Chota

HIP HOP

Polecane posty

Chota    12

słuchacie ? kogo słuchacie ? kto wam się najbardziej podoba z tej branży ?


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

hip hop to tylko amerykański(bardziej rap, ale to jeden ciul)....te polskie szumowiny to słuchac się tego nie da :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0
....te polskie szumowiny to słuchac się tego nie da :D

a co ty ich tak ich określasz, a co ty ich znasz ze tak ich określasz, nie podoba mi sie takie cos

 

ja ostaniu słucham Jędkera, Fu, czy Killaz_Group

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

hmmmm ja pamiętam jak na studiach sie słuchało takich składów jak K-44, Molesta-Ewenement, Warszafski-Deszcz....ehhhh to były czasy


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Ile ty masz lat Zetor?

tak trudno w profil zajrzeć?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirmnemonic    1

Widziałeś co napisał Witek? tojest według ciebie szmira?

Sądzisz że Polski Hip Hop jest do d*py? To jaki jest dobry? Amerykański?? Przecież nie rozumiesz z tego ani słowa.

W czasach świetności polskiego Hip Hopu (kaliber, Molesta,Paktofonika, i innych ) cieszyłeś się z rowera, który dostałeś na komunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Eldo, Gramatik, FU, O.S.T.R., Onar, Fenomen, Doniu, Paktofonika, Pezet Non, Vienio. Jak na moje najlepszy polski hip hop. Bo od jakiś 2 lat to prawie tylko komercyjna szmira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirmnemonic    1
Eldo, Gramatik, FU, O.S.T.R., Onar, Fenomen, Doniu, Paktofonika, Pezet Non, Vienio. Jak na moje najlepszy polski hip hop. Bo od jakiś 2 lat to prawie tylko komercyjna szmira.

Zgadzam sie w 90 % :D Odpada Doniu tylko.

Najbardziej dla mnie wymiata OSTRY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0

Wwo i Zip skład, Hemp gru jest super a tam miedzy innym właśnie jędker, sokół, pono, wilku itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Polski hi hop jest wmiare dobry.

 

Mój ulubiony kawałek to "Cudowny Dzieciak". A tak to 52 debiec Płomień 81 no i Hemp Gru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Widziałeś co napisał Witek? tojest według ciebie szmira?

Sądzisz że Polski Hip Hop jest do d*py? To jaki jest dobry? Amerykański?? Przecież nie rozumiesz z tego ani słowa.

W czasach świetności polskiego Hip Hopu (kaliber, Molesta,Paktofonika, i innych ) cieszyłeś się z rowera, który dostałeś na komunię.

moze i się cieszyłem, ale to było wtedy a ja mówie o teraźniejszości jak przypadkowo przesłuchałem pare kawałków to podziękowałem...totalnie dno, jak dla mnie oczywiście każdy ma swoje zdanie i nie burkajcie, ja wole amerykański, moze i nie rozumie słów ale nie o to tez chodzi,muza jest do słuchania a nie do zastanawiania się nad treścia...a jak słyszę o czym śpiewają po polsku to juz mam dość.moze i tam niektóre kawałki są dobre ale amerykański jest jak dla mnie lepszy.po amerykańsku moze tez spiewają dennie ale jak mówiłes nie rozumie słów wiec mozna słuchać a po polsku wszystko łapię i dochodzę do wniosku ze to nie dla mnie.

 

a pozatym gdyby nie ameryka dziś byście nie mieli w polsce hip hopu.

 

bo stamtąd sie własnie ta muza wywodzi.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
moze i się cieszyłem, ale to było wtedy a ja mówie o teraźniejszości jak przypadkowo przesłuchałem pare kawałków to podziękowałem...totalnie dno, jak dla mnie oczywiście każdy ma swoje zdanie i nie burkajcie, ja wole amerykański, moze i nie rozumie słów ale nie o to tez chodzi,muza jest do słuchania a nie do zastanawiania się nad treścia...a jak słyszę o czym śpiewają po polsku to juz mam dość.moze i tam niektóre kawałki są dobre ale amerykański jest jak dla mnie lepszy.po amerykańsku moze tez spiewają dennie ale jak mówiłes nie rozumie słów wiec mozna słuchać a po polsku wszystko łapię i dochodzę do wniosku ze to nie dla mnie.

 

a pozatym gdyby nie ameryka dziś byście nie mieli w polsce hip hopu.

 

bo stamtąd sie własnie ta muza wywodzi.

 

Racja. Gdyby nie czarni w USA nie mielibyśmy hiphopu. A jak już to jakiś badziwny.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    249

ja się wychowałem na paktofonice...i wychowuje sie do dzisiaj. moim zdaniem to był sład jedyny w swoim rodzaju. Drugiego takiego nie bedzie.Następnie natknąłem sie na O.S.T.R'ego i tez musze przyznać że słucham go w każdej wolnej chwili. Do wpadających mi w ucho moge jeszcze zaliczyć K-44, Fenomena,Grammatik,Łone i PeZeta...czasami siądzie jakiś Małolat...no i lubie sobie czasami posłuchać h-h z mojego rodzimego miasta- BSO, ZAS Fekt itp.

 

A co do wypowiedzi Zetora- polscy hip-hopowcy (przynajmniej ci których wymieniłem) starają sie opowiadać o tym co dzieje się na ich oczach, za szybami ich domów-bieda,korupcja, kłamstwo na każdym kroku. Pokazują oblicze Polski której każdy z nas częściowo się wstydzi i chwała im za to że mają odwagę o tym mówić. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Takie jest moje zdanie i nie chce ci narzucać co ty masz słuchać tylko wyrażam moją opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
A co do wypowiedzi Zetora- polscy hip-hopowcy (przynajmniej ci których wymieniłem) starają sie opowiadać o tym co dzieje się na ich oczach, za szybami ich domów-bieda,korupcja, kłamstwo na każdym kroku. Pokazują oblicze Polski której każdy z nas częściowo się wstydzi i chwała im za to że mają odwagę o tym mówić. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Takie jest moje zdanie i nie chce ci narzucać co ty masz słuchać tylko wyrażam moją opinię

tak masz racje...nawijają o biedzie a przy okazji o jaraniu, życiu ulicy i rozróbach.

 

 

tylko jak sie dzieje źle to trzeba działać a nie o tym śpiewać.

 

śpiewają ze nie ma pracy, no jasne ze nie ma jak całymi dniami stoi pod blokiem w dresie i pije browara. :D z kumplami.

nie mówie ze w amerykańskim tak nie nawijają bo u nich jest gorzej,ale słuchając amerykańskiego po pierwsze nie słucham o polsce (ze bieda i takie tam),a po drugie jest inny jezyk wiec i tak nie rozumie o czym nawijają i to mi odpowiada.

 

wszyscy mówią ze polski hip hop jest spoko i wogóle taki dobry a ciekawe czemu nie mamy takich wykonawców o takiej sławie jak Tupac,50 Cent czy SnoopDoog.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
wszyscy mówią ze polski hip hop jest spoko i wogóle taki dobry a ciekawe czemu nie mamy takich wykonawców o takiej sławie jak Tupac,50 Cent czy SnoopDoog.

jak to nie wszyscy juz wyzej wymieniani (ze starej ekipy) nie sa nic gorsi od tych amerykanskich tempakow, tylko fonografia w polsce jest ponizej poziomu, ja jeszcze od siebie dodalbym ryska i duzo bardziej lubie posluchac prawdziwych polskich kawalkow niz przyglupich murzynow (np. 50cent sie ostatnio % nauczyl i teraz tym emanuje :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Ja od zawsze słucham Paktofoniki.Często też K44 ale tylko 2 pierwsze płyty.A tak to słucham jeszcze Hemp Gru,Molesta,THS Klika,O.S.T.R a te Poznańskie to jakoś mi w ucho nie wpadają.Ale i tak PFK jest jak dla mnie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
jak to nie wszyscy juz wyzej wymieniani (ze starej ekipy) nie sa nic gorsi od tych amerykanskich tempakow, tylko fonografia w polsce jest ponizej poziomu, ja jeszcze od siebie dodalbym ryska i duzo bardziej lubie posluchac prawdziwych polskich kawalkow niz przyglupich murzynow (np. 50cent sie ostatnio % nauczyl i teraz tym emanuje :D )

może są przygłupi ale jaką kasę mają.

 

 

ale dobra każdy ma swoje zdanie.przeciez nie mówie ze ma wam sie podobac amerykanski rap.

 

pozatym jest jeden białas w usa co rapuje, wiadomo chyba o kogo chodzi.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Jak dla mnie to tylko Poznański Hip-Hop sie liczy - wkońcu od peji zaczął sie rozkwit tego gatunku w naszym kraju - choc i wcześniej powstało kilka fajnych tracków - a tak odchodzac od tematu to np Liber kończył studian na AR w Poznaniu na TRiL-u więc jest jak by nie patrzeć z branzy :D


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

owszem zaczeło sie wczesniej ale taki stan jakl teraz ze hip-hop słychac na kazdym rogu ulicy to sie tak od 2001-2002 roku zaczał


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

kiedyś się tego słuchało ale od pewnego czasu przestał mi się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj