Luki1988

Nowy mechaniczny ciągnik 90-100 km do 150tyś.

Polecane posty

Luki1988    5

Witam, panowie można coś kupić w tych pieniądzach? Zależy mi na tym przedziale mocy, może być opcja podstawowa bez bajerów, mechaniczny, jedynie rewers przydałby się. Belarus odpada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

W tej cenie niestety, ale raczej te 90-100 KM, będzie tylko do wykorzystania na wom. Ponieważ nazwijmy to "zachodni" ciągnik nie będzie miał stosownych gabarytów i odpowiednio wytrzymałej tylnej i przedniej osi, i też odpowiedniego udźwigu tylnego tuza (teraz producenci wszystko dobierają pod pozostałe parametry traktora, oprócz mocy silnika (ale też często o mniejszej pojemności niż w większych maszynach lub dodatkowo jeszcze na 3 garach), generalnie nic nie dostaniesz z naddatkiem względem pozostałych podzespołów), żeby spokojnie podołać maszynom, które można podczepić do 100 KM traktora o większych rozmiarach.

Edytowano przez Kos_pl
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki1988    5

Znajomy kupił jakaś Kubote pod 90 km i nie da rady czwórek ciągać bo za lekki;)

To ile trzeba wyłożyć zeby parametry były w miarę? Z Ursusa nic się nie znajdzie za te pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

@Luki1988

Właśnie, czyli potwierdzasz to co napisałem. I jeszcze pewnie dodatkowo tylny podnośnik to aż trzeszczy. A jakby ją na upartego chciał ustabilizować balastem z przodu to pewnie z łatwością przekroczył by dopuszczalne obciążenie osi przedniej i DMC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

A jaka to orka obrotowką 4 i 90 kucyków lepiej już 3 szybciej i lzej a wydajność nie mniejsza

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki1988    5

Nie obrotówka, zwykłymi orze.

To pozostaje tylko Belarus? Mógłby być żeby nie ten wygląd:( bo tak to ciężki mocny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Szukasz ciągnika do roboty  czy  do lansu ? 

Możesz poszukać Belarusa 923.5 z nową kabiną.

  • Like 1



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

To twój wybór kolego co jest dla Cb ważniejsze. W tych pieniądzach niema za dużego wyboru jeśli szukasz czegoś co ma robić ciężką robotę. Zostaje Belarus  który będzie robił ciężką robotę,chociaż nie każdemu pasuje chociażby komfort .Jeśli nie to trzeba dołożyć do czegoś klasę wyżej, przynajmniej pokroju Farmalla A albo NH TD (chociaż też różne o nich czytałem opinie).Klase średnią pokroju Ursusa ,Farmtraka czy Zetora bym pominął totalnie. 

Chociaż szczerze mówią będąc na twoim miejscu kupił bym używkę za swoje,a za rolnika kupił  do niego sprzęt lub szukał używanego ciągnika do 5 lat który by przeszedł na rolnika ;)

 

 

 

  • Like 2



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480
Kiedyś przechodziły teraz nie mam pojecia czy jeszcze można;)



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
54 minuty temu, SZYMANOX napisał:

Kiedyś przechodziły teraz nie mam pojecia czy jeszcze można;)

Informacja nie pewna jest gorsza od żadnej. Nie wprowadzaj w błąd. 

Tylko i wyłącznie maszyny nowe, niezarejestrowane! 

Maszyna nowa to taka, która jest wyprodukowana w roku bieżącym lub 2 lata wstecz. 

Czyli np. 2018,17,16 :)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Nasters
      Witam tak jak w tytule szukam Ciągnika 110-130 km do 75 tys jako główny Ciągnik.Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez AgroRol323
      Witam
      Pytanie z ciekawości. Robił ktoś sama 4x4 z innymi kołami z przodu a innymi z tyłu? Miałem pomysł na przedni most od uaza, a tylny od stara. Wie ktoś czy w ogóle da się to połączyć i jak to połączyć?
      Z góry dzięki
    • Przez audi80b4
      mam taki problem w mojej forterze pali mi cały czas bezpiecznik F6 jest on od prawej przedniej i prawego tylnego światła pozycyjnego i lampy pojedynczej tylnej tej na dole, co wsadze nowy bezpiecznik włacze światła i buch pali, jaka może być przyczyna bo nie mam pomysłów
    • Przez Saper95
      Witam.
       Mam problem z deutz fahrem. A więc podczas zmiany biegów(nie zależnie z którego na który) po wciśnięciu sprzęgła zanim zmienię bieg ciągnik bardzo szybko zwalnia.  Czego może to być. przyczyna? Z góry dziękuję. Dodam jeszcze że teraz wyskoczył mi błąd 14 i kluczyk
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj