Friedrich

Pomoc w wyborze zdjęcia

Polecane posty

Friedrich    0

Cześć,

Mam dla Was szybkie pytanie, a mianowicie - które z poniższych zdjęć lepiej waszym zdaniem lepiej przedstawia ten produkt (nie jest on taki sam, ale nie chodzi o niego)? Poniżej link do ankiety Google oraz zdjęcia w wyższej rozdzielczości.

https://goo.gl/forms/86mJxNf4PdCzEKe93

Z góry Dziękuję za głosy, jest to dla mnie ważne.

Bez nazwy.png

DANDYS    225
z lewej jakby taki chinski, a z prawej taki masywniejszy i lepiej wpada w oko :D

Friedrich    0
1 godzinę temu, DANDYS napisał:

z lewej jakby taki chinski, a z prawej taki masywniejszy i lepiej wpada w oko :D

Poniekąd coś w tym jest. Jednakże te fotki są w małej rozdzielczości i tak naprawdę nie widać przewagi 1-szego w ilości detali oraz ostrości (mniejsza przysłona - szerszy zakres ostrości na poszczególnych planach). Nie posiadam referencyjnego monitora aby w 100% wiernie oddać kolor fotografowanego przedmiotu, więc reakcje mogą być takie jak Twoja. Mi chodzi zaś głównie o kierunek w kórym dążyć (robię badanie).

Edytowano przez Friedrich

Zdecydowanie 2, 

Lepiej wygląda jak jest nie przekrzywiony, wygląda na dobry jakościowo z lepszego materiału i ta nasadka na samej górze jest ładnie wykonana(w porównaniu to nasadki na tym po lewej)  Jedyne co bym zmienił, to dał więcej światła ;) 

Pozdrawiam 
Sebastian
www.ZENOX.pl - Części do maszyn rolniczych 
sebastian@zenox.pl 
TEL. 723 678 743 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez boruch
      Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez Marek46ha
      Witam,
      Którą owijarkę samozaładowczą polecacie z własnej praktyki na większy areał UZ.
      Z tych bardziej solidnych to zastanawiam się nad mchale 991 High speed, mchale 991BE, kuhn rw 1400, lely attis pt 160, coś z Elho ewentualnie jeszcze coś innego?
      Niektórzy zwracają uwagę na to żeby owijarka zbierała bele czołowo idąc zaraz za prasą. Rozumiem ten argument, ale jeżeli ma sie dosc krótkie działki i zazwyczaj wchodzi sie z owijarką po ok. pól godziny to chyba standardowe podnoszenie beli też bedzie solidne i się sprawdzi?
      Bardzo podoba mi sie patent stawiania beli pionowo po owinięciu.
      Generalnie najbardziej podchodzi mi mchale. Z tym że cena bardzo wysoka i gdzieś tam słyszałem że mchale ma jakieś swoje słabe punkty. Tylko że ta osoba nie potrafiła sprecyzowac o co chodziło. Sporo moich znajomych ma elho ( bodajże silomatic 1010) wprawdzie je zachwalają, są tańsze ale nie wiem czy lepsze.
      Uważacie że warto brac owijarkę w topowym wyposażeniu?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam serdecznie
      Planuje zakup pługa używanego. Obecnie mam 3 skibowego Nimeyera 3x40 ale brak mi już do niego cierpliwości... boszka do rąk i ciąć Zainteresował mnie model VD z kvernelanda na "śrubowych" odkładniach. Z tego co wyczytałem bardzo ładnie orze, regulowana szerokość orki, konstrukcja mocna a zarazem niska waga, no i niskie zapotrzebowanie na moc podobno 4 skiby 90KM daje radę. Mam Renault Ares 550 95KM + turbo tego nimeyera wcale nie czuje spokojnie poradziłby sobie z 4 skibą z przodu komplet obciążników nic nie buja itp. i teraz mam pytanie lepiej kupić 3 skibowy czy 4 skibowy. Jeśli 4 to raczej vd85 a jak 3 to vd100 ziemie mam mozaikowate trochę górek, glina, lżejsza ziemia, trochę "złota" ogólnie 3 i 4a klasa. Doradźcie mi bo sam już nie wiem 3 czy 4 czy sobie ares poradzi ???

Pozdrawiam
    • Przez Mikua
      Cześć wszystkim,widzieliście może gdzie kolwiek w internecie zdjęcia albo plan z budowy własnej kabiny do ciągnika? Sam zaczynam już robić lecz chciałbym podpatrzeć jak inni to robili i w jaki sposob.
    • Przez piotrp213
      witam wlasnie sprzedalem dotychczasowy kombajn mialem new kolanda 1545 i chce kupic nowszy
      zastanawiam sie nad claasem dominatorem 98 sl lub 88sl john deerem 1177s2 w hydro lub new holandem tc54 chedery nie wieksze niz 4,5 metra zastanawiam sie co wybrac roczniki clasa i john deera 91 a new holand mlodszy ceny porownywalne do 110000 ogladalem juz kombajny i nie wiem co wybrac ktory bedzie lepszy mial wieksza wydajnosc jak ze spalaniem i awaryjnoscia
      prosze o pompc i wasze sugestie
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj