nobeq

Case puma 140 x vs New Holland T7. 175

Polecane posty

nobeq    6
Witam, rozważam zakup któregoś z wyżej wymienionych ciągników. Oba ciągniki 6 cylindrowe 140km. Z wyposażenia to amortyzowana przednia oś, przedni tuz. W Case jedyna dostępna skrzynia semi powershift 19x6 eco, w nh jest ta sama ale chyba dostępne są też inne? Zawory w pumie też tylko mechaniczne. Jest może ktoś kto był w podobnej sytuacji i potrafi mi doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

New holland bo ma więcej koni :D Porównaj cenowo jak wychodzą oba i myślę że wybieraj tańszego, jak podobnie to kwestia gustu i wyposażenia. Ciągniki mechanicznie pewnie niczym się nie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobeq    6

W wersji "x" pumy jest tylko 18x6 ewentualnie 19ty bieg eco. Ja mam ograniczenie na modernizację do 140km więc tylko takie ciągniki wchodzą w grę. Jutro będę znał ceny jakie mi dilerzy zaproponują za te ciągniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ZELKOW montują ale nie w tej. Otóż jeśli mnie pamięć nie myli to Puma 140 ma oznaczenie X czyt. bieda edition tak jak T7 z oznaczeniem S. Jak ktoś wyżej napisał, mechanicznie będą to te same ciągniki. Jeśli chodzi o model Puma 150 i T7 bez "s" to już można sobie dobierać od powershiftów po bezstopniówkę. Powiedz mi kolego do czego miałby służyć ten ciągnik, ale jeśli bierzesz pod uwagę jedynie te modele to jedź do obydwu dilerów i bierz ten tańszy.

Edytowano przez KrowieBieszczady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobeq    6
Będzie to główny ciągnik w gospodarstwie. Właśnie jutro będę znał konkretne ceny za oba modele, więc może to mi pomoże wybrać :) Jak na razie to w T7 na plus daje to że jest możliwość lepszego dobrania wyposażenia, chociażby te elektrozawory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując ciągnik za taką kase brałbym  wyposażenie tak jak w Pumie Multicontroller, wszystko pod ręką, skrzynia, rewers, podnośnik i elektrozawory, analogicznie NH ;) Chyba, że ciągnik robi u kogoś większość np. w talerzówce, agregatach lub orka w dużych kawałkach gdzie często nie obracasz pługa to mechaniczne wystarczą ;) 

Edytowano przez KrowieBieszczady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
a przecież możesz kupić ciągnik o 10% większą mocą tylko musisz to uzasadnic chyba że ograniczają Cb finanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobeq    6
Pierwsze słyszę o takiej możliwości? W zestawieniu rzeczowo - finansowym operacji mam wpisany ciągnik 130-140km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

Ja wczoraj zamówiłem T7.175 byla troszke lepsza cena od case a po za tym z kislem nie moglem sie dogadac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobeq    6
Ja jestem właśnie po rozmowie z nh i chyba jestem skłonny go jutro zamówić. damii1 mógłbyś zdradzić w jakim wyposażeniu i jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarJas1973    0

Witam, czy któryś z użytkowników forum posiada Case Puma 140 x, ma wyrobione zdanie o maszynie, opinie. Proszę podzielić się wnioskami.

Proszę o informację także Jak spisują się zamówione wcześniej przez szanownych forumowiczów New hollandy T 7,175 clasic.

Edytowano przez MarJas1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarJas1973    0

Naprawdę nikt nie ma żadnych spostrzeżeń na temat wymienionych maszyn? Coś nie tak dzieje się na forum, innym razem sypią się setki postów, złośliwości a tu żadnej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Rafalk1990
      Witam, potrzebuję lewe drzwi oraz dolny wałek pedny łączący skrzynię z przednim napędem do Case 845 XL orientuje się ktoś gdzie dostanę używki. Dzwoniłem już do agrofarm i łódzkie Ktery może będą mieli trzeba czekać, ktoś z was zna kogoś jeszcze? Może znacie jakiś zakład który jest w stanie taki wałek dorobić?
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez kuba5150
      Szukam mechanika który zna się dobrze na serii case maxxum 51.. z pomorskiego. 
    • Przez rolnikokos
      Witam, chciałbym poznać opinie użytkowników tych pras. Jakie są jej zalety i wady? Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiej prasy? Miałaby docelowo chodzić w zestawie z new Hollandem T4 85km czy ciągnik da sobie z nią radę? Będzie prasować słomę, siano i sianokiszonkę. Dzięki mile za wszystkie odpowiedzi. pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj