Chota

HIP HOP

Polecane posty

mirasek    13

Ogólnie rzadko słucham HH, a jeśli już to tylko najlepszy z najlepszych Kaliber 44 :D

Najbardziej podoba mi sie kawałek "Film" z płyty "w 63 minuty dookoła świata". Czasem w gramofon mp3 wrzuce też 52 Dębiec, niektóre utwory z ciekawymi tekstami mówiącymi o pesymistycznej rzeczywistości z nutką agresji :)

 

Nie trawie HH emanującego "szpanem" gdzie jakis facet w dresie obwieszony łańcuchami stoi przy oplu calibrze i giba sie jak taczka gnoju pierdząc coś o hajsie, seksie i drogich samochodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

@mirasek - poprostu od razu widać który z nich sie sprzedał


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2
Widziałeś co napisał Witek? tojest według ciebie szmira?

Sądzisz że Polski Hip Hop jest do d*py? To jaki jest dobry? Amerykański?? Przecież nie rozumiesz z tego ani słowa.

W czasach świetności polskiego Hip Hopu (kaliber, Molesta,Paktofonika, i innych ) cieszyłeś się z rowera, który dostałeś na komunię.

hmmm kolego ja mam juz 29lat a wiec cos moge pamietac na ten temat...a pozatym jezyk angielski znam!!!!


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

@sirmnemonic

Doniu miał wcześniej takie normalniejsze kawałki, dużo wcześniej :D ni niewiele ich było :)

Dla mnie też najlepszy jest OSTRY. Najlepsza jego płyta to ta z kawałkiem Kochana Polsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

zetor mowisz ze nawijaja o jaraniu biedzie itd ale nawijaja o prawdze oni niasa jakies przeslanie posluchaj k44 prawie w kazdym kawalko jest o trawie ale oni nie namawiaja do jaraania jej tylko o tym co sie z tym wiaze a peja wlasnie rapuje o tym co przezyl czyli bieda o wywodzi sie z prawdziwej biedy wybil sie i ma kase i sam sie przyznalk ze nie ma prawka on w swoich kawalkach mowi o tym zeby nie siedziec pod blokiem i czekac na wszystko tylko ze tzrzeba ruszec sie z miejsca tak samo jak liroy wielu go krytykuje ze robi klipy z jakimis golymi laskami czy cos ale czy to jest cos dziwnego? przeciez to jest normalne i on tez nie widzxi w tym nic zlego jak sam powiedzia;l "on pokazuje piekno kobiecego ciala"

ja slucham WYP3 Liroy Kaliber 44 Paktofonika Fenomen Peja WSP i to chyba wszystko jak bedziecie chcieli to moge zapodac probki moich tekstow (sam ukladam sobie niekiedy) moze kiedys o gospodarce napisze ale to jak bedziecie chcieli


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

jest jedna rzecz dla której warto zyć i niezmienia się nic

 

jako mieszczuch z Poznania popieram Hip-Hop wlkp

 

osobiście mieszkam na Dębcu więc jakoś znam te klimaty


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Hehehe, też lubie poznański HH :D Wiadomo co dobre, heh :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
hip hop to tylko amerykański(bardziej rap, ale to jeden ciul)....

 

Dla mnie też- jak hip hop to tylko zza oceanu blink blink :( . Nie oszukujmy się- bez amerykańskiego hip hopu nie istniałby polski hip hop. Może ostatnio rzeczywiście murzyni teksty mają płytkie- podprogowo erotyzujące- ale mają z tego kasę. Jednak początki niektórych wykonawców były podobne do polskich- bieda, brak zajęcia, podejrzane interesy (Dr. Dre, Snoop Dogg). Co do języka w tego rodzaju muzyce- to uważam, że j. polski jest zdecydowanie bardziej bogaty w ekspresję i więcej można nim wyrazić, niż angielskim- ale za to murzyńskim rytmom nic nie dorówna!

 

Zetor5340 Pozdro!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Dobra-a kto on jest ów Hip Hop ?:(-pytam bo ja się wychowałem na muzyce i w okresie w którym aby zaistnieć na scenie muzycznej TRZEBA było umieć grać i śpiewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis32    1

Ja tam bardziej to techniawek słucham bardzie cieszą moje uszy ale z hip-hop'u też bym coś znalazł:

Akon, 50cent, Doniu, JEDEN OSIEM L, coś by sie znalazło jeszcze ale nie chce mi sie myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

18L dla mnie to nie jest hip hop.

 

MTZ_820 zapodaj mi twoje teksty.Ja też coś od dłuższego czasu prubuje wykminić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

dla tommy'ego

 

prawdziwe zycie jest na tym bicie

srodmiejskiego chlopaka ktory ciagle z kumplami baka baka

pali i pije pare szyb tez wybije przed psami takze sie ukryje

palenie i picie to cale jego zycie

dniami i nocami wluczy sie z kumplami

nie mysli o jutrze pamieta tylko chwile ktore sa tak ulotne ze wcinaja sie w ta zwrotke

 

kocha taki styl bo rozwija sie jak motyl od wielu lat kocha takze marihuany smak i trzyma sie go jak hak

nienawidzi pal bo pamieta kiedy stal sam w bramie a tamci zabierali mu kanapki on z placzem do matki ojciec nie martw sie synu urosniesz dolacxzysz do ekipy skrwysynow

 

sorry za wulgaryzmy

mam jeszcze jeden ale to juz jak bedziecie chceili


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

jak ja nie lubie hip-hopowców którzy śpiewają tylko o piciu bakaniu i uciekaniu przed policją

 

"rap o życiu cieciu nie życie według rapu"

 

życie składa się z takiej ilości róznych przeplatajacych się zeczy ze pisanie tylko o tych trzech jest jak opowiadanie o ksiażce widząc tylko jej okładke


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

No jeszcze jakiś podkład muzyczny i na Top Trendy :(. Daj ten drugi utwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Zycie pier**lona szkola ale codzien na lekcje nas wola

od rana do wieczora uczymy sie jak nie miec dola

nie zawsze to dziala i dlatego jest hala

choroba sie nie usprawiedliwimy bo musimy byc uczciwi

a zycie jest? no w sumie nie bo przychodzi na nas kres

kres zycia, smierc jest meta cierpienia codziennego zycia

chcialbym to wszystko zatrzymac powrocic do dawnych chwil

ale naszczescie ratuje nas rap ktory kazdemu jest w smak

 

 

ja ide swym tym tropem i bawie sie hip-hopem

ide miedzy levelami bawie sie literkami

teksty ktore ukladam sa jak huragan

 

jak cos jeszcze wykminie to napisze

basiutka a wiec dla ciebie hip-hopem jest doniu 18L? oni spiewaja o wlasnych przezyciach a nie tak jak w tych przykladach ktore ppodalem moze i fajna nuta ale teksty kiepskie wsluchaj sie w prawdziwy hip-hop i zrozum go a pozniej dopiero pisz coo tym myslisz a nie ze wszyscy najezdzaja ze hhopowcy to wandale cpuny itd kurde nie znacie tego to po co sie wypowiadac i to krytykowac NO COMMENT TAKIE MOJE ZDANIE


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

sorki jeśli kogoś uraziłam - ale w jakiś dziwny sposób chce mi się żygac jak słysze tekst typu "jestem złym sq... co ucieka przed policją jaram skręty i pije piwo" i nie chodzi o sam tekst tylko o to ze śpiewa to gościu który nigty tego nie robił bo ma bogatych starych - a wklipie widać tylko wielkie cycki głupich lasek złote łańcuchy i takie tam pierdoły

 

Ps - jeśli chodzi o donia (lubie :( ) a 18L (nienawidze) - a w sprawach Hop-Hopu nie wiem czy już pisałam ale mieszkam na dębcu w poznaniu i znam te obrazki (jakiś czas byłam nawet laską blokersa - tylko ze się skończyło troche smutno :) ) - nie krytykuje wszystkich tylko tych którzy zrobią z siebie murzyna tylko po to zeby zarobić


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

no to sioe nie zrozumielismy :( bo ja tak samo uwazam ale chyba nie powiesz ze PFK K44 WY3 Peja Liroy robia to dla kasy? dla kasy robi w polsce wlasnie Doniu Liber 18L Mezo i inne szmaciarze co do Liroya to wiem ze zaraz napiszecie ze u niego wlasnie cycki lancuchy w klipach ale cos wam powiem facet doszedl do wszystkiego sam i robi to co lubi pokazal dzieciakom z swojej okolice ze jak beda dalej siedzieli pod blokiem z fifka albo jabolem to do niczego nie dojda przeciuez widac ze robi cos dla dzieciakow ktorzy chca cos osiagnac po jego osrodku w ktorym im pomaga na rozne sposoby

Pozdro :)


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Mtz wpełni sie z tobą zgadzam.Mezo to jest debil.To teraz ja te twoje teksty rzuce na podkład i nagram i bedzie git bit!!!hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

ok ale zastrzegam sobie prawa autorskie :( skad masz podklady?


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

co do tych co grają dla kasy najbardziej mnie wq.... ci z warszawki

 

a co do waszych tekstów to są całkiem całkiem


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj