przemek4534

Rauch BETA 1100-Podłączenie hydrauliki

Polecane posty

przemek4534    0

Witam wszystkich, pare dni temu zostałem posiadaczem rozsiewacza do nawozów Rauch beta 1100 i mam problem z prawidłowym podłączeniem przewodów hydraulicznych, a owe są 3, roziewacz posiada tez sterownik do pojedynczego otwierania i zamykania zasuw, oraz hydromotor do mieszania nawozu, patrząc na przewody jeden jest grubszy co świadczy że jest to powrót oleju natomiast dwa ciensze.... jeden do zamykania zasów, drugi do napedu hydromotoru, jak to zrobic zeby wszystko dzialalo bo jak próbuje to mieszadło sie kreci wolno albo wcale i trzeba te wajchy trzymac, wspolpracuje z mf3670. jeżeli ktos posiada taki rozsiewacz prosze o pomoc.

Edytowano przez przemek4534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
https://rauch.de/polnisch/archiv-technische-dokumente/technischen-dokumente-archiv2210.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Na moje to gruby dwustronnego dzialania a cienkie jedno czyli jedna para . Gruby jedna wajcha cienkie oba pod jedna ta sama pare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Moim zdaniem żeby działało, to dźwignia od hydrauliki musi być zablokowana w pozycji stałego przepływu ( przynajmniej ta od mieszadła ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1605    25
Gratuluję nowego nabytku. Też takiego niedawno zakupiłem tylko Rauch Beta 1100M i mam tylko dwa przewody do zamykania i otwierania zasuw.Ponieważ napęd na mieszadło i talerze mam z wałka womu. Mój mnie kosztował z transportem 5000zł Ile dałeś za swojego jeśli to nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
a ten grubszy skad wychodzi od silownika zamykania czy od mieszadla? jezeli od mieszadla to mozesz go podlaczyc pod wolny

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek4534    0

Witam, wszystkie przewody wychodzą z magistrali hydraulicznej, jak mi się uda wrzucę zdjęcie, koszt rozsiewacza to 900E plus 1000pln transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
Patrząc na schemat to myślę że : " P " to zasilanie olejem z ciągnika , "R" to powrót oleju do ciągnika ( P i R to jedna para wyjść ) , " FR" to wolny wypływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Sprzedam polski rozsiewacz 600 l z plandeką. Skrzynia wykonana z nierdzewki. Rozsiewacz nabudowany na ramę z kołami więc nadaje się do małego ciągnika.  3800 do negocjacji 
      Kultywator polski 3 m z wałkiem strunowym . 2000 do negocjacji 
      Zainteresowanym podeślę zdjęcia 
    • Przez grabaz
      Witam wszystkich,
      Poszukuje rozsiewacza Rauch, Kuhn MDS o ładowności 600 kg czyli modele z serii 60, a mianowicie modele 61,62 czy 65. Na stronach internetowych ciężko znaleźć a szukam już dłuższy czas. Może ktoś posiada taki na sprzedaż lub ewentualnie posiada namiary gdzie można dostać.  W grę wchodzą województwa mazowieckie, podlaskie i lubelskie. Najlepiej coś blisko Siedlec, Białej Podlaskiej.
      Chyba napisałem w nie dobrym wątku Temat przenoszę na Giełdę rolną.
       
    • Przez grabaz
      Witam wszystkich,
      Poszukuje rozsiewacza Rauch, Kuhn MDS który będzie współpracował z c-330 a w przyszłym roku z zetorem 8011  np.modele z serii 60 do 900. Na stronach internetowych ciężko znaleźć a szukam już dłuższy czas. Może ktoś posiada taki na sprzedaż lub ewentualnie posiada namiary gdzie można dostać.  W grę wchodzą województwa mazowieckie, podlaskie i lubelskie. 
    • Przez kamil100691
      Może ktoś doradzi który rozsiewacz wybrać  ma mieć pojemność 1200l zbiornik i elementy rozsiewające z kwasówki cena zbliżona obydwóch
    • Przez PrzemoO
      Tak jak w temacie poszukuje nadstawki wymiary podstawy 120/190 o pojemności 600 litrów, w rozsądnej cenie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj