Pawek21

Laki ile. Balotow

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawek21    0

Witam mam okazje wydzierzawic laki(.w przyszlosci mysle o wpuszczeniu bykow na razie trzoda ­čśö­čśö) na razie bym myslal o sprzedazy siana I moje pytania to ile moge uzyskac beli siana z 2 pokosow z 23ha laki klasy 4 dosc wilgotny teren zwijac bede presa new holland br740 bele 125cm┬á

I drugie pytanie jaki koszt szacujecie nawozy pielegnacja lak na 1ha

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
DANDYS    254
Zale┼╝y co tam ro┼Ťnie,bo jak wilgotny to przypuszczam ┼╝e trawa trzcinowa , mo┼╝e by─ç i 5 i 15z ha ,

Udost─Öpnij ten post

Wiadomo┼Ť─ç z agroFakt.pl

Patryk1222    108

Zarobisz ch┼éopie daruj sobie szkoda czasu kto┼Ť szuka frajera a zarobisz mo┼╝e w roku takim jak ten jak przechowasz z roku poprzedniego...┬á

Udost─Öpnij ten post

przemekuliski    106
Zalezy czy dop┼éaty dla ciebie czy foplaty zg┼éasza w┼éa┼Ťciciel bo mo┼╝e ma programy jakie┼Ť ze pokos musi bycbwykoszony p├│┼║niej lub cos wiec to wszystko od tego zalezy

Udost─Öpnij ten post

Pawek21    0

Doplata moja dzierzawa okolo 300 400zl umowa 9 lat zastanawiam sie bo w okolicy znam ludzi co sprzedaja siano i popyt maja wielkopolska tu bydla sporo

Edytowano przez Pawek21

Udost─Öpnij ten post

przemekuliski    106
RJ je┼Ťli nikt nie dyktuje warunk├│w to zrobi─ç wsiewke z koniczyny i nie siano lecz sianokiszonke wtedy robi─ç lepiej przechowywac i cena inna a Nir musowo tak przewracac i suszyc

Udost─Öpnij ten post

Pawek21    0

Tak myslalen by jakas wsiewke i do zimy trzymac w okolicy od 80do 100 zl za balot wolaja sianokiszonki na olx w promieniu 30km 

Udost─Öpnij ten post

Sokol2    85

u mnie ┼Ťrednio sianokiszonki z hetara w tym roku 25kulek 1 pokos, 14 2pokos, 11 3 pokos, 7 4 pokos. prasa sipma... co roku obornik daje. moj rekord w 2016 roku z 0,9ha 48kulek w maju w pierwszym pokosie... nawozenie zawsze podobne a wtedy tyle mi da┼éo, na innych ┼é─ůkach te┼╝ mia┼éem wiecej niz zwykle ale┬á nie az tyle. Najmniej mia┼éem w 2015roku od kiedy sie tym zajmuje pierwszy pokos by┼é w miare ok ale reszta porazka

Udost─Öpnij ten post

Alamo    1503

Wo┼éaj─ů na olx ale tego nikt nie chce,towar owini─Öty foli─ů, dla potencjalnego nabywcy nieznanej jako┼Ťci,sprzedaje si─Ö tylko wtedy gdy panuje susza, cena 100z┼é, gdzie cena siana jest bliska tej kwoty,koszty produkcji kiszonki zr├│wnaj─ů obydwa warianty jednakowo. Z 1ha tej klasy ziemi i normalnego sezonu nie nale┼╝y liczy─ç na wi─Öcej ni┼╝ 15-17 bel pierwszego i 8-9 drugiego pokosu

Edytowano przez Alamo

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez niudizajn
      Mam problem w postaci ┼éak na torfie. Zrobi┼éem rok temu renowacje 2,5 ha takich ┼é─ůk (Roundup + Orka) poczym zasia┼éem traw─Ö i co sie okaza┼éo??? Na trawe by┼éo za sucho a na gwiazdnice pospolit─ů nie. Wi─Öc w tym roku na wiosne ponownie Roundup + agregat uprawowy i siew. Trawa uros┼éa tylko tam gdzie torf by┼é "rozcienczony" ze zwyk┼éy piaskiem (taki teren u mnie jest) , a gdzie jest sam torf to tawy jest 50/50 z chwastami. Co robi─ç??? Dodam tylko ze odczyn ziemi jest na poziomie 6,5.
    • Przez krone125
      Witajcie koledzy jest taka sprawa mam blisko domu do wzi─Öcia 3 ha ┼éaki u 2 w┼éa┼Ťcicieli a ┼é─ůki obok siebie s─ů,teren jest torfowy troszku podmok┼éy ale nie du┼╝o i gdybym wzi─ů┼é j─ů to co radzicie ┼╝uci─ç na to ┼é─ůk─Ö zeby trawa by┼éa taka cho─ç jak trawa w jednym brzegu jest wy┼╝ej a bli┼╝ej rowa troszk─Ö ni┼╝ej,mam 20 sztuk byd┼éa ale niestety ┼é─ůk ma┼éo,a za ┼é─ůk─Ö to tylko podatek zap┼éaci┼ébym ,Teraz to ju┼╝ za pu┼║no na obornik pieczarkowy?Czekam na wasze opinie.
    • Przez wojtek161
      polecacie czy nie? prosze o opinie
    • Przez dzikidaniel
      Pytanie kieruj─Ö do posiadaczy GP 2.30 i podobnych gdy┼╝ u mnie w prasie brakuje jakiego┼Ť elementu od licznika balot├│w: jak wygl─ůda nap─Öd licznika balot├│w?
      Nie mam poj─Öcia co tam by─ç powinno i jak to ma wygl─ůda─ç wi─Öc licz─Ö ┼╝e kto┼Ť mi jak─ů┼Ť fotk─Ö pstryknie i obja┼Ťni jak to dzia┼éa.
    • Przez kobra89
      Witam. Mam problem, kilka lat temu rozwiazla sie spolka wodna i od tamtej pory nikt nie czyscil rowow i pozarastaly i przez to z suchych lak porobily sie bagna. I prosze was o pomoc, czym wy czyscicie u siebie rowy na lakach??
  • Utw├│rz nowe...

Wa┼╝ne informacje

U┼╝ywamy plik├│w cookies, aby poprawi─ç funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowuj─ů tre┼Ť─ç strony, w tym wy┼Ťwietlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowa┼ä u┼╝ytkownika, pozwalaj─ů nam r├│wnie┼╝ zrozumie─ç, w jaki spos├│b korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawie┼ä dotycz─ůcych cookies oznacza, ┼╝e b─Öd─ů one zamieszczane w Twoim urz─ůdzeniu ko┼äcowym. Mo┼╝esz dokona─ç w ka┼╝dym czasie zmiany ustawie┼ä dotycz─ůcych cookies. Wi─Öcej szczeg├│┼é├│w w naszej Polityce prywatno┼Ťci i plik├│w cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj─Ö
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj