Polecane posty

Konrad2510    98
Proszę piszmy w tym Nowym temacie tylko i wyłączne o cenach zbóż!!. Podawajmy cenę netto/brutto, miejsce sprzedaży i lokalizację. założyłem ten temat bo mam dosyć ciągłych spekulacji czy się opłaca i w ogóle, a żeby zobaczyć cenę to trzeba się cofać kilka stron, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

kiepski pomysł z nowym tematem , bo tamten obserwuje całe af

raczej trzeba było zasugerować modom ,żeby trochę porządku przypilnowali

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez janek999
      Tak jak w temacie .Pompa podnosiale trzeba bardzo dlugo czekac i co jakos 1 min sie podniesie troszeczke i za 1 min znowu i slychac z przodu ciagnika jakies jakby obcieranie czy takie cos jakby olej saczyl sie -niewiem jak to opisac. W domu normalnie jak sie doleje do pompy oleju to podnosi na podworku normalnie.Wyjade na pole podiesie ze 2 raz i juz niepodnosci- na podworku niewidac zeby olej lecial.Wie ktos mzoe w czym problem ? W pompie jest 15 L .Tak podejrzewam bo niewiem gdzie sie wlewa z tylu nad ramionami miechanik mowil.A do jakiegos serwisu niemam nr zeby zadzwonic.
      Jaki to model to niewiem wiem ze ma 31 lat bo niepisze jaki model -wiem ze ma 98 czy 100 KM.
      Z gory dziekuje bardzo.
    • Przez dark34
      Witam interesuje sie kupnem nowego ciagnika w przedzialem mocy 180-200km cena okolo 400tys brutto podkreslam okolo moze to byc 450 ale i 350. Mam gleby dosć ciezkie, gory, to ma byc ciagnik ladny i wytrzymaly. w grę wchodzą Massey Ferguson, Case, New Holland, bo John Deere to moze sie nie miescic w tej cenie ale i tez jest przereklamowany, takze pomozcie w wyborze
    • Przez extrabyk
      Mam do sprzedania bardzo ciekawe koła 14/65-16 (355/65-16) na przód do ciągników bez przedniego napędu. U mnie były na MF 290. Prawdopodobnie pasują też do Fordów i Zetorów. Wymiary otworów i opis w ogłoszeniu. Cena może nie niska ale opony praktycznie nowe a felgi nie kombinowane tylko oryginały mocne i szerokie. Idealny zestaw szczególnie na łąki i do ciągnika z ładowaczem.
      https://www.olx.pl/oferta/kola-z-oponami-14-65-16-CID757-IDraNFT.html
    • Przez extrabyk
      Mam do sprzedania silnik Perkins z osprzętem lub bez. Szczegóły w ogłoszeniu.
      https://www.olx.pl/oferta/perkins-4-cylindry-CID757-IDrsX8F.html
    • Przez Ezekiel
      Co sądzicie o tych proporcjach zbóż na tone paszy dla tuczników:
      Jęczmień 200kg 
      Pszenica 100kg 
      Pszenżyto 250kg
      Kukurydza 275kg 
      Śruta np. rzepakowa  150kg
      Dodatki 25kg
      Czy dla 200 tuczników wystarczy 60 ton paszy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj