sprzedamt088

(( KUPIĘ )) obsypnik kopcy Wulkan Pom wejherowo

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam poszukuje obsypnik kopcy wulkan pom wejherowo, nie interesują mnie zamienniki, szukam także sortownika rosyjskiego rolkowego lub samych części. Proszę o kontakt najlepiej telefoniczny pod nr. Tel. 515192643- cała Polska

Screenshot_20181221-112812.png

Screenshot_20181218-154701.png

Screenshot_20181207-202500.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maciek1091
      Witajcie! Czy ktoś z Was miał styczność z takim siewnikiem jak w temacie? Mam takiego na oku, redlice stopkowe(a może mam szukać czegoś z talerzowymi?), komp do ścieżek, znaczniki, skrzynka 700 l. Proszę o wypowiedzi, najlepiej użytkowników
      Pozdrawiam,
      Maciek
    • Przez mps7896541230
      Witam!
      Użytkuje ktoś taki lub wie jak się sprawuje?

    • Przez Farmer79wlkp
      Kupię sadzarkę na pasach dwu rzędową do ziemniaków s-211 lub młodszy model.
      Najlepiej woj.wielkopolskie ale jak sadzarka będzie tego warta mogę dojechać w każdy zakątek kraju.
      Szukam także formownicy do ziemniaków dwu rzędowej na 70-75cm Remprodex Bomet lub inna o podanej szerokości.
      Będę  wdzięczny za jakieś konkretne namiary na sprzęt oczywiście w rozsądnej cenie
    • Przez szczurek05w
      kupie brony pom agustów ? ma ktoś woj lubelskie 
    • Przez seba710745
      Witam mam do sprzedania obsypnik do ziemniaków.Obsypnik jest w stanie bardzo dobrym.Sprzedaje z powodu likwidacji uprawy ziemniaków
      Cena 370zł za sprzęt.Jakieś pytania prosze kierować na numer 791808003
      Znajduje się na pograniczu województw(opolskiego, ślaskiego i łodzkiego) w miejscowosci Rudniki(woj opolskie).
      15km od Miasta wieluń, 18 km od miasta praszka, 10 km od Miejscowosci krzepice


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj