marcin14-90

SW 400-Obrotomierz

Polecane posty

marcin14-90    0

Witam, jestem po wymianie silnika i szukam wałka napędu pompy olejowej "na pletwie" z wyjściem na obrotomierz silnika, w poprzednim silniku było na kwadrat. Może ktoś ma namiary na taką część, albo jest może inne miejsce skąd wziąć obroty silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsbil    29

W dieslu można wziąść sygnał z alternatora. Tylko musi być dobrany alternator do obrotka i odpowiednią ilość cylindrów.


Ursus C360
Ursus C330
Sprzęty stare ale jadą, po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Za kilkadziesiąt zł można kupić gotowy zestaw do elektronicznego pomiaru ( mierniki z czujnikiem ). Montujesz na desce i masz spokój na lata. 

Co do czujnika, to jak się nie mylę były 2 typy więc może wystarczy wymienić czujnik? Tylko to dość droga część więc myślę, że łatwiej to pierwsze":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bigger
      Witam wszystkich bardzo serdecznie piszę ponieważ zainteresował mnie ciągnik Agrifarm 550 ale mało o nim wiem podobno produkowany jest w Turcji i wyposażony w silnik perkins Proszę o podpowiedź czy wart jest tych pieniędzy czy może znacie jakiś inny ciągnik lepszy a w podobnej cenie ponieważ nie ukrywam chodzi mi o dosyć tani nowy ciągnik mile widziane opinie użytkowników jeśli ktoś taki posiada . Z góry dziękuję za odpowiedź
      dodam jeszcze link z tym ciągnikiem:
       
      http://otomoto.pl/agrifarm-550-A274022.html
    • Przez PronarekP5
      Tak jak w temacie , czy wiecie czy da sie samemu dołożyć coś do tych ciągników co występuje w wyposażeniu dodatkowym a są przygotowane np. kable do podłączenia itd. Co trzeba dołożyć co zrobić , żeby zamontować coś dodatkowego, widziałem ze w tylnych lampach są kable do sterowania zaworami hydraulicznymi tylko co trzeba zrobic oprócz dolozenia guzików żeby to uruchomić.
    • Przez Adam9125
      Witam,
      Mam zamiar kupić agregat do uprawy uproszczonej Köckerling QUADRO 400, i mam takie pytanie czy on dobrze podrywa ziemie czy jednak rozstaw rap co 27cm to za szeroko jak do uprawy bez orkowej? Czy lepszy jednak byłby może Vario ?
      U mnie ziemie mieszane mady i piaski.
       
    • Przez Annkrus
      Witam posiadam duzo części do silnikow sw 400 i sw 680 ;] proszę pytać co potrzeba ,a chętnie odpowiem ;] 
    • Przez Rolnex
      Witam wszystkich. Przymierzam się do zakupu maszyny Kockerling trio 400. Chciałbym zasięgnąć porady użytkowników, ludzi mający jakieś ciekawe sugestie odnośnie tej maszyny, jej awaryjności, wytrzymałości. Każda opinia będzie dla mnie bardzo ważna. Liczę na owocną dyskusję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj