Polecane posty

Mam problem z wspomaganiem w zetorze 7211 podczas jazdy da się skręcać ale już podczas postoju naprawde trzeba się nasiłować żeby skręcić i mam pytanie co może być przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Matin2o
      Witam mam problem zrobiłem remont generalny silnika w zetor 7211 i ciśnienie jest za niskie.Na wolnych obrotach i nierozgrzanym silniku wynosi 2 atm,a na większych obrotach i nierozgrzanym silniku 3,5 atm.Mam zamiar wymienić bąka na wymienny filtr oleju, czy to coś da?Mam nowy licznik.Co zrobić aby ciśnienie było większe?
       
      P.S 
      Jakie powinno byc ciśnienie?
    • Przez rogisek1
      Witam
      Mam zetora 7011 i jestem na etapie wymiany chlodnicy i mam dylemat jaka chłodnice miedziana czy aluminiowa. Proszę o pomoc.
    • Przez matix0x
      Witam! Planuje wymienić 4 dziury w zetorze, gdyż robię ogólny remont. Macie jakieś sprawdzone zestawy naprawcze? Koledzy już trochę mi namoncili jeden mówi żeby brać oryginale, drugi żeby brać kolbensmitch, a jakie jest wasze zdanie na ten temat?
    • Przez rolnik10_11
      Witam, kupię Zetora 5245, 6211, 6245, 7211, 7245, 7711, 7745 kupię jeden z tych modeli, od rolnika, cena jaka mnie interesuje to do 33tysiecy.  Najlepiej jakby ciągnik znajdował się w województwie śląskim bądź ościennych (Czechy i Słowacja też) Proszę o oferty
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj