozsiewania nawozów, oprysku ścierniska (wszędzie tam gdzie nie ma ścieżek). Stan jest idealny, posiadam także oryginalne pudełko oraz niewykorzystany kod do rocznej darmowej subskrypcji na sygnał RTX (zwiększona dokładność poniżej 15cm- nie wykorzystywałem bo i bez tego dokładność była na poziomie 20-25cm). Nawigacja ma odblokwaną fukncję atio-prowadzenia (możliwość podpięcia automatyki jazdy), kontrole dawki (nie używane przeze mnie), oraz poprawki DGNSS. Jest możliwość kupna samej anteny lub wyświetlacza. Powodem sprzedaży jest kupno traktora z fabryczną nawigacją.
    • Przez alvaroalvaro78
      Tak jak w tytule antena z najnowszym softem 6.8Qg24p kompletna z uchwytem magnetycznym i przewodem podłączeniowym z końcówką RS232 do wszelakich sterowników Muller Elektronik.
      cena 2550zł
    • Przez RU68
      Czy ktoś używa EZ REMOTE  do  TRIMBLE CFX dla niewtajemniczonych zdalne sterowanie funkcjami 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj