lukaszeekk24

Zetor 10540 -Zmiana promienia skrętu

Polecane posty

Witam mam pytanie odnosnie zetora 10540. W jaki sposób mozna zmienic promien skretu. Problem polega na tym ze przy skręcie w lewo protektor opony delikatnie trze o przedni wał napędowy. Z góry dziękuje.

10540 za***ista maszyna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pawel0418
      Witam,chciałbym się zapytać na co zwrócić uwagę przy zakupie zetora 7745 bo mam na oku już 4 egzemplarz tak ze chciał bym o rade.

• Przez MariuszGrzesiuk
      Witam.  Mam pytanko czy ktoś mógłby podpowiedzieć a najlepiej podesłać fotki jak jest zamocowana orginalnie  sprężarka klimatyzacji z zetorze proxima ja mam model 10541 ale podejrzewam że w innych proximach jest tak samo i być może we fronterze jest również identycznie. Uprzedze że szukałem w internecie i nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś zdjecia z bliska. Dodam jeszcze że mam pompe wody z kołem na 3 paski i jedno jest wolne i tak się domyślam czy zetor właśnie od tego koła brał napęd. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
    • Przez kwiatek
      Witam. Posiadam Zetora Proxime Power 90 z 2012r. Ma 1200 mtg. Posiada on 3 Półbiegi. I na najwolniejszym czyli świecą się dwa żółwie zaczął się ślizgać pod obciążeniem. Na wolnym gazie można normalnie pracować. I mam pytanie czym to może być spowodowane. Czyżby tarczki? Jak dotychas nie było żadnych problemów. Pozostałe Półbiegi działają jak należy. 
    • Przez radek5314
      Gdzie znajduje się przekaźnik świec żarowych w Zetorze 10540 w ktorym miejscu dokladnie?
    • Przez Pawel0418
      Witam,od kilku dni jestem posiadaczem zetorka 7745 i mam pytanie do was ile i gdzie trzeba wlać oleju oraz gdzie znajdują się filtry i jaki olej lać najlepiej

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.